Şerafettin Yıldırım Haberleri

Şerafettin Yıldırım Haberleri

'2023 seçimlerine güçlü bir teşkilatla hazırlanıyoruz'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 2023'te yapılacak seçimlere İl Teşkilatı olarak güçlü bir şekilde hazırlandıklarını belirtti.

Başkan Yıldırım 24 Ocak depremini unutmadı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 24 Ocak depreminin yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım 'AK parti dava hareketidir'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin bir dava hareketi olduğunu ve partide herkesin kendisini bir nefer olarak gördüğünü belirtti.

'AK Parti iktidarının en önemsediği şehirlerden biri Elazığ'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'Elazığ'ımıza her fırsatta yapılan üst düzey ziyaretler şehrimizin gelişmesine katkı sağlamamız noktasında elimizi daha da güçlendiriyor' dedi.

'AK Parti, vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisidir'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Mahalle Başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, AK Parti’nin vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisi olduğunu vurguladı.

'İş dünyası 6. Bölge desteklerinin uzatılmasını olumlu karşıladı'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cazibe Merkezleri Programı Kapsamında Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Karar'da Değişiklik Yapılmasına Dair Cumhurbaşkanı Kararının Resmi Gazete'de yayımlanmasının iş dünyasında memnuniyet oluşturduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanından Yıldırım'a ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Ahmet Minder, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ı ziyaret etti.

AK Parti, Elazığ'daki genç STK'larla buluştu

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı Elazığ’daki genç STK'larla bir araya geldi.

Başkan Yıldırım, Twitter sohbet odasına konuk oldu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gazeteci Sinan Akyüz’ün moderatörlüğünde sosyal medya platformu Twitter üzerinden canlı yayınlanan ''Gündeme Dair'' programının konuğu oldu.

Başkan Yıldırım, AK Parti'nin iktidardaki 19. yılını kutladı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin iktidara gelişinin 19. yılı münasebetiyle yaptığı açıklamada, AK Parti'nin 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra da bitmek bilmeyen hizmet aşkıyla yoluna devam edeceğini vurguladı.

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı yapıldı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi tarafından Şırnak’ta düzenlenen ve 22 ilin belediye başkanının dâhil olduğu Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı’na katıldı.

Başkan Yıldırım'dan Dünya Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

'Muhtarlar devlet- millet bütünleşmesinin temel harcıdır'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle yayımladığı mesajda, önemli bir görev ifa eden muhtarların devlet-millet bütünleşmesinin temel harcı olduğunu vurguladı.

'Teşkilat eğitimlerimizle 2023 seçimlerine daha iyi hazırlanıyoruz'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen 'Teşkilat Akademisi' Elazığ Eğitim programının tamamlandığını duyurarak, eğitimlerin gayet verimli geçtiğini kaydetti.

Vali Yırık'tan iddialara cevap geldi

Resmi Gazete'de yayımlanan karar doğrultusunda mülkiye başmüfettişliğine atanan Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 'Mülkiye Başmüfettişliğine atanmamın kasıtlı ve art niyetli bir şekilde AK Parti İl Başkanı ile ilişkilendirmeye çalışılmasını üzülerek takip ediyorum' dedi.

AK Parti'den il ve merkez ilçe kurucularına vefa

AK Parti'nin Elazığ'daki il ve merkez ilçe teşkilatlarının kurucuları, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından düzenlenen programda bir araya geldi.

İyi niyetli açıklamalar

İlimiz valisi Erkaya Yırık’ın il koordinasyon toplantısına sadece AK Parti İl Başkanının katılmasına gelen eleştirilere verdiği cevaba, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’dan karşı açıklama geldi.

Başkan Yıldırım'dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım 'Kurban Bayramı' dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım'dan ELİYGAD'a ziyaret

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, geçtiğimiz günlerde kurulan ve internet yayıncılarını bir çatı altında toplayan Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği’ni (ELİYGAD) ziyaret etti.

Şerafattin Yıldırım'dan kınama mesajı

İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarının insanlık suçu olduğunu belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım,Hiçbir uluslararası kuralı tanımayan, hukuk tanımayan, hiçbir tepkiye kulak asmayan, şımarıklığı zirve yapmış İsrail'in saldırılarını kınıyorum dedi.

Kazanan Elazığ olsun

Elazığ’a yapılacak yatırım ve projeler için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in başkanlığında Ankara’da bir toplantı düzenledi.

Başkan Yıldırım, Vali Yırık'a teşekkür etti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Koronavirüs tedbirleri kapsamında geçtiğimiz günlerde kapatılan ana caddelerin tekrar açılmasıyla ilgili yaptıkları ikili görüşmedeki olumlu tavrından ötürü Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür etti.

Şerafettin Yıldırım 'Kongremiz hayırlı olsun'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 7. Olağan Kongre’nin Çarşamba günü gerçekleştirileceğini anımsatarak, partilerinin 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarına ışık tutacak kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Başkanı Yıldırım'dan teşkilatlara teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadın ve Gençlik Kolları Kongrelerinin büyük coşku ve heyecanla gerçekleştirildiğini belirterek, teşkilat mensuplarına ve vatandaşlara yoğun katılımlarından ötürü teşekkür etti.

AK Parti Elazığ İl kongresi yapıldı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi Fırat Üniversitesi (FÜ) Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapıldı.

AK Parti Elazığ İl yönetimi belli oldu

AK Parti Elazığ İl 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. İl Başkanlığına Şerafettin Yıldırım seçilirken İl Yönetim Kurulu listesi de belli oldu.

Başkan Yıldırım'dan CHP heyetine sert tepki

CHP'li heyetin meclise getirdiği konularla ilgili konuşan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, CHP heyetini eleştirerek önemli açıklamalarda bulundu.

Elazığ’da sosyal medya çalkalanıyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç'un Elazığ'da miting otobüsünde yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu.

Başkan Şerafettin Yıldırım açıklamalarda bulundu

Görevi yeni devralan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'İnandığımız yolu yürürken partimize yeni değerler katmaya çalışacağız. Biz bize devredilen bayrağı buradan alıp götürebildiğimiz yere kadar düşürmeden,kirletmenden ve lekeletmeden götürmek istiyoruz' dedi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı belli oldu

AK Parti Elazığ İl Başkanlığında, İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin istifasının ardından boşalan İl Başkanlığı görevine Şerafettin Yıldırım getirildi.