Etiketler

Tunceli’deki anne oğul cinayetinde sıcak gelişme

Tunceli’nin Pertek ilçesinde bıçaklanarak öldürülen anne ve oğul cinayetinde 1 şüpheli tutuklandı.

Öldürülen anne ve oğlu son yolculuğuna uğurlandı

Tunceli'nin Pertek ilçesinde bıçaklanarak öldürülen anne ve oğlu, düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Halen gizemini koruyan cinayet olaylarıyla ilgili polisin titiz bir çalışma yürüttüğü öğrenildi.

Bıçaklı saldırıda öldürülen annenin oğlu da öldü

Tunceli'nin Pertek ilçesindeki önceki akşam evinde bıçaklanarak öldürülen annenin 30 yaşındaki oğlu da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bıçaklı saldırıda öldürülen annenin cenazesi morgdan alındı

Tunceli'nin Pertek ilçesindeki evlerine giren kimliği belirsiz kişilerce oğlu ile birlikte uğradığı bıçaklı saldırıda ölen kadının cenazesi otopsinin ardından morgdan alındı.

Öldürülen anne ve çocuğunun yakınları idam istedi

Adıyaman'da öldürülen anne ve çocuğunun yakınları, daha önce de 3 kişiyi öldüren zanlı için idam istedi. Jandarmayla çatışan ve vurularak etkisiz hale getirilen zanlının kaldırıldığı hastanedeki tedavisi sürüyor.

Öldürülen annesinin karnından alınan bebekten iyi haber

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, kocasının bıçaklayarak öldürdüğü Sezen Alkan'ın karnından alınan 8 aylık erkek bebek, tedavi gördüğü Erzurum'da hayati tehlikeyi atlatarak sütle beslenmeye başladı.

Öldürülen annesinin karnından alınan bebek Erzurum’da tedavi altında

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, kocasının bıçaklayarak öldürdüğü Sezen Alkan'ın karnından alınan 8 aylık erkek bebek Erzurum'da tedavi altına alındı.

Oğlu gözlerinin önünde öldürülen annenin şahitliğinin dikkate alınmadığı iddiası

Diyarbakır'da 17 Kasım 2014'te arazi anlaşmazlığı yüzünden taziye evi önünde öldürülen Erdal Polat'ın davasında tutuklu sanık kalmadı. Anne Mehdiye Polat, oğlunun kendisinin ve yüzlerce kişinin gözleri önünde öldürüldüğünü belirterek, Olayı gören insanlar Allah rızası için konuşsun. Ben adalet istiyorum dedi.

Öldürülen anne ve oğlu son yolculuğuna uğurlandı

Elazığ’da damadı tarafından vurularak öldürülen anne ve oğlu son yolculuğuna uğurlandı.