Etiketler

Uzun namlulu silahla kavga: 1 ölü

Diyarbakır'da, bir süredir aralarında arazi anlaşmazsızlığı bulunan iki grup arasında çıkan ve uzun namlulu silahın kullanıldığı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti

Akıl almaz kazadan saniyelerle kurtuldular

Elazığ'da bir kamyonetin geri geri gelip, başka bir araca çarpma anı kameralara saniye saniye yansıdı. Kazada pikap kasasından saniyeler önce inen 2 kişi ucuz kurtuldu.

Temizer, listelere yüklendi

İYİ Parti milletvekili adayı Yavuz Temizer seçim çalışmalarına Sebze Hali ziyaretiyle devam etti.

Sebze hali yolu ve çevresinde asfalt çalışması tamamlandı

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sebze hali yolu ve çevresindeki sokaklarda asfalt çalışması yapıldı.

Meyve ve Sebze Hali yerleşkesi asfaltlandı

Kent genelinde bulvar, cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Meyve ve Sebze Hali'nin içini asfaltladı.

Öz; “Oy kullanmada yüksek katılım demokrasinin işlerliğine katkı sağlar”

Referanduma iki günden az bir süre kaldı. Adalet ve Kalkınma Partisi il teşkilatının şehir gezileri devam ediyor. Bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ile birlikte Sebze Haline giden İl Başkanı Mehmet Emin Öz, sebze meyve komisyoncu esnafı ile sohbet ettiler. Esnaf ile sohbetin ardından Aziziye Belediyesi tarafından organize edilen Mahalle Muhtarları Bilgisayar Dağıtım Törenine geçen İl Başkanı ÖZ, burada bilgisayar hediye edilen 72 mahalle muhtarına hitap etti. Mahalle muhtarlığı görevinin önemine değinen il başkanı Öz, vatandaşlara en yakın yönetim birimi olan muhtarlıkların güçlendirilmesinin önemine değindi.

Sebze Halinde Çalışma

Elazığ Belediyesi, esnafların yoğun olarak kullandığı Sebze Hali'nde bir dizi çalışma başlattı.

Sebze Halinde Temizlik

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından Elazığ Sebze Halinde kapsamlı temizlik çalışması yapıldı.

Çoban, Sebze Hali'ni Ziyaret Etti

Çoban, Sebze Hali'ni ziyaret ederek esnafların sıkıntılarını dinledi