Sorun Çözüldü Haberleri

Sorun Çözüldü Haberleri

GES projesi ile köylülerin 37 yıllık sulama suyu sıkıntısı çözüldü

Elazığ'ın Keban ilçesinde kurulan güneş enerjisi santrali (GES) sayesinde köylülerin 37 yıllık sulama suyu sorunu çözüme kavuştu.

83 yıllık sorun çözüldü

Elazığ'ın Karakoçan ilçesi kurulduğu 1937 yılından itibaren yaşadığı çöp sorununu, yapılan Katı Atık Depolama Tesisi ile çözdü.

Harput'ta beklenen sorun çözüldü

Elazığ'ın tarihi mahallesi Harput'ta turizm sezonun açılmasıyla birlikte yetersiz kalan otopark sorunu belediyenin yaptığı çalışma ile çözüldü.

Elazığspor'da Tatos problemi çözüldü

Alacaklarını tahsil edemediği için Tetiş Yapı Elazığspor'la yollarını ayırması gündemde olan Andreas Tatos'a 20 bin Euro'luk ödeme yapıldı ve sorun çözüldü.

Diyarbekirspor’da Umut Dilek sorunu çözüldü

TFF 3. Lig 3. Grup Takımlarından Diyarbekirspor'un futbolcusu Umut dilek için Tahkim Kuruluyla yaşadığı sorun çözüldü. Umut Dilek'in 4 aylık cezası Tahkim Kurulu tarafından kaldırıldı.

Pütürge Belediyespor’da parasal sorun çözüldü

Bu sezon Malatya Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsil edecek Pütürge Belediyespor'da yaşanan parasal sorunun çözüldüğü belirtildi.

Beş gündür devam eden sorun çözüldü

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Özel Halk Otobüsleri Dernek Yönetimi ile bir araya gelerek dernek tarafından alınan karar ile yaklaşık beş gündür devam eden sorunu sonuçlandırdı.

Sorun çözüldü! 5 yıllık maaşı geri istemeye son

Sosyal güvenlik sisteminde yıllardır süre gelen hatalı aylık bağlanması sorununa yeni bir yönetmelikle çözüm getirildi.

(Özel haber) Ali Ravcı: "Cissokho, kulübü ile sorun çözüldükten sonra takıma katılacak"

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, transfer çalışmaları ile ilgi olarak, Aly Cissokho transferinde kulübüyle yaşadığımız küçük bir sorun vardı. Bu sorun çözülür çözülmez bu futbolcu aramıza katılacak dedi.

İmar Revizyon Planı ile ilgili sorun çözüldü

Elazığ TSO’nun 1300 üyesi ile en yoğun olarak yer aldığı müteahhitlik grubuna üye olan firma temsilcileri Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek İmar Revizyon Planı ile ilgili mağduriyetlerini gidermede öncülük ettiği ve sorunu çözüme kavuşturduğu için teşekkür ettiler.