Etiketler

Şehit çocuğu, kirvesi Emniyet Müdürü Cangül'ü uğurladı

4 yıl önce Bingöl'ün Karlıova ilçesindeki trafik kazasında şehit olan polis memuru Vedat Kılıçaslan'ın oğlu Numan Berkay Kılıçaslan, kirvesi olan Emniyet Müdür'ü Doğan Cangül'ü havalimanında uğurladı.

Şehit çocuğundan PKK’ya tepki

Diyarbakır'ın Kulp ilçesi Koçkar bölgesinde PKK'lı teröristlerle girdikleri çatışmalarda ve saldırılarda şehit düşen 24 kişi törenle anıldı. Törende konuşan ve babası doğmadan 2 ay önce şehit olan İhsan Yatçı, Bizde asker bitmez, Nene Hatunlar bitmez, şahadete koşmak için bekleyen binler bitmez dedi.

Korucu Konfederasyonundan, CHP’li vekile tepki

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, Teröristlerin vurulmasından rahatsızlık duyan kişi veya kişilerden bir şehit çocuğu olarak, ben de Tanrıkulu'ndan rahatsızlık duyuyorum. Teröristleri savunan birinin bizim ödediğimiz vergilerle maaş almasından rahatsızlık duyuyorum dedi.

Şehit çocuğuna doğum günü sürprizi

Adıyaman Valisi Abdullah Erin'in Eşi Gülhan Erin tarafından şehit Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Kılınç'ın bir yaşına basan oğlu Muhammed Eymen için doğum günü programı düzenlendi.

Şehit çocuğuna bakmadığı iddia edilen doktora soruşturma

Elazığ'da 15 Temmuz şehidi Özel Harekat Polisi Hüseyin Göral'ın göremediği 4 aylık oğlu Ali'ye bakmadığı ve terslediği iddia edilen doktor hakkında soruşturma açıldığı bildirildi.