Etiketler

Bazı harcamalarda taksit sayısı 18 aya çıkarıldı

BDDK'nin yaptığı düzenlemenin ardından Ticaret Bakanlığı da yurt içinde hava yolları, seyahat acenteleri ve konaklama harcamalarında taksit sayısını 18 aya çıkardı.

BDDK’dan flaş taksit sınırı kararı!

BDDK kararına göre havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda taksitlendirme süreleri 6 aydan 3 aya düşürüldü.

Turizmcilerin yeni alternatifi Elazığ ve Malatya

Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Disiplin Kurulu Başkanı Kılıçarslan Karapıçak, Malatya ve Elazığ’ın turizm iç pazarında önemli bir alternatif olabileceğine dikkat çekti.

Diyarbakır’da büyük turizm buluşması

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akyıl, İnsanlığın uygarlığa ilk büyük adımı Diyarbakır temasıyla aralarında Almanya, İsveç, Mısır, Fransa, İtalya, Rusya, Ukrayna'nın da bulunduğu 11 ülkeden 19'u yabancı 36 yazar ve gazetecinin Diyarbakır'da buluşacağını belirtti.

EMİTT’ten Sivas standına ödül

Sivas Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından, 'Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) en iyi stant ödülünü aldı.

Sivas Belediyesi ’EMİTT’ fuarına katıldı

Sivas Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından 'Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMİTT) katıldı.

Termal Sağlık Turizmi Kongresi Sivas’ta yapılacak

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı ve Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTC Başkanı Emin Çakmak 3'üncüsü gerçekleştirilen Sağlık Turizm Kongresi'nin Sivas'ta yapılacağını söyledi.

Başkan Atilla: "Diyarbakır Turizmini Geliştirecek Projeler Yapıyoruz"

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Turizm ve Otelciler Birliği Genel Başkanı Hüseyin Aslan ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Güneydoğu Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Şemsettin Yıldız'ı makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır turizmini geliştirecek projeler yapıyoruz dedi.

Tur operatörleri Zerzevan Kalesini gezdi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Diyarbakır Bölge Koordinatörlüğü tarafından kentte TÜRSAB'a bağlı turizm ve seyahat acentelerine yönelik kültür gezisi düzenlendi.

TURSAB Başkanı Ulusoy, yeniden aday

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, 39 bölge başkanıyla bir araya geldiği Diyarbakır'da, başkanlığa yeniden aday olduğunu açıklayarak, seçim çalışmalarını başlattı.

Bayram tatili beklentileri arttırdı

Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olarak belirlenmesiyle tatil planı yapan vatandaşlar tur organizasyonları ve seyahat acentelerinin yolunu tuttu. Tatilin uzamasının beklentilerini de arttırdığını kaydeden seyahat acenteleri, yoğunluk yaşadıklarını ifade etti.

Diyarbakır’daki seyahat acenteleri uçuş sayılarının arttırılmasını istedi

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Diyarbakır Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akyıl, kente gelmek isteyip de bilet bulamayan çok insanın olduğunu belirterek, turizm hedeflerinin önündeki en büyük engelin uçuş sayılarının azlığı olduğunu ifade etti.

Elazığ Travel Turkey İzmir Fuarında tanıtılacak

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) heyeti Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, bu yıl 10’cusu düzenlenecek olan “Travel Turkey İzmir 2016” Turizm Fuar ve Kongre organizasyonu hakkında bilgiler verdiler.

Yakılan kütüphane için kitap toplanıyor

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Harput Bölgesel Yürütme Kurulu, Şırnak’ta teröristler tarafından yakılan kütüphane için kitap kampanyası başlattı.  

TÜRSAB, Elazığ'da toplandı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Genel Sekreteri Çetin Gürcün, 90’lı yıllarda ülkenin herhangi bir yerinde terör olayı olduğu zaman turist akışının durduğunu belirterek, son zamanlardaki olayların turizmi çok fazla etkilemediğini savundu.