Etiketler

Elazığ’da silah sesleri!

Elazığ'da yoğun yağmur sonrasında oluşan trafikte sürücüler arasında tartışma çıktı. Polisin müdahale ettiği olayda silah sesleri yükselirken o anlar da görüntülendi.

Rize Emniyet Müdürü şehit oldu!

Rize Emniyet Müdürlüğü'nde silah sesleri duyuldu. Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi bir polis memuru tarafından vuruldu. Saldırıda Personel Şube Müdürü ve 2 polisin daha yaralanırken Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ise şehit oldu.

Tüm uyarılarına rağmen düğünde yine silahlar konuştu

Adıyaman'da, bir düğünde ortaya çıkan magandalar çevredeki onca davetliye aldırış etmeden tabancalarla adeta gökyüzünü taradı. Silah sesleri zaman zaman düğünde çalınan müzik sesini de bastırdı

Silah sesleri polisi alarma geçirdi

Adıyaman'da, gece saatlerinde peş peşe gelen silah sesleri polis ekiplerini adeta kırmızı alarma geçirdi.

Bingöl’de 2 bin 500 rakımlı yaylada bayramlaşma etkinliği

Bingöl'de 2 bin 500 rakımlı yaylada gerçekleşen bayramlaşma programında konuşan AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Biz bu dağlarda, bu tabiatta silah sesleri duymak istemiyoruz, insanların neşeli faaliyetlerini görmek istiyoruz. Davul seslerini, şarkıları, türküleri duymak istiyoruz bu dağlarda dedi.

Adıyaman’da silah sesleri paniğe neden oldu

Adıyaman kent merkezinde art arda duyulan silah sesleri paniğe neden oldu.

Afrin şehidinin annesiyle son konuşması yürekleri dağladı

Afrin şehidi Uzman Çavuş Fevzi Gürsu’nun ailesini üzmemek için operasyonu ailesine yansıtmadığı öğrenildi. Şehidin bir gün önce telefonla konuştuğu sırada silah sesleri üzerine korkan annesine, 'Bir şey yok, ateşin önüne kova koyduk ona vuruyoruz' dediği ortaya çıktı.

Silah sesleri yerini müzik sesine bıraktı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Her Nefeste Bir Ses' konseri ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı. Büyükşehir Belediyesi Müzik Topluluğu, birçok dilde seslendirdiği eserlerle izleyicileri coştururken, terörün izlerinin silindiği Diyarbakır'da silah sesleri yerini müzik sesine bıraktı.

Sur’da silah seslerinin yerini kuş cıvıltıları aldı

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde Hazreti Süleyman Camisi ve çevresinde bulunan 115 dönümlük alanda yapılan çalışma, vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Düzenlenen bölge, şu sıralar vatandaşların en uğrak yerlerinden biri haline geldi.

Sur’da ‘Kadın Şenliği’ düzenlendi

Geçtiğimiz yıl yaşanan çatışmalar nedeniyle silah sesleriyle yankılanan Diyarbakır'ın Sur ilçesi, uzun bir aradan sonra bir şenliğe ev sahipliği yaptı.