Etiketler

Genç kızı taciz ettiğini sandığı kişiyi tokatlayan adam konuştu

Elazığ'da bir kişinin, tacizde bulunduğunu sandığı genç kızın yanındaki erkek arkadaşına tokat attığı an güvenlik kamerasına yansıdı.

Erdoğan: "Bunlara bir Osmanlı tokadı gerek" (1)

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bunlarda her numara var. Bay Muharrem dershane işletmiş orada çalışan öğretmenlerin sigorta primlerini ödememiş. Daha ne diyeyim. Bunlara ülke emanet edilir mi? Bunlara 24 Haziran'da bir Osmanlı tokadı gerekir dedi.

Ünal, “Seçimlerde, Avrupa’ya Osmanlı tokadını vuralım”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısında 8 tane seçim kaybetmiş, Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşısında genel başkanlık adayı olmuş onu da kaybetmiş kişiye biz Türkiye'yi teslim edemeyiz dedi.

Milletimiz bunlara 16 Nisan'da kuvvetli bir 'Evet' tokadı ile cevap verecek

Sağlık Bakan Recep Akdağ, Milletimiz bunlara 16 Nisan'da kuvvetli bir 'Evet' tokadı ile cevabını verecek. 15 Temmuz'da nasıl Türkiye'den vurulan Osmanlı tokadının sesi Pensilvanya'dan çıktıysa, 16 Nisan'daki demokratik halk oylamasının da 'Evet' aynı sesi çıkaracaktır. Biz bundan eminiz dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin:

Referandum çalışmaları kapsamında, Yeşilyurt ilçesine bağlı mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlara seslenen AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Sandıklara giderek hem içte hem de dıştaki hain işbirlikçilere iyi bir Osmanlı tokadı atın dedi.