Etiketler

'Dikey yapılaşmadan dolayı sağlıklı kentsel dönüşüm oluşamadı'

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi, kurum olarak yürütülen çalışmalar hakkında Son Dakika 23’e açıklamalarda bulundu.

Elazığ TÜGVA'dan Son Dakika 23'e özel açıklamalar

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Şerifoğulları, TÜGVA’nın çalışmaları hakkında Son Dakika 23’e özel açıklamalarda bulundu.

Elazığ turizmde büyük ivme yakaladı mı?

Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ, Elazığ’da Turizm ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında Son Dakika 23’e açıklamalarda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, sorularımızı yanıtladı

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Son Dakika 23'ün editörlerinden Emirhan Bak’a eğitim ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye bugün onu konuştu! O ise tepkili...

Elazığ'da videosu çekilmesiyle sosyal medyada gündeme gelen 1 çocuk babası Deniz Taze, Vali ile hiç görüşmediğini o gün yaptığı konuşmanın çarpıtıldığını, kimler tarafından da çekildiğini bilmediğini söyledi.

Elazığ tarım ve hayvancılıkta liderliğe oynuyor!

Elazığ Türkiye ve Dünyada Tarım ve Hayvancılıkta ne kadar söz sahibi… Karahan’dan önemli açıklamalar…

'Dost ahbap ilişkisi üzerine sendikacılık yapılmaz'

Gazi ve Şehit Yakınları ile Vatansever Kamu Görevlileri Sendikası Başkanı Tayyip Dalgın’dan çarpıcı açıklamalar…

Rektör Demirdağ, Son Dakika 23'e konuştu

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, bölgede en çok takip edilen haber sitesi Son Dakika 23’e konuştu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Son Dakika 23'e konuştu

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmaları Son Dakika 23'e anlattı.

Elazığ denilince aklınıza ilk ne geliyor?

Son Dakika 23 ekibi Elazığlılara ‘Elazığ denilince aklınıza ilk ne geliyor’ sorusunu yönelttiler ve bakın ne yanıtlar aldılar...

Liseli Öğrenciler, Rektör Çomaklı ile röportaj yaptı

Sınav Kolejinde öğrenim gören öğrenciler, okul dergilerinde yayımlanmak üzere Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı ziyaret ederek bir röportaj gerçekleştirdi.

Cesedi bulunan erkek şahsın kimliği belli oldu

Adıyaman'da bir dere yatağı içerisinde bulunan erkek cesedinin Gökhan Katırcıbaşı'na ait olduğu belirlendi. Gökhan Katırcıbaşı'nın birkaç gün önce ihlas Haber Ajansına eşek sütü ile ilgili röportaj verdiği ortaya çıktı.

Gençler kentin nabzını tutmaya devam ediyor

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi belirli aralıklarla düzenlediği sokak röportajlarıyla kentin nabzını tutmaya devam ediyor.

Eşini öldürdükten sonra röportaj veren zanlı yakalandı

Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde eşini pompalı tüfekle öldürdükten sonra gazetecilere röportaj verip kayıplara karışan şahıs, polisin uzun süren takibi sonucu yakalandı.

Beş bin ünlü ile aynı karede

Sivas'ta danışmanlık ve gazetecilik yapan Ahmet Erçelik, yaklaşık 19 boyunca 5 bine yakın ünlü ile bir araya gelip röportaj yaptı ve fotoğraf çektirdi. Erçelik, yaptığı röportajları fotoğraflarla birlikte derleyip kitaplaştırmayı planlıyor.

Başkan canlı yayında depreme yakalandı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, bir internet sitesine canlı yayında röportaj verirken depreme yakalandı.

Ortaokulu öğrencileri Müdür Tünçmen ile röportaj yaptı

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde ortaokul öğrencileri Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen ile yürütmüş oldukları projeyle ilgili röportaj yaptı.

(Özel Röportaj) 'Seçilmiş, atanmış ve tüm STK’larımızla ilimizin önceliklerine odaklanmalıyız'

Sondakika23.com’un konuğu olan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Ülkemiz ve İlimiz gündemine dair sorularımızı cevaplandırdı. Başkan ALAN, Elazığ’ın önceliğinin tüm kurum, kuruluş, STK, seçilmiş ve atanmışlarla birlikte şehrin önceliklerine odaklanması gerektiğini ve suni gündemlerle kamuoyunun meşgul edilerek asıl hedeflerden uzaklaşılmaması gerektiğini ifade etti.

Fatih Çakar'ın albümü çıktı

Elazığlı sanatçı Fatih Çakar’ın büyük emekle hazırladığı ‘Terk ettiler’ adlı albüm piyasaya çıktı. Çakar’ın ilk albümü ‘Terk ettiler’ Stüdyo Kemaliye’de satışa sunuldu. 5 eserden oluşan albüm sosyal medyada da müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Çamlıca Okulu öğrencilerinin muhabirlik deneyimi

Çamlıca Okulları Malatya Kampüsü 3/A sınıfı öğrencileri, Hayat Bilgisi dersi kapsamında okulun tarihçesini öğrenmek amacıyla Çamlıca Okulları Kurucu Müdürü Mustafa Sarıtaç'ı ziyaret ederek, röportaj yaptı.

Altaç’tan Kılıçdaroğlu’na tepki

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Diyarbakır Şube Başkanı Aydın Altaç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Almanya'da yayın yapan Focus dergisine verdiği röportaja ilişkin açıklamalarda bulundu.

‘Hayır’ diyen sustu, ‘Evet’ diyen konuştu

Doğu ve Güneydoğu'da yeni anayasanın oylanacağı referandum ile ilgili yapılan sokak röportajlarında Hayır oyu vereceğini belirtenlerin çoğu mikrofonlardan kaçındı. Kameralara konuşan vatandaşların çoğu ise Türkiye'nin refaha ulaşması, istikrar, darbelerin yaşanmaması ve güçlü bir ülke için Evet diyeceklerini belirtti.

Deprem uzmanından Elazığ için kritik açıklama

Dün Şili'de meydana gelen 7.7 şiddetindeki deprem, nisan ayında İHA'ya verdiği özel röportajda 2016 yılı sonuna doğru Şili'de mega bir deprem olabileceğini söyleyen Deprem Araştırmacısı Ahmet Yakut'u haklı çıkardı.

Hedef, farklılıklarıyla güçlü kadın

Son Dakika 23 olarak KADEM Elazığ Temsilcisi Av Esra Soylu ile Derneğin amacı, vizyonu, ve çalışmaların ilişkin dopdolu bir röportaj gerçekleştirdik.