Etiketler

Milletvekili Erol'dan önemli açıklamalar...

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'ın Maden ilçesinin tümünün afet bölgesi ilan edilmesi gerektiğini söyledi.

YSK Başkanı Güven'den önemli açıklamalar

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ile ilgili, ‘Yeni bir seçim değil yenileme seçimi yapıyoruz. Kısıtlı seçmenlerle ilgili 5 gün önce 18 Haziran'da aynı listelerde değişiklik yapmadan yanına oy kullanamaz işareti düşülecek. 23 Haziran'da aynı seçmenler oy kullanacaklardır’ dedi.

Bakan Albayrak reform paketini açıkladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Yeni Ekonomi Programı Yapısal Dönüşüm Adımları 2019' programında önemli açıklamalarda bulundu.

'Milli kuruluşumuz ASELSAN dünya markası olmuştur'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğuları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği ‘Elazığ-ASELSAN işbirliği Buluşması’na katılarak ülke ekonomisi adına önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'dan Kastamonu'da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Türkiye üzerindeki hesapları dün ne ise unutmayın bugün de aynı’ dedi.

Devlet Bahçeli'den flaş açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önemli açıklamalarda bulundu.

‘İş yeri kiralarında stopaj uygulaması kaldırılmalı’

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP lideri Devlet Bahçeli basın dünyasının Ankara temsilcileriyle bir araya geldi. Açıklama yapıyor...

Aday adayı Polat: Kazanan halkımız olacak

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Polat, yerel seçim çalışmaları ve aday belirleme süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bahçeli çok sert çıktı! ‘1 kuruşluk değeri yok’

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli; 'Ederi 12 milyon dolar olan teröristlerin bizim nazarımızda bir kuruşluk değerleri yoktur' dedi.

Bakan Kasapoğlu önemli açıklamalarda bulundu

Kendilerini yoğun bir seçim sürecinin beklediğini belirten Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Reisimizin 1994'te başlattığı bu yürüyüşü inşallah 2019 Mart'ında daha ilerilere, hep birlikte sizlerin gayretleriyle omuz omuza yürüyerek, koşarak, çalışarak taçlandıracağız dedi.

Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan müjdeyi verdi: ‘24 Kasım'da açıklayacağız’

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, 2023 Eğitim Vizyonu’yla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, ’ 3600 ek gösterge konusunda 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde bir haberimiz olacak’ dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten 'Af' açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, af tartışması ve gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

Enflasyonla mücadeleye TÜMSİAD’dan top yekün destek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, enflasyonla topyekûn mücadele programı'nı açıklaması üzerine iş dünyasından önemli açıklamalar geldi. Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD)'dan yapılan açıklamada enflasyonla mücadelenin sağlıklı bir ekonomi için önemli olduğu ifade edildi. Enflasyonla topyekûn mücadele yolunu desteklediklerini açıklayan TÜMSİAD, 'Türkiye ürettikçe ekonomisi daha da güçlenecektir' ifadelerine yer verdi.

Ciltteki can sıkıcı sorunlar

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, ciltteki can sıkıcı sorunlar konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD medyasına önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerikan Wall Street Journal gazetesine 'Dünya Esed'i durdurmalı' başlıklı bir makale aldı.

Mehmet Ağar: ‘Türkiye bu sorunu da aşacaktır’

Türkiye’nin önemli siyasetçilerinden Adalet ve İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar, Türkiye’de ve birçok ülkede yaşanan ekonomik soruna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatyasporlu futbolcular yeni sezondan umutlu

Yeni Malatyaspor'da golcü Khalid Boutaib ve takım kaptanı Adem Büyük önemli açıklamalarda bulundu.

Öğretmenlerin alan değişikliği talebiyle ilgili açıklama

Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, öğretmenlerin alan değişikliği talebiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Gürsel Erol’dan önemli açıklamalar

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 'Artık görülmüştür ki bir isim üzerinde oluşturulan genel başkan mitosu bugünün, bu çağın ve sosyal demokrat bir parti olan CHP'nin siyaseti olmamalıdır' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni kabine açıklaması!

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurulacak yeni kabine ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Bulut’tan Uluova sulama projesinde önemli açıklama

24 Haziran seçimleri öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, seçim gezilerine aralıksız devam ederken Milletvekili Bulut, Uluova Sulama Projesi hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

TBMM Başkanvekili Aydın gündemi İHA’da değerlendirdi

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, İhlas Haber Ajansı Adıyaman Bürosuna yaptığı ziyarette ülke ve dünya gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

'OHAL'i kaldırmayı düşünüyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak canlı yayınında, 'OHAL'le ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Yanılmaz’dan Beyyurdu’na ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 24 Haziran seçimlerine günler kala Beyyurdu sakinleriyle bir araya gelerek ülke gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Milletvekili Adayı Şimşek Akpınar; “Bilge liderimize teveccüh fazla”

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Şimşek Akpınar, Güney ilçelerini ziyaret etti. Hınıs'ta kamu kurumlarını ziyaret eden Akpınar iftar sonrası katıldığı bir radyo programında önemli açıklamalar yaptı.

Bayram tatili 9 gün olacak mı?

Aralarında İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar’ın da olduğu basın kuruluşlarının Ankara temsilcileri ile iftarda bir araya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kurtulmuş, bayram tatilinin 9 gün olup olmayacağı ile ilgili soruya da yanıt verdi.

CHP Milletvekili Aday Adayı Dönmez’den ‘temiz siyaset’ açıklaması

Siyasette birleştirici yaklaşımıyla ön plana çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Uzman Psikolog Emin Dönmez 'temiz siyaset' anlayışıyla gündemde yerini aldı. Dönmez, siyasetle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.