Taburcu Oldu Haberleri

Taburcu Oldu Haberleri

Üzerine 10'uncu kattan kadın düşen adam taburcu oldu

Elazığ'da 10'uncu kattan atlayan bir kadın hayatını kaybetmiş, üzerine düştüğü Vedat Güven ise şans eseri yaralı kurtulmuştu. Hastanede yapılan tedavisinin ardından Güven, bugün hastaneden belindeki 8 platin ile taburcu oldu.

El üstünden anjiyo ile damarlara stent takıldı

Elazığ'da bir hastanın tıkalı olan 3 ana kalp damarı, Prof. Dr. Necati Dağlı tarafından Türkiye'de sayılı merkezde uygulanabilen 'el üstünden anjiyo' yöntemiyle açıldı. Hasta, 3 saat sonra taburcu oldu.

Depremde balkondan atlayanlar o anları anlattı

Elazığ'da dün meydana gelen 5.3'lük depremde balkondan atlayanlar o anları anlattı. Hastanede tedavisi süren yaralıları ziyaret eden Vali Erkaya Yırık ise 80 kişinin sağlık kuruluşlarına başvurduğunu, 74'ünün taburcu olduğunu açıkladı.

COVID-19'a yakalanan Trump taburcu oldu

ABD Başkanı Donald Trump, COVID-19 tedavisi gördüğü Walter Reed Askeri Hastanesinden taburcu oldu.

Küçük Musa taburcu edildi

Bingöl’de meydana gelen depremde uyurken, tavan çökmesi sonucu bacanın üzerine düşmesi sonucu yaralanan 3 yaşındaki Musa Yıldız, Elazığ’daki tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi, köyüne döndü.

Elazığ depreminin sembol ismi Yüsra bebek ve annesi taburcu oldu

Elazığ depreminde enkaz altında kalarak yaralanan depremin sembol isimlerinden Yüsra bebek, ve annesi 3 ay süren tedavi sonrası taburcu edildi.

'Hayat Bayram Olsa' şarkısı ile taburcu oldu

Elazığ'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinin ardından sağlığına kavuşan hasta, alkışlarla taburcu edildi.

Koronayı yendi, alkışlarla taburcu oldu

Elazığ'da koronavirüsünü yenen bir kadın hasta, alkışlar eşliğinde tedavi gördüğü şehir hastanesinden taburcu edildi. Kente hastalığa yakalanıp taburcu olan sayısı 22 'ye ulaştı.

Elazığ'da 14 kişi daha alkışlarla taburcu oldu!

Son dakika haberi: Elazığ'da aralarında 72 yaşında bir kadının da bulunduğu 14 kişi koronavirüsü yenerek, bugün alkışlar eşliğinde tedavi gördüğü şehir hastanesinden taburcu edildi.

Koronavirüs tedavisi gören hastalar alkışlarla taburcu oldu

Elazığ'da koronavirüs nedeniyle taburcu olan 9 kişi sağlık çalışanlarının alkışlarıyla hastaneden taburcu oldu.

Abdurrahim Albayrak'tan iyi haber

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 14 günlük koronavirüs tedavisinin ardından bugün taburcu olduğunu açıkladı.

Fatih Terim taburcu oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Kalp krizi geçiren yolcusunu kaldırımda ölüme terk ettiği iddiası

Adıyaman'da, kalp krizi geçirmesinden dolayı 15 gün boyunca yoğun bakım ünitesinde kalan ve taburcu olduktan sonra köyüne gitmek için bindiği minibüste yine kriz geçiren adamı, minibüs sürücüsü iddiaya göre hastaneye götürmek yerine minibüsten indirerek kaldırımında ölüme terk etti.

Doktorlar yüzde 10 yaşama şansı verdi, 51 günde ayağa kalktı

Diyarbakırlı elektrik teknisyeni Muhammed Raşit Kaçan, 6 ay önce arıza gidermek için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak komaya girdi. Vücudunun yüzde 55'i yanan ve doktorların yüzde 10 yaşama şansı verdiği Kaçan, 25 gün sonra komadan çıktı ve 51'inci günün sonunda da hastaneden taburcu edildi. Taburcu olduktan sonra çalışamaz durumda olduğu için ailesinin ihtiyaçlarını karşılayamayan Kaçan, yetkililerden yardım bekliyor.

Kapalı ameliyatla sağlığına kavuştu

Elazığ'da 3 yıldır böbrek taşı şikayeti olan ve tedavi olmakta zorlanan 84 yaşındaki hasta kapalı lazer böbrek ameliyatıyla sağlığına kavuşarak, bir günde taburcu oldu.