Etiketler

Yargıtay'dan milyonları ilgilendiren karar

Yargıtay, sosyal medya hesabı üzerinden hakaret içerikli paylaşımda bulunan kişilerle birlikte bilgisayarın internete bağlandığı hat sahibinin de manevi tazminat ödemesi gerektiğine hükmetti.

Son faturalar esnafın canını yaktı

Elektriğe yapılan yüzde 9 ve ardından gelen yüzde 14'lük zam bu ay faturalara yansıyınca başta esnaf olmak üzere bir çok abone adeta şok yaşadı. Sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getiren vatandaşlar, sayaç okuma bedeli başta olmak üzere kayıp kaçak kesintilerine isyan etti. Bu durumdan en çok etkilenen kesim esnaf oldu. ESOB Başkanı Rasim Fırat, acil önlem alınmasını istedi.

THY’den önemli uyarı!

Türk Hava Yolları (THY) adına düzenlenmiş olarak görünen ödül bilet temalı sahte mesajların bazı sosyal medya hesaplarında yayılması üzerine THY’den açıklama geldi. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, 'Sahte mesajları açmadan, doğrudan silin' uyarısında bulundu.

B.B. Erzurumspor Basın Sözcüsü Metin Barlak: “Emin adımlarla yürüyoruz”

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Basın Sözcüsü Metin Barlak, son günlerde özellikle sosyal medya hesaplarında ve internet ortamında, kulüp hakkında art niyetli bir takım gerçek dışı yayınlar yapıldığını söyledi.

Üç arkadaş bu işten ayda 15 bin lira kazanıyor

Elazığ'da internette sosyal medya hesaplarında gördükleri solucan gübresi işini merak eden üç arkadaş, kurdukları tesis ile ayda 15 bin lira para kazanmaya başladı.

Bingöl’ü karıştırmak isteyen paylaşımlarla ilgili valilik açıklama yaptı

Bazı sosyal medya hesaplarından Bingöl'ü karıştırmak için gerçeği yansıtmayan paylaşımlar yapılması üzerine valilik açıklama yaparak, vatandaşların bunlara itibar etmemesini istedi.

Terör propagandası yapan 5 kişi adliyeye sevk edildi

Adıyaman'da, sosyal medya hesaplarından PKK terör örgütü lehine paylaşımlarda bulunan 2'si kamu görevlisi 5 kişi adliyeye sevk edildi.

Terör propagandası yapan 5 şahıs gözaltına alındı

Adıyaman'da, sosyal medya hesaplarında PKK terör örgütü lehine paylaşımlarda bulunan 2'si kamu görevlisi toplam 5 şahıs gözaltına alındı.