Etiketler

Memurların Toplu Pazarlık Masasından uzlaşma çıkmadı

1 Ağustos'ta başlayan 5. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri mütabakatsızlıkla sonuçlandı. Toplu Sözleşme masasında yetkili konfederasyon Memur-Sen ile Kamu İşveren Heyeti arasında anlaşma sağlanamadı.

Kurban pazarlarında yoğunluk arttı

Kurban Bayramı'na 2 gün kala pazarlarda yoğunluk artarken pazarlıklar da kızıştı.

Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı

Kahramanmaraş'ta arefe günü kurbanlık almak için hayvan pazarlarına giden vatandaşlar, en iyi en ucuz kurbanlığı almak için birbirleriyle yarıştılar.

Kaçan kurbanlık dana trafiğe daldı

Erzurum'un Aziziye ilçesindeki hayvan pazarında satıcı ile alıcı arasında kıyasıya kol yoran pazarlıklar yaşanırken, kaçan bir dana trafiğe daldı.

Kurban pazarında ilginç pazarlık görüntüleri

Erzurum'un Horasan ilçesinde ilginç pazarlıklar ve görüntülerin ortaya çıktığı canlı hayvan pazarında, bayram öncesi sabah saatlerinde yoğunluk yaşanıyor.

Yeni Malatyaspor, Mitchell Donald’la anlaşmaya vardı

Yeni Malatyaspor, uzun süredir pazarlık halinde olduğu Hollandalı orta saha oyuncusu Mitchell Donald ile her konuda anlaşmaya vardı.

Milletvekili Deligöz “Bu kirli pazarlıklar hüsranla sonuçlanacaktır”

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, CHP'den 15 milletvekili istifa ederek İYİ Parti'ye geçmesini ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine aday olup olmayacağı ile ilgili yöneltilen soruya verdiği demeçler sonrasında açıklamalar da bulundu.

Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Savaş Eğilmez:

Atatürk Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Savaş Eğilmez, Batı ile PKK arasındaki kirli pazarlığa dikkat çekerek, Batılı istihbarat kaynaklarına hazırladıkları raporlara göre 100 den fazla ülkeden yaklaşık 40 bin kişi, DEAŞ terör örgütüne katılmak için Orta Doğu'ya geldi. Bunların yaklaşık 30 bini çatışmalarda öldü. Geriye kalanlar ise şimdi Batılı devletler ve PYD/PKK terör örgütü arasında uyuşturucu ve silahın yanısıra önemli bir pazarlık unsuru olarak birinci sırada yer alıyor dedi.

İnternetten ev ve araba satanlar dikkat! Sizin de başınıza gelebilir

Konya’da, internet siteleri üzerinden satışa çıkartılan araç ve evleri takibe aldıktan sonra pazarlık yaparak noter işlemleri yapıldığı sırada 'acelecilik yöntemiyle' araç kayıtlarını üzerine alan ve parasını ödemeyerek yaklaşık 1 milyon liralık dolandırıcılık yapan çete çökertildi.

Evkur Yeni Malatyaspor, Adem Büyük transferinde mutlu sona yakın

Evkur Yeni Malatyaspor, transferin bitmesine sayılı günler kala kadrosunu güçlendirmek için girişimlerini hızlandırdı. Malatya ekibinin, Kasımpaşa'nın başarılı oyuncusu Adem Büyük'ü transfer etmek için kulübü pazarlık masasında olduğu ifade ediliyor.

Kurban pazarında pazarlıklar kızıştı

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala kurban pazarında pazarlıklar kızıştı.

Kurbanlıklar pazara indi, sahte para ve karşılıksız çeke dikkat

Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, canlı hayvan pazar alanını gezdi. Uzmanlar hayvan pazarlıklarında sahte para ve karşılıksız çek gibi konulara dikkat edilmesi konusunda uyardı.

Kurban pazarında kıyasıya kurbanlık pazarlığı

Erzurum'un Aziziye İlçesindeki hayvan pazarında satıcı ile alıcı arasında kıyasıya pazarlıklar yaşanırken, 1 ton 100 kiloluk kurbanlık 18 bin 750 liraya satıldı.

Maaşlarıyla kuş mezatında açık arttırmayla güvercin alıyorlar

Sivas'ta kuş mezatında yıllardır devam eden ihalelerde kıran kırana pazarlıklar yaşanıyor. İhaleye katılan vatandaşlar aldıkları maaş kadar parayla güvercin alıyor.

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Hükümeti vatandaş kursun istiyoruz"

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, yeni sistemde hükümet kurma yetkisinin vatandaşlara verildiğini belirterek, Milli iradenin çarptırılmasına izin vermemek için koalisyon pazarlıklarına yol açmadan, hangi bakanlıkların, hangi bakanların partilere dağıtılacağına bakmaksızın öyle bir oylama olsun ki, öyle bir hükümet kurulsun ki buna millet karar versin dedi.

Emeklilerin beklediği çalışma tamamlandı

Emeklilerin beklediği promosyon ödemeleri için bankalarla yürütülen pazarlık çalışmalarında sona gelindi. Kamu bankalarının masada kaldığı görüşmelerde bin 700 şubeli Ziraat Bankası ile yılbaşına kadar protokol imzalanması bekleniyor.