Etiketler

Elazığ'da proje tanıtım toplantısı

Elazığ'da kırsal kalkınma destekleri kapsamında 'Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar'da 13. etap yüzde 50 hibe projeleri' tanıtım toplantısı Baskil ilçesinde yapıldı.

Baskil'de proje tanıtım toplantısı

Baskil ilçesinde "Spor Kardeşliği ile Her Türlü Bağımlılığa Hayır Projesi"nin tanıtımı yapıldı.

Çiftçiler, hibe desteği konusunda bilgilendirildi

Elazığ’ın Palu ilçesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından desteklenen yüzde 50 hibeli yeni ahır yapımı, damızlık hayvan, alet ve ekipman desteği tanıtım toplantısı yapıldı.

Erdoğan AK Parti'nin seçim manifestosunu açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı'nda, partisinin seçim manifestosunu açıkladı.

‘Elazığ güven ortamına Saadet’le ulaşacak’

Saadet Partisi Genel Merkezi’nin düzenlediği, Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan’ın da katıldığı, belediye başkanları aday tanıtım toplantısı coşkulu geçti.

AK Parti Elazığ'da başkan adaylarını tanıttı

AK Parti'nin Elazığ’da belediye başkanları aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

“Genç Kalemler” projesinin tanıtım toplantısı yapıldı

Adıyaman Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Genç Kalemler projesinin tanıtım toplantısı düzenlendi.

Başkan Sekmen’e coşkulu karşılama

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul'da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı dönüşü Erzurum'da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Erzurum’da ’E- Belediye Bilgi Sistemi’ tanıtıldı

Erzurum'da İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından e-belediye bilgi sistemleri tanıtım toplantısı yapıldı.

Bakan Pakdemirli: "EXPO 2023 Kahramanmaraş’a saygınlık kazandıracak”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kahramanmaraş'ta EXPO 2023'ün tanıtım toplantısına katıldı.

Bingöl’de ‘Hep Birlikte Bingöl İçin El Ele’ projesi

Bingöl'de 'Hep Birlikte Bingöl İçin El Ele' projesinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Bismil’de TÜBİTAK 4006 Proje çağrısı toplantısı

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK İl Koordinatörü Dicle Üniversitesi Öğretim üyesi Dr. Yılmaz Zengin ve İl Milli Eğitim Arge TÜBİTAK koordinatörü Ali Nevroz Erbaturun yönetiminde TÜBİTAK 4006 Proje çağrısı tanıtım toplantısı düzenlendi.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları tanıtım toplantısı yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi organizasyonunda Erzurum'daki ortaokul ve liselerde çalışan öğretmenlere yönelik TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı tanıtım toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Erzurum il temsilcisi Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Ali Yıldız iş birliği ile yapıldı.

DENGE’nin bölgesel tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve UNICEF tarafından finanse edilen Denetimli Serbestlik Gençlik Programının (DENGE) bölgesel tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Malatya Uluslararası Film Festivali hazırlıkları sürüyor

Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında Türkiye-Azerbaycan ortaklığıyla yapılacak Malatya Uluslararası Film Platformu'nun tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

ŞEHİRDER anketi Erzurum’da halkın takdirini ortaya koyuyor

Erzurum'un önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneği'nin (ŞEHİRDER) düzenlemiş olduğu ŞEHİRDER Altın Rozet Başarı Ödülleri-Erzurum 2018 programının tanıtım toplantısı dernek merkezinde düzenlendi.

Elazığ İŞGEM tanıtım toplantısı yapıldı

Elazığ İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) tarafından, 'Güçlü Girişimciler, Güçlü İşletmeciler, Güçlü Ekonomi' projesi kapsamında tanıtım toplantısı düzenlendi.

Vekâletle Kurban Kesimi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle düzenlenen Vekaletle Kurban Kesimi Organizasyonu Tanıtım Toplantısı Erzincan İl Müftülüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

“Merkezimde Ailemleyim” Projesinin tanıtımı yapıldı

Adıyaman Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi Müdürlüğünün hazırladığı Merkezimde Ailemleyim projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.

MHP adaylarına coşkulu karşılama

Ankara'daki tanıtım toplantısının ardından Malatya'ya gelen MHP Malatya Milletvekili adayları havaalanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

KOSGEB KOBI Gelişim Destek Programı

Elazığ'da-Elazığ'da KOSGEB KOBI Gelişim Destek Programı'nın tanıtım toplantısı yapılırken, kurslara katılanlara da sertifika verildi.

MHP’li Fendoğlu aday tanıtım toplantısından döndü

Malatya MHP 1'inci sıra Milletvekili adayı Mehmet Celal Fendoğlu, dün yapılan aday tanıtım toplantısından döndü. Fendoğlu, Saray Mahallesi'nde esnafları ziyaret etti.

MHP Malatya milletvekili adayları Ankara’da

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar, partisinin aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya adaylar ile birlikte gitti.

AK Parti Milletvekili adaylarına coşkulu karşılama

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, partililer tarafından havaalanında coşkuyla karşılandı. Gerçekleştirilen milletvekili tanıtım toplantısında ise tek hedef seçimlerden 6-0 galip gelmek.

Polis Öğretmen ve Hemşirelere müjde!

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Vakit Türkiye Vakti’ diyerek yola çıkıyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimini yüzde 50'nin çok üzerinde bir oyla kazanmayı hedefliyoruz'' dedi. Erdoğan, polis, öğretmen, hemşire, din görevlisi ve diğer idarecilerin emeklilik ek göstergelerini de 3600'e çıkaracaklarını açıkladı.

İyi Parti Adıyaman’da milletvekili adaylarını tanıttı

İyi Parti Adıyaman Milletvekili adayları tanıtım toplantısı düzenlendi.

AK Parti'nin ilk mitingi yapacağı il belli oldu!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aday ve seçim beyannamesi tanıtım toplantısının ardından ilk mitingini 26 Mayıs Cumartesi günü yapacak.

Battalgazi’de geleceğin hafızları yetişecek

Malatya'da geleceğin hafızlarını yetiştirmek için Battalgazi ilçesindeki ilkokul müdürlerine yönelik Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Programının tanıtım toplantısı yapıldı.

MHP Erzurum 27. dönem milletvekili aday adayları tanıtıldı

MHP Erzurum milletvekili aday adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi.

Düşünür Koleji Diyarbakır Kampüsü’nün tanıtım toplantısını yaptı

Önümüzdeki eğitim ve öğretim sezonunda 11'inci kampüsünü Diyarbakır'da açacak olan Düşünür Koleji, kampüsün tanıtım toplantısını yaptı. Kolej Kurucusu ve CEO'su Behçet Yavuz, çocukların kişiliğinin 0-6 yaş arası dönemde şekillendiğine dikkat çekerek, bunun için çocukların 3 yaşından itibaren anaokuluna verilmesi gerektiğini ifade etti.