Etiketler

Depresyona giren kedi 9 kiloya ulaştı, gündüzleri de 8 saat uyumaya başladı

Elazığ'da bir esnafın baktığı İran cinsi 4 yaşındaki kedi, yaklaşık 9 kilogram ağırlığına ulaştı, en son 81 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında evde tutulduğu için ise depresyona girerek gecenin dışında gündüzleri de en az 8 saat uymaya başladı.

İçişleri Bakanlığından 18 yaş altı ve 65 yaş üstü için genelge

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine '18 yaş altı ve 65 yaş ve üzeri kişilerin sokağa çıkma kısıtlaması' konulu genelge gönderdi.

15 ilde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olacak

İçişleri Bakanlığı yayımladığı genelgeyle, 14 büyükşehir ve Zonguldak'ta 29 Mayıs saat 24.00 ile 31 Mayıs saat 24.00 arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını açıkladı.

Bakan Koca'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 15-20 yaş grubunun, 65 yaş üstü vatandaşların ve 14 yaş altı çocuklarının sokağa çıkma kısıtlamasını içermediğini bildirdi.

Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı! Ölü ve yaralılar var

Elazığ'da sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesine dakikalar kala bir araca düzenlenen silahlı saldırı da 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Sokağa çıkan 40 kişiye para cezası kesildi

Elazığ'da son günde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 40 kişiye 126 bin TL para cezası uygulandı.

Elazığ havadan görüntülendi

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da sokağa çıkma kısıtlaması devam ederken, caddelerin boş kaldığı şehir havadan görüntülendi.

Sokağa çıkan 37 kişiye para cezası kesildi

Elazığ'da bugün sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 37 kişiye 116 bin 550 TL para cezası uygulandı.

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara ceza yağdı

Elazığ'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 17 kişiye 53 bin 550 TL para cezası uygulandı.

Elazığ'da hareketli anlar

Elazığ'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden iki kişi polisi görünce otomobille kaçtı.

Elazığ sokağa çıkma kısıtlamasıyla sessizliğe büründü

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da başlayan sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte kent sessizliğe büründü.

4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında neler hangi saatte açık olacak?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 81 ilde 4 gün uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

Mezarlıklara bayram ziyareti

Elazığ'da sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle arefe ve bayramda mezarlıklara gidemeyecek olan vatandaşlar, bugün giderek dua etti.

Bayram öncesi sosyal mesafeli tel kadayıf kuyruğu

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da bayram ve sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde alışverişe çıkan vatandaşların tel kadayıf için kuyruk oluşturmaları dikkat çekti.

Muhtardan mahalle mezarlığına 'vefa' hizmeti

Elazığ'da Covid-19 salgını sürecinde 65 yaş üstünün taleplerini yerine getiren bir mahalle muhtarı, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle mezarlıkların ziyaret edilemeyecek olması nedeniyle, otları kesti, kabirlerin üzerini temizleyerek vefa hizmeti gerçekleştirdi.

Elazığ'da çocuklar ikinci kez sokağa çıktı

Koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında Elazığ'da bugün geçici süreliğine izin verilerek sokağa çıkan çocuklardan 8 ile 10 yaşlarındaki 3 arkadaş ilk iş olarak hayvanları besledi.

İçişleri Bakanlığından 'bayram' genelgesi

İçişleri Bakanlığı 81 ilin valiliğine 22 Mayıs saat 00.00 ile 26 Mayıs 00.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genelge gönderdi.

65 yaş ve üzeri vatandaşlar yeniden sokağa çıktı

Elazığ'da koronavirüs salgını sürecinde uzun süre evde kalan 65 yaş ve üstü vatandaşlar, sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci kez kaldırılmasının ardından güneşli havanın tadını çıkardı.

Banka şubeleri 15 ilde 18 Mayıs günü kapalı olacak

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 15 ildeki banka şubelerinin 18 Mayıs günü kapalı olacağını duyurdu.

Bakanlıktan 81 il valiliğine ek genelge!

Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine 'Sokağa Çıkma Kısıtlaması' ile ilgili ek genelge gönderdi.

16-17-18-19 Mayıs’ta sokağa çıkma kısıtlaması getirildi

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, video konferans yöntemiyle toplandı. Toplantıda normalleşme adımları atılırken 19 Mayıs haftasında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması getirildi.

Sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu!

Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı, hafta sonu 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili 81 il valiliğine genelge gönderdi.

İçişleri Bakanlığı'ndan yeni genelge

Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine '65 Yaş ve Üzeri ile 20 Yaş Altı Vatandaşların Sokağa Çıkma Kısıtlaması İstisnası' konulu genelge gönderdi.

Sokağa çıkma kısıtlaması bu gece saat 24.00’te sona erecek

İçişleri Bakanlığı, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında; 30 Nisan 2020 tarihinde saat 24.00 itibarıyla 31 ilde başlayan sokağa çıkma kısıtlaması bu gece saat 24.00'da sona ereceğini açıkladı.

Doğum günü sürprizleri devam ediyor

Elazığ'ın Ağın ilçesinde bir köyde yalnız yaşayan koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 76 yaşındaki Saim Kasapoğlu'na, doğum günü sürprizi yapıldı.

İçişleri Bakanlığından sokağa çıkma yasağı genelgesi

İçişleri Bakanlığınca, 81 il valiliğine, 23, 24, 25 ve 26 Nisan'da 31 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genelge gönderildi. Genelge’de sokağa kısıtlama süresince açık kalacak işletmelere ilişkin detaylar da yer aldı.

Dün gece yaşanan silahlı kavga cinayetle bitmişti! Flaş gelişme...

Elazığ'da bir iş yerindeki kavgada sokağa çıkma kısıtlaması olan ve olayla alakalı olmadığı öğrenilen 69 yaşındaki şahsı, ateşlediği silahla öldüren şüpheli ve ona yardım eden kişi yakalanıp, adliyeye sevk edildi.