Etiketler

Altın fiyatları ne kadar oldu? 13 Aralık 2019

24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 274 lira oldu.

Tüketicilere önemli uyarı: Tam zamanı ancak buna dikkat!

Mağaza raflarının ilkbahar renkleriyle çeşitlendiği bugünlerde giyim ve ayakkabı firmaları 'kışlık almanın tam zamanı' dedirtecek sezon sonu indirimleri uygularken, mağduriyet yaşamamaları için tüketicilerin aldıkları ürünleri iyi incelemesi ve fiyat araştırması yapmaları istendi.

MHP İl Başkanı Avşar’dan yeni yıl mesajı

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, yayımladığı yeni yıl mesajında Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere söylediği gibi, omuz omuza birlikte başarmak tecrübesini hayata geçirmenin tam zamanıdır ifadelerine yer verdi.

Lekelerden kurtulmanın tam zamanı

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, güneşin etkisini fazlaca göstermediği ve zayıf olduğu zamanlar leke tedavisi için en uygun dönem olduğunu söyledi.

Çocuklarda kepçe kulak sorunu

Doç.Dr. Yavuz Selim Yıldırım, çocuklarda kepçe kulak sorununa dikkat çekerek, Yaz tatili çocukların küçük sevimli kusurları kepçe kulak sorunundan kurtulmanın tam zamanı dedi.

Lekelerden kurtulmanın tam zamanı

Dermatoloji Uzmanı Dr.Ata Nejat Ertek, güneşin etkisini fazlaca göstermediği ve zayıf olduğu zamanlar leke tedavisi için en uygun dönem olduğunu söyledi.

ERGİM Başkanı Çakır: “Cihat etmenin tam zamanı”

ERGİM Yönetim Kurulu Başkanı Kağan Alparslan Çakır, Arakanlı Müslümanların karşı karşıya bırakıldıkları zulmün, insanlık tarihine kara bir leke olarak geçeceğini söyledi.

Ev almanın tam zamanı

Emlak piyasasında Elazığ’da söz sahibi olan firmaların başında yer alan Emir Emlak yetkilisi Mehmet Bak, 'Konut arzının büyük oranda arttığı bu dönemde ev sahibi olma hayali kuranlar için konut sahibi olmanın tam zamanı' dedi.

İngilizce öğrenmenin tam zamanı

Elazığ’da yabancı dil eğitiminde iddialı olan kuruluşların başında gelen Yabancı Dil Merkezi, tüm kurlarda yüzde 40 indirim fırsatı sunan çok özel bir kampanya başlattı. 15 Ocak 2017’de sona erecek kampanyada yeni dönemde 3 kur kurs alanlara YDS (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı) Kursu ücretsiz verilecek, YDS kursuna katılanlara ise ALES kursunda yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak.

Gayrimenkul almanın tam zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine bankaların konut faiz oranını düşürmesiyle emlak piyasasında hareketlilik başladı.