Seçim Açıklaması Haberleri

Seçim Açıklaması Haberleri

Devlet Bahçeli'den seçim barajı açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Afganistan'daki gelişmelerin yanı sıra muhalefet ve seçim barajı hakkında yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Avşar’dan yerel seçim açıklaması

MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, 2019 seçimlerinin önemli olduğunu kaydederek Biz siyasi parti olarak tabi ki Belediye Başkanlıklarına talibiz ve Malatya'da MHP olarak Belediye Başkanları çıkaracağız dedi.

Avşar’dan yerel seçim açıklaması

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar, Biz yerelde kendi adaylarımızı belirleyip, seçime gideceğiz. İnşallah Allah'ın izniyle başarılı olacağız dedi

Başbakan Yıldırım’dan erken seçim açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım, yerel seçimlerin öne çekileceğine yönelik iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı adayı İnce'den flaş seçim açıklaması!

CHP`nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ikinci tura başka adayın kalması durumunda tutumunun ne olacağı sorusuna cevap verdi.

Burucu’dan erken seçim açıklaması;

TÜMSİAD Erzurum Şube Başkanı Cafer Burucu yaptığı yazılı açıklamada, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti'den flaş erken seçim açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, erken seçim iddialarına son noktayı koydu. Ünal, ‘Yine söylüyorum: Erken seçim diye bir şey yok. Hele hele şu anda Afrin’de bir mücadele verilirken böyle bir şeyin olması söz konusu değil’ dedi.

Flaş erken seçim açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, zaman zaman kabine değişikliğine gitmenin demokrasilerin gereği olduğunu, bu konuda atılacak adımı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile belirleyeceklerini belirterek, “Mutlaka önümüzdeki aylarda bu konuyu ele alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Başbakan Yıldırım'dan erken seçim açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, “Birinci turda sonuç neyse ikinci turda da o olur. Önce meclis sürecini tamamlayalım. Referandum konusunda bizim hiçbir tereddüdümüz yok” dedi.

Başbakan'dan erken seçim açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, erken seçim iddialarına ilişkin konuşarak, "Erken seçim diye bir şey söz konusu değil, altını çiziyorum ve net olarak ifade ediyorum.