Etiketler

Elazığ bugün hava durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından 13 Mayıs Elazığ hava durumu raporu yayınlandı. Elazığ hava durumu, Elazığ’da hava nasıl olacak? Elazığ'da son dakika hava durumu? Elazığ hava durumu için Meteoroloji'den son dakika haberi...

Elazığ'da hava sıcaklıkları artıyor

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından 12 Mayıs hava durumu raporu yayınlandı. Elazığ hava durumu, Elazığ’da hava nasıl olacak? Elazığ'da son dakika hava durumu? İşte merak edilen tüm detaylar…

Elazığ'da son dakika hava durumumu!

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü 5 il için yağış uyarısı yaparken, Elazığ, Malatya ve Adıyaman çevresinde yağışların kuvvetli olmasının beklendiğini bildirildi.

Elazığ'da son dakika hava durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, gece ve sabah saatlerinde yoğun olmak üzere yer yer sis hadiselerinin görüleceğini açıkladı.

Elazığ'da son dakika hava durumu!

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ’da havanın yağmurlu, yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu ve öğleden sonra çok bulutlu geçeceğini bildirdi.

Meteoroloji açıkladı! Elazığ'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada, bölge genelinde havanın parçalı çok bulutlu, Tunceli ve Bingöl'de ise hafif yağışlı geçeceğini açıkladı.

Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarısı!

Malatya, Elazığ, Bingöl, Tunceli ve Adıyaman için sağanak uyarısı yapıldı.

Meteoroloji'den Elazığ'a son dakika hava durumu uyarısı!

Meteoroloji Elazığ, Malatya, Adıyaman, Tunceli ve Bingöl'de hava sıcaklığının mevsim normallerinin 1-3 derece üzerinde seyredeceğini bildirirken, iki il içinde kuvvetli rüzgar uyarısı yaptı.