Etiketler

70 milyonluk talihli ortaya çıktı

Milli Piyango İdaresi’ni arayan talihli, Avrupa’da gurbetçi olduğunu Ankara’ya gelerek ikramiyesini alacağını söyledi.

Forum Erzurum’un araç çekilişine Aleyna Tilki damgasını vurdu

Türkiye'nin ilk yeşil alışveriş merkezi Forum Erzurum'un 28 Aralık Cuma günü gerçekleştirdiği Toyota C-HR 1,8 Advance Hybrid otomobil çekilişi sonucunda, aracı kazanan talihli isim Fecri Vatansever olarak belirlendi. Görkemli hediyesini Aleyna Tilki sürpriziyle taçlandıran Forum Erzurum, muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı.

İlk maaşı ile yaptığı alışveriş ayaklarını yerden kesti

Sözleşmeli öğretmen Berfin Yıldırım, ilk maaşı ile yaptığı alışverişle sıfır kilometre otomobil sahibi oldu. Talihli, hayalleri süsleyen son model aracını, annesi ve kızkardeşi ile birlikte teslim aldı.

Son model otomobilin talihlisi kadın öğretmen oldu

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin hayalleri süsleyen son model otomobili, yapılan çekilişle sahibini buldu. Alışveriş merkezinin yaptığı çekilişle sıfır kilometre otomobilinin sahibi, merkez Onikişubat ilçesinde ikamet eden bir kadın öğretmen oldu.

Forum Diyarbakır talihlileri otomobillerini teslim aldı

Forum Diyarbakır'ın 16 Eylül'de noter huzurunda çekilişini gerçekleştirildiği 3'ncü yıla özel 3 otomobil kampanyasının talihlilerini araçlarını teslim aldı.

Piazza’nın talihlisi otomobiliyle buluştu

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin otomobil talihlisi, son model aracına kavuştu.

100 liraya araba sahibi olma şansı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan, düzenlediği kampanya ve etkinliklere ön plana çıkan Ninova Park AVM, şimdide 100 liraya şanslı bir talihliyi yaklaşık 300 bin lira değerinde bir araç sahibi yapacak.

Piazza AVM’nin son model otomobili talihlisini buldu

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin lüks otomobil talihlisi belli oldu.

Süper Loto talihlisi Erzincan’da merak konusu oldu

Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilerek 42 milyon 532 bin 640 lira 20 kuruşluk büyük ikramiyeyi kazandığı iddia edilen Erzincanlı talihli kentte merak konusu oldu.

150 TL’lik alışverişe sıfır kilometre otomobil hediye

Kahramanmaraş Piazza'nın, 23 Nisan 2018 tarihine kadar sürecek olan kampanyasına katılanlar arasından bir talihli sıfır kilometre otomobilin sahibi olacak.

Misaş talihlileri hediyelerini aldı

Elazığ'da bir alışveriş merkezi tarafından gerçekleştirilen hediye çekilişine, 100 TL'lik fişle katılan 2 kişi araba kazandı. Araba kazandığını öğrenen talihlilerden biri kendisi ile dalga geçildiğini zannetti.

İşte Misaş’tan hediye kazanan talihlilerin listesi

Misaş Marketler Zinciri’nin 100 TL’ye 100 hediye kampanyasında yapılan çekilişin sonuçları belirlendi.

100 liraya araba sahibi oldu

Diyarbakır'da bulunan Ninova Park'ta düzenlenen araba çekilişi vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. Noter huzurunda çekilen kurada araba, 100 lira ve üzeri alışveriş yapan Gülsüm Ateş isimli talihliye çıktı.

Forum Erzurum’un Skoda Superb talihlisi, hediye otomobilini teslim aldı

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum'un 1 Nisan 2017 günü noter huzurunda çekilişi gerçekleştirilen Skoda Superb kampanyasının talihlisi Uğur Ocak otomobilini teslim aldı.

Ünlü şarkıcı Edis, Forum Erzurum’da coşkuyla karşılandı

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, araç kampanyasının talihlisinin belirlendiği coşkulu bir organizasyona imza attı. Sevilen pop şarkıcısı Edis, gerçekleştirdiği mini konserinde Forum Erzurum ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı ve hayranlarına imza dağıttı.

Forum Erzurum’dan Superb hediye

Forum Erzurum, ziyaretçilerine alışveriş yaparken kazandırmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında tek seferde 100 TL'lik alışveriş yapanlar arasında çekilişe katılmaya hak kazananlardan Uğur Ocak, Skoda Superb marka otomobili kazanan talihli oldu.

Edis Forum Erzurum’a Geliyor, Superb Sahibini Buluyor

Forum Erzurum, araba kampanyası kapsamında Skoda Superb kazanan talihliyi belirliyor.

Çekilişi kazanan talihliler hediyelerini aldı

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinin 7'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen çekiliş kampanyasında hediye kazanan talihliler hediyelerini aldı.

Asgari ücretle çalışan işçi milyoner oldu

Milli Piyango çekilişinde 3 milyon TL'lik büyük ikramiye Malatya'dan satılan çeyrek bilete çıktı. İkramiyeyi kazanan talihlinin asgari ücretle çalışan bir işçi olduğu öğrenildi.

Misaş Araba Talihlileri Belirlendi

Misaş Marketler Zincirinin 2014 yılı araba talihlileri belirlendi

Misaş'ın Araba Talihlileri Belli Oldu

Misaş düzenlediği kampanya sonucunda hediyeleri sahipleriyle buluşturdu