Etiketler

Diyanet-Sen Elazığ Şubesinden ezana saygısızlığa tepki

Diyanet-Sen Elazığ Şubesi tarafından, Taksim'de ezan okunurken ıslık çalanlara tepki gösterildi.

Ticari taksi denetimleri sürüyor

Kent genelinde yolcu taşıyan ticari taksi denetimlerini sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ücret tarifesine uymayan, çalışma ruhsatı bulunmayan ve taksimetre açmayan araçlara cezai işlem uyguluyor.

Bakanlık düğmeye bastı! Genel emir talimatı

İçişleri Bakanlığı, kısa mesafede yolcu almayan, taksimetre açmayan, fazla ücret almak için güzergahı uzatan taksicilerle ilgili artan vatandaş şikayetleri üzerine, düğmeye bastı.

Diyarbakır’da ticari taksiler denetleniyor

Kentteki toplu taşıma araçlarına yönelik denetimlerini aralıksız sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yolcu taşıyan ticari taksileri de denetliyor. Denetimlerde, ücret tarifesine uymayan, çalışma ruhsatı bulunmayan ve taksimetre açmayan araçlara cezai işlem uygulanıyor.

Erzincan’da “Mahalleliler Buluşuyor” programları devam ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Mahalleliler Buluşuyor programı kapsamında Taksim Mahallesi ve İzzetpaşa Mahallesi sakinleriyle buluştu. Programlarda Mahalle muhtarları ve Başkan Başsoy'un konuşmalarının ardından Erzincan Belediyesinin kurmuş olduğu halk oyunları ekibi ve tiyatro ekibi, Melih Salcan'ın Hacivat Karagöz gölge oyunu ve aşıklar atışmasıyla mahalleliler güzel bir yaz akşamı yaşadı. Programların sonunda çekilişle hediye dağıtıldı.

Başbakan Yıldırım, Şerife Boz ile sohbet etti

Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimine karşı koymak amacıyla kamyonla Taksim Meydanı'na çıkan Şerife Boz ile sohbet etti.

Elazığ'da Taksime Destek Yürüyüşü

Taksime Destek Yürüyüşü Devam Ediyor

Provokatöre Uçan Tekme!

Taksim Meydanı'ndaki Gezi protestosunda polise taş atan provokatörlere, CHP'li Çetin Soysal tekme tokat girişti...