Etiketler

Polisin 'Şok' uygulamasından kaçan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da polisin yaptığı Şok uygulamada araçla kaçarken silah ve uyuşturucuyu atan 3 şüpheli saklandıkları bir binada yakalandı.

Çalıntı otomobil ile mazot çalan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da çaldıkları otomobille, baz istasyonundan mazot çalan 2 şüpheli polis ve jandarma ekiplerinin ortak çalışması sonucu yakalandı.

Orcik kazanını çalan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da orcik yapımında kullanılan 10 bin TL değerindeki kazanı çalan 3 şüpheli jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Elazığ'da 5 ayrı hırsızlığa karışan şüpheliler yakalandı

Elazığ polisinin yaptığı çalışmada 5 ayrı hırsızlık olayına karışan 3 şüpheli yakalandı. Yakalanan şüphelilerin çaldığı bir çok malzemede ele geçirildi.

Vatandaşlar ihbar etti, şüpheliler yakalandı

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde vatandaşların ihbarı ile tespit edilen bir araçta bulunan 5 şüpheli yakalandı, 32 adet sahte 50 TL ele geçirildi.

70 bin TL dolandıran şüpheliler yakalandı

Tunceli'de telefonla arayıp kendilerini polis olarak tanıtan şüpheliler, 2 yaşlıdan 70 bin TL dolandırdı. Dolandırıcılık olayına karışan 5 şüpheli, polisin MOBESE ve PTS kayıtlarında yaptığı inceleme sonrası düzenlenen operasyonla yakalandı. Öteyandan polis, aynı yöntemle kandırılan 1 kişiyi de 10 bin Euro'yu dolandırıcılara kaptırmadan kurtardı.

Yaşlı kadını dolandıran şüpheliler yakalandı

Elazığ’da yaşlı bir kadının altınlarını dolandıran 2 şüpheli polis tarafından yakalandı.

Kuyumcuları dolandıran şüpheliler yakalandı

Elazığ ve Diyarbakır'da 4 kuyumcuyu sahte altın satarak dolandıran biri Özbekistan uyruklu 3 kişi, sahte altınla yakalandı.

Toz esrarı koltuğa zulalayan şüpheliler yakalandı

Elazığ polisinin yaptığı çalışmada toz esrarı aracın koltuk altına zulalayan 3 şüpheli yakalandı.

Çaldıkları otomobille iş yeri soyan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da çaldıkları otomobille, bir iş yerini soyan 2 şüpheli polis tarafından yakalandı. Hırsızlık şüphelilerinden birinin Her şey vatan için, babamın arabası seni gezdireyim, dedi. Aaba çalıntı çıktı diye arkadaşını suçladı.

Aranan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da polisin yaptığı Ruhsatsız Silah ve Av Tüfeği Uygulaması kapsamında 2 aranan şahıs yakalanırken, ruhsatsız çalışan ve yaşı küçük müşteri bulunan 2 iş yerine idari işlem yapıldı.

Huzur Uygulamasında şüpheliler yakalandı

Elazığ'da yapılan 'Türkiye Güven Huzur Uygulaması'nda 3 bin 375 şahıs sorgulanırken aranan 3 şüpheli yakalandı.

Evden hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde girmiş oldukları evde hırsızlık yapan 3 şüpheli şahıs jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Aranan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da polisin yaptığı uygulamada aranan 4 şahıs yakalandı.

Hapis cezası bulunan şüpheliler yakalandı

Elazığ’da terör örgütü PKK’ya üye olma suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası bulunan şüpheli yakalandı.

Otolardan teyp çaldığı iddia edilen şüpheliler yakalandı

Malatya polisi, arabalardan teyp çaldığı ileri sürülen şüphelilere yönelik yaptığı operasyonlarda 3 kişiyi yakalayarak, gözaltına aldı.

Uyuşturucu operasyonu: 4 şüpheli tutuklandı

Elazığ'da uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sivas’taki cinayetin ardından şüpheliler yakalandı

Sivas'ta 1 kişinin öldüğü 1 kişinin de ağır yaralandığı bıçaklı kavga olayında kaçan 2 şüpheli, polisin yaptığı baskınla evlerinde kıskıvrak yakalandı.

Erzurum polisi Aralık ayında uyuşturucuya geçit vermedi

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri Aralık ayında uyuşturucuya geçit vermeyerek çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi, şüpheliler yakalandı.

Kuryenin ekmek teknesini çalan şüpheliler yakalandı

Elazığ'da kuryelik yapan bir kişinin çalınan motosikleti, jandarma ekiplerinin dikkati sayesinde bulunarak sahibine teslim edildi.

17 iş yerini dolandıran şüpheliler yakalandı

Elazığ ve Diyarbakır'da 17 iş yerinden alışveriş yöntemiyle dolandırıcılık yapan şüpheliler yakalandı.

Aranan 4 şüpheli yakalandı

Elazığ'da Güvenli Eğitim Uygulaması kapsamında yapılan çalışmada aranan 4 şüpheli yakalanırken, 8 iş yerine kapalı alanda sigara içirmekten, 17 kişiye de kapalı alanda sigara içmekten işlem yapıldığı bildirildi.