Etiketler

Teknoloji Odaklı Girişimci 48 kursiyer sertifika aldı

Elazığ'da Teknoloji Odaklı Girişimciliğin Artırılması ve Yaygınlaştırılması' projesi kapsamında 48 kursiyer düzenlenen törenle sertifika aldı.

Elazığ'da 110 kursiyere sertifikaları verildi

Elazığ'da eğitimlerini tamamlayan 110 kursiyere sertifikaları verildi.

Üreme ve Cinsel Sağlık Modüler eğitimi verildi

Erzincan'da düzenlenen Üreme ve Cinsel Sağlık Modüler Eğitimi sona erdi. İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erkan Hirik'in katılımıyla Üreme ve Cinsel Sağlık Modüler Eğitimi sertifika töreni yapıldı.

STK Akademisi öğrencileri sertifikalarını törenle aldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi ve Malatya Kent Konseyi işbirliğinde sivil toplum kuruluşlarının kapasitelerini geliştirmeye yönelik düzenlenen ve 5 hafta boyunca alanında uzman kişiler tarafından eğitimler verilen Sivil Toplum Akademisi programının sertifika töreni gerçekleştirildi.

Tortum’da yeni girişimciler sertifikalarını aldı

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) ve Atatürk Üniversitesi Tortum Meslek Yüksekokulu işbirliğiyle, Tortum'da iki farklı gruba yönelik verilen Proje Hazırlama Eğitimi ve Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri için sertifika töreni düzenlendi.

UMED eğitimleri sertifika töreniyle sona erdi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) işbirliğiyle yeni nesil iletişimciler yetiştirmek amacıyla mart ayında başlayan eğitimler 60 katılımcının sertifika almasıyla sona erdi.

Evlilik Öncesi Eğitim Tanıtım ve Yaygınlaştırma Programı sertifika töreni

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı öncülüğünde Erzurum Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Evlilik Öncesi Eğitim Tanıtım ve Yaygınlaştırma Programı çerçevesinde eğitim alan eğiticilere sertifika verildi.

'En çok kaza yapan sürücülere eğitim verilecek'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kırıkkale’de düzenlenen Temel Trafik Eğitimi ve Kaza İnceleme Eğitimi Sertifika Töreni’nde ‘Türkiye’de en çok kaza yapan, kazaya karışan sürücülerimizi orada eğitime alacağız, bir taraftan da buna meyilli olan sürücülerimizi elbette ki burada eğitimlere almış olacağız’ dedi.

Girişimcilik Eğitimi Sertifika Töreni DTSO’da düzenlendi

Diyarbakır'da 2010'dan bu yana devam eden ve toplamda 4 bin 200 girişimcinin sertifika aldığı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi yeni dönem sertifika töreni Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi.

Vali Kaldırım, Palu'da incelemelerde bulundu

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Palu ilçesinde incelemelerde bulunarak, katık atık toplama projesi ve Okuma Yazma Seferberliği sertifika törenine katıldı.

Girişimcilik Eğitimi sertifika töreni DTSO’da düzenlendi

57. Dönem Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifika töreni Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi.

Erzincan Belediyesi 150 kişiye KOSGEB sertifikası verdi

Erzincan Belediyesi ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı'nın ortaklaşa düzenlemiş olduğu KOSGEB girişimcilik kursunun sertifika töreni gerçekleştirildi. Bu kurslardan 30'ar kişilik gruplar halinde yaklaşık 150 kişi faydalandı.

Belediye personeline verilen hizmet içi eğitim semineri tamamlandı

Battalgazi Belediyesi ve Fırat Kalkınma Ajansı işbirliği ile Battalgazi Belediye personeline yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim semineri tamamlandı. Sertifika töreninde konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, belediye olarak hizmet içi eğitim seminerini çok önemsediklerini söyledi.

FÜ Çiftçi Eğitim Merkezi'nde sertifika töreni

Fırat Üniversitesi (FÜ) Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen "Damızlık Hayvan Seçimi ve Özellikleri" eğitim programını tamamlayan hayvan yetiştiricilerine sertifika verildi.

Bakan Tüfenkci ‘Yeşilyurt Meslek Ediyor Projesi’ sertifika törenine katıldı

MALATYA (İHA) – Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya'da Çalışma ve Sosyal Bakanlığının desteğiyle Yeşilyurt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen, girişimci adayı toplam 680 kişinin kurs gördüğü 'Yeşilyurt Meslek Ediniyor' projesinin kapanış programı ve sertifika dağıtım törenine katıldı.

ŞEHİRDER’de yaz kuran okulu tamamlandı

Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneği tarafından düzenlenen 'Yaz Okulu', derneğin seminer salonunda düzenlenen sertifika töreniyle sona erdi. Sekiz hafta süren yaz okulunda öğrenciler Kur'an-ı Kerim, fıkıh ve hadis dersleri görmenin yanı sıra zek oyunları, sokak oyunları, buz pateni ve okçuluk gibi faaliyetlerde bulundular.

Girişimciler sertifikalarını aldı

Elazığ'da 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' sertifika töreni yapıldı.

El emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışı yapıldı

Erzincan Belediyesi ve İş-Kur işbirliğinde meslek edindirmek, istihdam oluşturmak ve ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla açılan Dekoratif Tablo, Kilim ve Bakır İşlemeciliği kurslarının sertifika töreni ve kursiyerlerin yapmış oldukları ürünlerinin sergi açılışı programı gerçekleştirildi. 2015 yılından itibaren uzman eğitmeler tarafından verilen kurslardan bu güne kadar 1200'den fazla kursiyer faydalandı.

“Turizm sektöründe kayıtlı istihdamın teşviki” projesi son buldu

Adıyaman Tanıtma Vakfı tarafından yürütülen Turizm sektöründe kayıtlı istihdamın teşviki projesi panel ve sertifika töreni ile son buldu.

Diyarbakır’da hükümlülere girişimcilik eğitimi

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), KOSGEB ve İŞKUR ortaklığında düzenlenen ve 41 hükümlünün katıldığı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifika töreni Diyarbakır Yarı açık Ceza İnfaz Kurumu'nda gerçekleştirildi.

THSK Başkan Yardımcısı Başaralı’dan Başkan Sekmen’e ziyaret

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Kemal Başaralı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti. Erzurum Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Mahmut Uçar'ın da bulunduğu ziyarette Büyükşehir'in sağlık ve eğitim alanında yaptığı çalışmalar gündeme geldi. Beyaz Bayrak Projesi Sertifika Töreni kapsamında kente gelen THSK Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Başaralı, ziyarette Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıklarının ortaklaşa yürüttüğü 'Beyaz Bayrak Projesi'ni anlattı. Başkan Sekmen, Halk Sağlığı İl Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Beyaz Masa birimince ortaklaşa gerçekleştirilen 'Bir Ömür Bir Fidan Projesi' kapsamında 8 ayda 10 binin üzerinde aileye ulaşıldığını hatırlatarak, Türkiye'de diğer belediyelere rol modeli olan projemizde önemli geri dönüşümler alıyoruz. Çocuklarımız dünyaya gözleri açar açmaz isimlerini taşıyan fidanları toprakla buluşturup, annelerimize bebek bakım seti veriyoruz. En önemli sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan Bir Ömür Bir Fidan ile annelerimize bebek bakımıyla ilgili bilgilendirici broşürler de dağıtıyoruz dedi.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifika töreni yapıldı

Dicle Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve KOSGEB işbirliğiyle hazırlanan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler sertifikalarını aldı.

Mermer çağının yeni girişimcileri sertifikalarını aldı

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) tarafından "Mermer Çağına Yeni Nesillerle Adım Atıyoruz" sergi ve sertifika töreni düzenlendi.

Muhtarlar sertifikalarını aldı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, şehrin Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Zaza’sıyla, Çerkez’iyle, Sünni’siyle, Alevi’siyle birlikte yaşam kültürünü oluşturmuş şehirlerden biri olduğunu kaydetti.

Başkan Yanılmaz’dan girişimcilere katılım belgesi

Elazığ Belediyesi’nce hayata geçirilen ‘Mermer Çağına Yeni Nesillerle Adım Atıyoruz’ projesi kapsamında eğitime başlayan genç girişimciler, projenin ilk etabı olan ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamladılar.

Girişimciler sertifikalarını aldı

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası ve KOSGEB işbirliğinde 'Uygulamalı Girişimcilik' kurslarının 2. Etabını tamamlayan girişimcilere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Esnaf Odaları Birliği'nden sertifika töreni

Elazığ'da 'Kurumsal Kapasite Geliştirme Programı' kapsamında eğitim alan 70 kişiye sertifika verildi.