Etiketler

400 bin çiçek toprakla buluştu

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir genelinde yapılan çalışmalar kapsamında yaklaşık 400 bin bitki, gül ve çiçek toprakla buluştu.

Vatandaşlar belediye hizmetlerinden memnun

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan kavşak yeşillendirme mesaisini yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Vatandaş istedi, belediye yaptı!

Geçtiğimiz günlerde Cumartesi Pazarı Kavşağı esnafları sosyal medyada yaptıkları paylaşım isteğine Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü duyarsız kalmadı.

Başkan Başsoy, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleriyle 5 yılı değerlendirdi

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleriyle birlikte geçen 5 yılı değerlendirdi.

Atatürk Bulvarındaki refüje otomatik sulama sistemi hattı döşeniyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Bulvarındaki refüje otomatik sulama sistemi hattı döşüyor.

Haşereyle mücadele devam ediyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 10 araç ve 13 personelle haşere ile mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi çocuk parklarının güvenliğini arttırıyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif yerlerindeki parkların güvenliğini arttırmak için çeşitli çalışmalara imza atıyor.

Adıyaman girişinde bakım çalışmaları

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin girişinde bulunan çiçeklik alanlarda temizlik ve düzenleme çalışması yaptı.

Adıyaman Belediyesi haşereyle etkin mücadeleye devam ediyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 11 araç ve 12 personelle il genelinde sürdürdüğü haşereyle mücadele çalışmalarına hız verdi.

Parklarda bakım çalışması yapılıyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif yerlerindeki parklarda bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Erzincan’da binlerce çiçek toprakla buluşturuluyor

Erzincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kaldırım ve kavşakları ile halkın yoğun olarak kullandığı noktalarda mevsime ve bölgenin iklimine uygun çiçek ve bitki ekimi ile peyzaj çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gölbaşı ilçesinde çiçeklendirme çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri refüj ve parklarda yazlık çiçek ekimine devam ediyor.

Ağaç ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ağaç ve yeşilliğe zarar veren her türlü haşereye karşı biosidal mücadele başlattı.

Gürün rengarenk çiçek açtı

Gürün Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçeyi rengarenk çiçeklerle süsledi.

Camide bulunan banklar yenileniyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Emine Uyumaz Camiinin yıpranan bankları yenilendi.

100. Yıl Parkında bakım onarım seferberliği yapıldı

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehri muhtelif yerlerindeki parklarda bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

3. Çevreyolunda yabani otlar temizleniyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesindeki 3. Çevreyolunda bulunan refüjlerde yeşeren yabani otlarla ilgili çalışma yaptı.

Palandöken Belediyesi fidan dikim seferberliği başlattı

Palandöken Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiği fidan dikiminde, öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde zorlanan öğrencilerin yardımına Palandöken Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli koştu.

Adıyaman’da parklarda bahar bakımı

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde bulunan parklara bahar bakımı yaptı.

Erzincan Belediyesi çalışıyor

Erzincan Belediyesi, temel belediyecilik görevlerini gece gündüz demeden hızla sürdürüyor. Erzincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir genelinde yüz binlerce çiçek fidesini toprakla buluştururken, Fen İşleri Müdürlüğü ise asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Adıyaman Üniversitesinde ilaçlama çalışması yapıldı

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Adıyaman Üniversitesi kampusu içerisinde ilaçlama çalışması yaptı.

Gölbaşı ilçesinde mezarlıklar ilaçlandı

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehir merkezindeki 4 mezarlıkta düzenleme ve ilaçlama çalışmalarını tamamlandı.

Gölbaşı ilçesinde ağaçlara ilaçlı bakım

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ağaç ve yeşilliğe zarar veren her türlü haşereye karşı ilaçlama çalışması yaptı.

Yeni mezarlıkta ağaçlandırma çalışması başladı

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mezarlıkta bahar mevsimi öncesi ağaçlandırma çalışmasına başladı.

Doğa Parkı ağaçlandırılıyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Gölbaşı Tabiat Parkını ağaçlarla süslemeye devam ediyor.

Yüz binlerce çiçek toprakla buluşmayı bekliyor

Erzincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü seraları yüz binlerce çiçek fidesi toprakla buluşmayı bekliyor. Erzincan Belediyesinin kendi imknları ile ürettiği ve her yıl toprakla buluşturduğu yüz binlerce çiçek fidesi, belediyenin kendi seralarında üretiliyor. Bu yılda yaklaşık 225 bin çiçeği toprakla buluşturmayı hedefleyen belediyenin seralarında hazırlıklar aralıksız devam ediyor.

Gölbaşı ilçesinde peyzaj çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Küçük Sanayi Camisi etrafında peyzaj çalışması yapıldı.

Gölbaşı ilçesinde peyzaj çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen peyzaj çalışmaları ilçenin dört bir yanında tüm hızıyla devam ediyor.

Mezarlık duvar çalışması devam ediyor

Adıyaman'ın Kahta Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahallede bulunan mezarlık çevresinde başlattığı duvar örme çalışmaları devam ediyor.

Bismil’de Esnaf Caddesi’ne dekoratif saksı yerleştirildi

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Esnaf Caddesi'ne dekoratif ahşap saksı yerleştirildi.