Etiketler

Elazığ'da sünnet şöleni

Elazığ'da '41 Kere Maşallah' projesi kapsamında sünnet ettirilen çok sayıda çocuk, Mehteran eşliğinde bindirildikleri tırla şehir turu atarken, vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Elazığ’da sünnet şöleni yapılacak

Elazığ'da '41 Kere Maşallah' projesi kapsamında dezavantajlı çocuklar için sünnet şöleni düzenleneceği belirtildi.

Akçakiraz'da 104 çocuk için sünnet şöleni

Elazığ'ın Akçakiraz Belde Belediyesi tarafından 104 çocuk sünnet ettirilerek, mehteranlı şölen düzenlendi.

Ekinözü’nde 41 çocuğa "41 kere maşallah"

Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde kaymakamlık tarafından farklı yaşlardaki 41 çocuk için toplu sünnet şöleni düzenlendi.

Nurhak’ta 110 çocuk için toplu sünnet şöleni düzenlendi

Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesinde yaşayan farklı yaşlardaki 110 çocuk için Nurhak Kaymakamlığı tarafından toplu sünnet şöleni düzenlendi.

Ülkü Ocaklarından sünnet şöleni

Ülkü Ocakları Adıyaman İl Başkanlığı tarafından Son kaleden Türkmeneline adlı toplu sünnet şöleni düzenledi.

Büyükşehir Belediyesinden çocuklara sünnet şöleni

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Çalışma Sosyal ve Aile Bakanlığı Diyarbakır İl Müdürlüğü bünyesinde koruma altında kalan dezavantajlı erkek çocuklar için sünnet şöleni ve kına gecesi düzenledi.

Kulp Belediyesi 115 çocuğu sünnet ettirdi

Diyarbakır'ın Kulp İlçe Belediyesince düzenlenen sünnet şöleninde 115 çocuk sünnet ettirildi.

Erzincan Belediyesi 100 Çocuğa Sünnet Şöleni düzenledi

Erzincan Belediyesi tarafından, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında geçtiğimiz hafta evlerinde uzman doktorlar tarafından sünnet ettirilen 100 çocuk için Sünnet Merasimi düzenledi.

Sünnet şöleninde geleneksel Akçadağ Pilavı ikram edildi

Akçadağ Belediyesi tarafından organize edilen ve gelen konuklara Akçadağ Pilavı'nın ikram edildiği toplu sünnet şöleni büyük ilgi gördü. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik gerçekleştirilen şölenden bir hafta önce 31 çocuk Akçadağ Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Saim Berçin tarafından sünnet edildi. Katılımcılara yöresel olarak bilinen aşçı Menderes Teşdoğ'un hazırladığı Akçadağ Pilavı'nın ikram edildiği program, okutulan mevlidi şerif, ilahi grubunun eserleri ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Yunus Can'ın halk konseri ile sona erdi. Akçadağ Pilavı ikramı esnasında vatandaşların bu yöresel lezzetten mahrum kalmamak için bir bileriyle yarıştıkları gözlendi. Akçadağ Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen sünnet şölenine Belediye Başkan Yardımcıları Eyüp Işık ve Mehmet Ali Turan, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş, İlçe Jandarma Komutanı Halil Pehlivan,Akçadağ Kaymakamı Serdar Demirhan, Belediye Şube Müdürleri ve Personelleri, Akçadağ Devlet Hastanesi Müdürü Özkan Laz,Personel Müdürü Zeynep Ecem Coşkun, Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Saim Berçin ve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Eser katıldılar.

Lice’de ilk defa sünnet şöleni düzenlendi

Diyarbakır'ın Lice İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleninde 78 çocuk sünnet ettirildi.

23. Yeşilyurt Kültür Kiraz ve Spor Festivali kapsamında 110 çocuk sünnet ettirildi

8-9 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek 23. Yeşilyurt Kültür, Kiraz ve Spor Festivali etkinlikleri arasında yer alan Geleneksel Sünnet Şöleni çerçevesinde Yeşilyurt Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğüne kayıt yaptıran 131 çocuktan 110'u erkekliğe ilk adımını attı.

Türkoğlu’nda Sünnet Şöleni

Türkoğlu Belediyesi'nce 13'üncüsü düzenlenen sünnet şöleni başladı.

Elazığ'da toplu sünnet şöleni

Klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik çalışmalarına da özel önem veren Elazığ Belediyesi tarafından ücretsiz toplu sünnet organizasyonu düzenlenecek. Sünnet organizasyonu için kayıtlar 2-11 Eylül 2015 tarihleri arasında alınacak.

Gakgoşlardan Sünnet Şöleni

Elazığspor Kulübü tarafından organize edilen Şölen kapsamında, ihtiyaç sahibi 250 ailenin çocuğu sünnet ettirildi.

Elazığspor Sünnet Şöleni Gerçekleştiriyor

Kulübümüz 21 Ağustos'ta sünnet şöleni gerçekleştirecektir.