Etiketler

Baskil'de proje tanıtım toplantısı

Baskil ilçesinde "Spor Kardeşliği ile Her Türlü Bağımlılığa Hayır Projesi"nin tanıtımı yapıldı.

Elazığ'da 'Bilim Fuarı'

Elazığ'da, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nda sergilenmesi amacıyla İmam Hatip Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan 22 farklı projenin tanıtımı yapıldı.

Elazığ'da Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri

Elazığ'da düzenlenen 3. Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri başladı.

Çiftçiler, hibe desteği konusunda bilgilendirildi

Elazığ’ın Palu ilçesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından desteklenen yüzde 50 hibeli yeni ahır yapımı, damızlık hayvan, alet ve ekipman desteği tanıtım toplantısı yapıldı.

Erdoğan AK Parti'nin seçim manifestosunu açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı'nda, partisinin seçim manifestosunu açıkladı.

Arslan’a coşkulu karşılama

Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından Ankara'da gerçekleşen aday tanıtımı ve kampanya lansmanına katılan Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Elazığ’a döndü. Haluk Arslan’ı Elazığ Havalimanı’nda vatandaşlar coşkuyla karşıladı.

‘Elazığ güven ortamına Saadet’le ulaşacak’

Saadet Partisi Genel Merkezi’nin düzenlediği, Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan’ın da katıldığı, belediye başkanları aday tanıtım toplantısı coşkulu geçti.

AK Parti Elazığ'da başkan adaylarını tanıttı

AK Parti'nin Elazığ’da belediye başkanları aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Elazığ'da ‘Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı’

Fırat Kalkınma Ajansınca, Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli'de bölgesel kalkınmaya katkı sağlayabilecek projelerin desteklenmesi amacıyla hayata geçirilen ‘Endüstriyel Gelişim Mali Destek Programı’nın tanıtımı Elazığ'da yapıldı.

Tarsim Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

Devlet Destekli Tarım Sigortası TARSİM, Erzincan İl Merkezi ve İlçeleri'nde, üreticilere yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantıları düzenledi.

Çermik Belediyesi posta pulu bastırdı

Diyarbakır'ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin tanıtımına katkı sağlamak için kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere pul bastırdıklarını söyledi.

Erzurumspor Dadaşın vitrinidir

MHP'nin Aziziye Belediye Başkan aday adayı Mehmet Musa Çakır, şehirlerin tanıtımında sporun ve özellikle de futbolun çok ayrı bir önem taşıdığını söyledi.

Lise öğrencilerine hukuk mesleği anlatıldı

Adıyaman Altınşehir Anadolu Lisesinde, Kariyer Günleri ve Meslek Tanıtımı kapsamında hukuk mesleği tanıtımı yapıldı.

Çamlıca Kolej Fen Lisesi tanıtım ofisi AVM’de açıldı

Özel Çamlıca Koleji Fen ve Anadolu Lisesi tanıtım ofisi Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinde açıldı.

“Genç Kalemler” projesinin tanıtım toplantısı yapıldı

Adıyaman Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Genç Kalemler projesinin tanıtım toplantısı düzenlendi.

“Haserek Dağı Turizm Master Planı” istişare edildi

DAP idaresi'nin turizmi geliştirme projelerinden biri olan 'Haserek Kayak Merkezi Master Planı ve Fizibilitesi Projesi'nin tanıtım ve istişare toplantısı Bingöl'de yapıldı.

İHA muhabirine eğitim ve tanıtıma destek plaketi

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Sezai Akın'a eğitimciler tarafından teşekkür plaketi verildi.

Destici, Sivas’ta AK Parti ve diğer partilerin oylarına talip oldu

Büyük Birlik Partisi ilk aday tanıtım törenini merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun memleketi Sivas'ta gerçekleştirdi

Başkan Sekmen’e coşkulu karşılama

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul'da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı dönüşü Erzurum'da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Bursa’da Erzurum rüzgârı

Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından Palandöken-Uludağ Buluşması sloganıyla bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Bursa-Erzurum Tanıtım Günleri törenle başladı.

Adıyaman Üniversitesi 3. Üniversite Tanıtım ve Tercih Günlerine katıldı

Adıyaman Üniversitesi, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Unilook Türkiye işbirliğinde organize edilen 3. Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri'nde yerini aldı.

Türk Yıldızları Tırı Kahramanmaraş’ta

Nefes kesen gösteriler gerçekleştiren Türk Yıldızları Akrobasi Ekibi'nin faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı Türk Yıldızları ürün satış aracı, Kahramanmaraş'ta stant açtı.

Erzurum’un kültür elçisi

AK Parti MKYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, hemen her fırsatta şehrin tanıtımı için çaba gösteriyor. İstanbul'dan gelen konuklarını Erzurum'un tarihi ve kültürel meknlarını gezdiren Taşkesenlioğlu, akşam da Herfene Gecesi düzenledi.

Kahtalı şehitlerin hikayeleri anlatılacak

Kahta Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan 'Şehitlerimizi Yad Edelim' projesinin tanıtım programı düzenlendi.

Erzurum’da tanıtım günleri toplantısı

Bursa ve İstanbul'da yapılacak olan Erzurum tanıtım günleri istişare toplantısı, Erzurum Valisi Okay Memiş'in başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleşti.

Erzurum’da ’E- Belediye Bilgi Sistemi’ tanıtıldı

Erzurum'da İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından e-belediye bilgi sistemleri tanıtım toplantısı yapıldı.

Bakan Pakdemirli: "EXPO 2023 Kahramanmaraş’a saygınlık kazandıracak”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kahramanmaraş'ta EXPO 2023'ün tanıtım toplantısına katıldı.

Tanıtım filmini belediye başkanı seslendirdi

Sivas Altınyayla ilçe Belediye Başkanı Necmettin Mermer, görev süresi içerisinde yapılan hizmetlerin yer verildiği tanıtım filmini kendisi seslendirdi.

Diyarbakır’da engelliler meclisi kuruluyor

Engelliler Konfederasyonu'nun 81 ilde hayata geçirmek istediği 'Türkiye Engelliler Meclisine Doğru' projesinin tanıtımı Diyarbakır'da yapıldı.

Fırat Üniversitesi öğrencileri engellilerle bir araya geldi

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, Omurilik Felçlileri Derneği üyeleriyle bir araya geldi.