Etiketler

Arslan: 'Kooperatifleşme çalışmalarımız tamamlanmak üzere'

Başkan Arslan; Topraklarımızın su ile buluşamaması ve kooperatifleşmenin olmayışı tarımsal gelişimimizin önündeki en büyük sorunlardır.

Elazığ 3. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, '2002'de 36,9 milyar lira olan tarımsal hasılamız, bugün 217 milyar lira ile çok önemli mesafeler katetmiştir.' dedi.

2. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

Elazığ'da bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ törenle ziyarete açıldı.

ETSO AB Bilgi Merkezi, Tarım Ve Hayvancılık Fuarı’nda

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ETSO) faaliyet gösteren Avrupa Birliği Bilgi Merkezi, Erzurum Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi'nde düzenlenen, 'Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda stant açtı.

Tarım ve Hayvancılık Fuarı Erzurum’da açıldı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile TÜYAP Anadolu Fuarları Anonim Şirketi'nin işbirliğinde düzenlenen Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı, kentte gerçekleştirilen törenle açıldı.

Erzurum’da Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Birçok Tarım ve Teknolojik Ürünün tanıtımının yapılacağı Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı 19 Eylül Çarşamba günü Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde açılacak.

Sivas’ta tarım ve hayvancılık fuarı açıldı

Sivas Kongresi'nin 99'uncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 5'inci Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilçeler sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Adıyaman’da Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Adıyaman Üniversitesi düzenlenmesinde destek verdiği 3. Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarında stant açarak ürünlerini sergiledi.

Adıyaman 3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı başladı

Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması tarafından 18-28 Nisan tarihlerinde Adıyaman 3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının açılışı yapıldı.

Adıyamanlı çiftçiler Diyarbakır’da tarım fuarını gezdi

Adıyaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü ve Kahta Ziraat Odası Başkanlığının ortak hazırladıkları organizasyonla Diyarbakır'da düzenlenen TÜYAP Tarım ve Hayvancılık Fuarına katılan Adıyamanlı çiftçiler, tarım alanında yenilenen teknolojileri yerinde inceledi.

3. Adıyaman Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının tanıtım toplantısı yapıldı

Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması tarafından 18-22 Nisan tarihlerinde 3. Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı gerçekleştirilecek.

Akın’dan fuar değerlendirmesi

Malatya İli Damızlık Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, İzmir'de 1-4 Şubat Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenen 13. uluslararası Tarım ve Hayvancılık fuarında yetiştiricilerin ihtiyaçlarını gündeme getirdiklerini söyledi.

Vali Azizoğlu Doğu Anadolu Gözlemevi’nde (DAG) İncelemelerde bulundu

Erzurum'da düzenlenen Doğu Anadolu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın açılışına katılarak stantları gezen ve tarım aletleri hakkında bilgi alan Vali Seyfettin Azizoğlu ve Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, açılışın ardından, Atatürk Üniversitesi tarafından inşa edilmekte olan Doğu Anadolu Gözlemevi'ni (DAG) ziyaret etti.

Elazığ'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

Türkiye'nin tarım ve gıda ürünlerinde net ihracatçı bir ülke olduğunu aktaran Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Resul Durmaz, son 15 yılda tarım ürünlerinde ihracatın 58 milyar dolar ithalattan fazla olduğunu söyledi.

Orta Doğu’nun en büyük fuar merkezi kapılarını 8. Tarım Fuarı ile açtı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin projelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi, kapılarını 8. Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile açtı.

Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarına hazır

Diyarbakır'da 18-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 8. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı değerlendirme toplantısı, paydaş kurum temsilcilerinin katılımıyla Ticaret ve Sanayi Odası'nda (DTSO) gerçekleştirildi.