Etiketler

Fendoğlu’dan Malatya ve Elazığ için ortak soru önergesi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Elazığ'da faaliyet gösteren Çimento Fabrikasını ve Battalgazi İlçesine bağlı Bulgurlu Mahallesindeki özel sektör firması tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Santralini TBMM gündemine taşıdı.

'Maden'deki heyelan riski ile ilgili soru önergesi verdi'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesinde yaşanan heyelan riskinden kaynaklı yapılan tahliye kararının oluşturacağı mağduriyetin nasıl giderileceğini ile ilgili soru önergesi verdi.

Milletvekili Erol, 6 bakanlığa soru önergesi verdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yatırımlarla ilgili 6 bakanlığa soru önergesi vererek projelerin durumunu sordu.

CHP Milletvekili Tutdere turizm ile ilgili önerge verdi

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman'a turizm yatırımı yapılmamasıyla ilgili soru önergesi verdi.

Milletvekili Fendoğlu kimsesiz çocuklar için harekete geçti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya milletvekili Mehmet Fendoğlu, kimsesiz çocukların 18 yaşını tamamladıktan sonra kaldıkları yerlerle bağlantısının kesildiğini ifade ederek, Bu çocukların yeni düzenleme ile birlikte yılda en az üçe kere olmak üzere atamaları yapılarak bir işe yerleştirilmeleri gerekmektedir. Ancak bu süreç şuanda bu kadar hızlı yürüyor mu bilmiyorum. Bu konuyla ilgili mecliste soru önergesi verdim dedi.

CHP Milletvekili Tutdere meclise soru önergesi verdi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, elektrik dağıtım şirketiyle ilgili meclise soru önergesi verdi.

Temizer'den soru önergesi

MHP MYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Yavuz TEMİZER Elazığ'ın sorunlarını meclise taşımaya başladı. Seçim döneminde iktidar milletvekillerince sürekli dile getirilen 'Elazığ'a 7,9 katrilyonluk yatırım yapıldı' iddialarıyla ilgili soru önergesi veren TEMİZER, Elazığ gerilediğine göre bu 7,9 katrilyon nereye ya da kimlere gitmiştir?” diye sordu.

Pilotlar İçin Fidyeyi Kim Ödedi?

CHP'li Aytun Çıray, Başbakan Erdoğan'ın cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na bir soru önergesi verdi.

Erdem'den Soru Önergesi

Enver erdem İ.işleri Bakanı Muammer Güler'in yazılı olarak cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.