Etiketler

Servis şoförlerine yönelik toplantı

Baskil ilçesinde servis şoförlerine yönelik toplantı düzenlendi.

Servis şoförlerine seminer

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde, servis şoförlerine yönelik seminer verildi.

Okul servis sürücülerine eğitim

Yeşilyurt Kaymakamlığı tarafından 2018-2019 Eğitim ve Öğretim döneminde taşıma yapacak okul servis şoförleri, yüklenici firma yetkilileri ve rehber personele trafik eğitimi verildi.

Palu'da servis şoförlerine eğitim

Elazığ'ın Palu ilçesinde servis şoförlerine eğitim verildi.

Kaymakam Özdemir, okul servis şoförleriyle toplantı yaptı

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir, özel ve taşımalı okul servis sürücüleriyle bir araya gelerek, uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmada bulundu.

Sincik’te okul servis şoförlerine seminer

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde jandarma ekipleri tarafından okul servis şoförlerine eğitim semineri verildi.

Başkan Gürkan, servis şoförleri ile bir araya geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, okul servis şoförlerine yönelik düzenlenen toplantıya katıldı. Servis şoförlerine hitaben konuşan Başkan Gürkan, Size bir çocuk emanet ediliyorsa, o çocuk sizin evladınızdır. Onu gideceği yere sağ, salim götürmek gibi bir sorumluluğunuz var dedi.

Şarkışla’da servis şoförlerine eğitim verildi

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde servis şoförlerine nezaket, saygı, empati ve trafik kuralları eğitimi veriliyor.

Özel servis şoförlerine sürücü eğitimi verildi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde özel servis şoförlerine sürücü eğitimi verildi.

Emniyetten okul servis şoförlerine seminer

Elazığ'da okul servis şoförlerine seminer verildi.

Jandarmadan okul servis şoförlerine eğitim

Kahramanmaraş'ta, 'İyi Dersler Şoför Amca' projesi kapsamında taşımalı eğitim veren okulların servis şoförlerine eğitim verildi.

Tekman’da servis şoförlerine eğitim

Erzurum'un Tekman İlçesi'nde öğrenci taşımacılığı yapan servis şoförleri İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında eğitime alındı.

Servis sürücülerine eğitim

Erzurum'un Çat ilçesinde öğrenci taşımacılığı yapan servis şoförleri, İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında eğitime alındı.

Pasinler’de servis sürücülerine eğitim semineri

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlı Jandarma Genel Komutanlığı işbirliğiyle hazırlanan İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında Pasinler'de servis şoförlerine eğitim semineri verildi.

Besni ilçesinde öğrenci servis şoförleri bilgilendirildi

Adıyaman'ın Besni İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim Komutanlığı ekipleri tarafından öğrenci servis şoförleri bilgilendirildi.

Jandarmadan okul servis şoförlerine eğitim

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Yeşilyurt Trafik Tim Komutanlığı tarafından 2017-2018 eğitim ve öğretim döneminde taşıma yapan okul servis şoförleri ve yüklenici firma yetkililerine trafik eğitimi verildi.

Oltu’da okul servis şoförlerine seminer

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl eğitim-öğretim sezonunun başında servis şoförlerine yönelik düzenlenen seminer, Oltu'da bu yıl üçüncü kez gerçekleştirildi.

Jandarmadan servis şoförlerine seminer

Adıyaman'da, bulunan öğrenci servislerine ve sürücülerine yönelik Cumhuriyet İlköğretim Okulu toplantı salonunda, bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Sincik’te, okul servis şoförlerine seminer

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde jandarma tarafından okul servis şoförlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.

Öğrencilerin taşıma güvenliği toplantısı yapıldı

Adıyaman'da öğrenci servis şoförleriyle yapılan toplantıda şoförlere çeşitli uyarılar yapıldı.

Servis aracı şoförlüğü yeterlilik belgesi protokolünde imzalar atıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, ‘Ekim ayının sonunda, servis şoförlerimizi de kapsayacak alanlarda yeterliliklerin hazırlanması süreci tamamlanacak. Bu sürecin arkasından, akredite sınav belgelendirme merkezimizin akreditasyon çalışmalarını başlatacağız. Bu akreditasyon çalışmaları uluslararası kurallara ve kalite güvence sistemlerine uygun olarak yapılıyor’ dedi.

Okul servis şoförlerine trafik eğitimi verildi

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Yeşilyurt Trafik Tim Komutanlığı tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde taşıma yapacak okul servis şoförleri, yüklenici firma yetkilileri ve rehber personele trafik eğitimi verildi.

Battalgazi Belediyesinden servis şoförlerine eğitim

Battalgazi Belediyesi tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı dolayısıyla öğrenci servis şoförlerine yönelik seminer düzenlendi. Seminerde, servis şoförlerinin trafikte uyması gereken kurallar ve sorumluluklar konusunda bilgiler verildi.

Yrd. Doç. Dr. Karahalil: "Huzurlu olursak mutlu çalışırız"

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nca halk otobüsleri ve servis şoförleri ile ailelerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.

Jandarmadan okul öncesi trafik eğitimi

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Yeşilyurt Trafik Tim Komutanlığı tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde taşıma yapacak okul servis şoförlerine ve yüklenici firma yetkililerine trafik eğitimi verildi.

Jandarmadan servis şoförlerine eğitim

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim Komutanlığı tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde taşıma yapacak okul servis şoförlerine ve yüklenici firma yetkililerine trafik eğitimi verildi.

Servis sürücüleriyle toplantı düzenlendi

Adıyaman'da, öğrenci servis şoförleriyle toplantı gerçekleştirildi.

Güvenli Seyahat toplantısı yapıldı

Tercan'da okullarda öğrenci servisi taşımacılığı yapan şoförlerle Güvenli Seyahat konulu toplantı yapıldı. Tercan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantı salonunda yapılan toplantıya Tercan Kaymakamı Kürşad Karaca, Tercan Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı İlçe Emniyet Müdürü,İlçe Milli Eğitim Müdürü ve servis şoförleri katıldı. Toplantıda okullara öğrenci taşıyan araçlarla, şoförlerin güvenli taşımacılık yapılması hakkında Kaymakam Kürşad Karaca kurallara uyulmasının can ve mal kaybına engel olacağını hatırlattı. İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerince katılımcılara güvenli seyahat ile ilgili video gösterimi ve brifing sunumu yapıldı.

Okul servis şoförlerine trafik eğitimi verildi

Malatya'da, trafiğe katılan okul servis şoförlerine yönelik İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünde görevli trafik görevlilerince trafik eğitimi verildi.

Malatya Servis Şoförleri Dayanışma Derneği Başkanı Aziz Apacık:

Korsan servisçilikle mücadeleye verdikleri desteklerden dolayı Malatya Vali Yardımcısı Miktat Alan'a teşekkür ziyaretinde bulunan Malatya Servis Şoförleri Dayanışma Derneği Başkanı Aziz Apacık, çalışmalar kapsamında Malatya'da son 15 günde yaklaşık 40 tane S plakası olmadan taşımacılık yapan korsan servisin bağlandığını söyledi.