Etiketler

Metin Feyzioğlu Elazığ'da

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

Kredi borcu yapılandırmasına onay çıktı

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) borcu 25 milyon TL'nin altında olan küçük şirketler için yapılandırma uygulamasının BDDK tarafından onaylandığını duyurdu. TBB 14 Ekim'de banka ve finansal kurumlara 25 milyon TL ve üzerinde kredi borcu bulunan büyük ölçekli şirketler için finansal yeniden yapılandırma (FYY) uygulamasına başlanacağını duyurmuştu

Yasal takibe alınan kişi sayısı yükseldi

Bireysel kredi borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı ise aynı dönemde yüzde 40 yükselerek 212 bin kişi olarak kayıtlara geçti.

"İmar Barışı, Kentsel Dönüşüm ve Tapu Uygulamaları" konularında panel düzenlendi

Türkiye Barolar Birliği ve Erzincan Barosu işbirliği ile Erzincan'da avukatlara yönelik İmar Barışı, Kentsel Dönüşüm ve Tapu Uygulamaları konularında panel gerçekleşti. Düzenlenen programda konuşan Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Avukat Şeref Kısacık, İmar Barışı, yasasının aynı zamanda çarpık yapılaşmayı teşvik eden, prim veren bir yasa olduğunu söyledi. Erzincan Barosu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen İmar Barışı, Kentsel Dönüşüm ve Tapu Uygulamaları konulu meslek içi eğitim semineri Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Avukat Şeref Kısacık'ın sorumluluğunda; Harita Kadastro Mühendisi Turgay Gültekin, İstanbul Barosu Avukatlarından Ali Rıza İlgezdi tarafından verildi. Toplantının açılış konuşması yapan Erzincan Baro Başkanı Adem Aktürk, İmar Barışı, Kentsel Dönüşüm ve Tapu Uygulamaları konularında seminer vermek için Erzincan'a gelen katılımcılara teşekkür etti. Başkan Aktürk, Erzincan Barosu olarak, bu tür etkinliklerin devamını getireceklerini belirtti. Daha sonra ise kürsüye gelen Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Avukat Şeref Kısacık TBB Başkanı Prof. Dr. Av. Metin Feyzioğlu'na, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu ve TBB Başkan Yardımcısı Av. Ünsal Toker'e teşekkür ederek sözlerine başladı.

Bankalar reel sektörün sorunlarını dinlemek için sahaya indi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) reel sektör ile mali sektör arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi, sorunların ve çözüm önerilerin paylaşılması amacıyla Diyarbakır'da toplantı gerçekleştirdi.

TBB Başkanı Feyzioğlu’ndan ETSO’ya ziyaret

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası(ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik'i ziyaret etti.

TBB'den flaş karar: 24 ay taksite bölünebilecek!

Türkiye Bankalar Birliği tavsiye niteliğinde vadelendirme kararını açıkladı. Buna göre, bankalar 30 Nisan 2019'da vadesi dolacak kredileri 6 aya kadar anapara ödemesiz olmak üzere 24 aya kadar vadelendirilebilecek.

Bankalar birliği resmen duyurdu! Büyük fırsat

Türkiye Bankalar Birliği (TBB), Finansal Yeniden Yapılandırma Çerçeve Anlaşması`nın bugün itibarıyla imzalandığını ve uygulamaya girdiğini duyurdu.

Türkiye Bankalar Birliği'nden 'bedelli askerlik' açıklaması

TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, ‘Bedelli askerlik uygulamasına bankacılık sektörünün uygun koşullarla destek sağlayacağına inanıyorum.’ dedi.

Başkan Barakazi’ye dört önemli görev

Türkiye'de sayılı belediye başkanlarının yürüttüğü dört önemli görevi üstlenen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, yeniden Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen Üyeliğine seçildiği bildirildi.

Eski TBB’de Büyükşehir’in yatırımlarını anlattı

Büyükşehir Belediyesi Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürü Remzi Ertek, Türkiye Belediyeler Birliği'nin (TBB) organize ettiği Su ve Kanalizasyon İdareleri 8. İstişare Toplantısı'nda Büyükşehir'in yatırımlarını anlattı.

Baro Başkanı Han "TBB’den Türk ifadesi çıkarılsın" açıklamasını değerlendirdi

Malatya Barosu Başkanı Enver Han, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye Barolar Birliğinden 'Türk' ifadesinin çıkarılması için Bakanlar Kurulunu göreve çağırması ile ilgili yaptığı açıklamada, Milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulduğu bugünlerde bu yönde bir açıklama 110 bin avukatı ziyadesiyle üzmüştür dedi.

MTBB Genel Başkanı Karayel Malatya’da iftar programına katıldı

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Genel Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, MTTB Malatya Şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu Malatya Barosunu ziyaret etti

'Anayasa değişikliğini tartışıyoruz' paneli için Malatya'ya gelen Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Avukat Prof. Dr. Metin Feyzioğlu Malatya Barosunu ziyaret etti.

TBB’den Kulp’a iş makinesi hibe edildi

Türkiye Belediyeler Birliğinden (TBB) Kulp Belediye Başkanlığı'na bir adet kazıcı yükleyici hibe edildi.

TBB üyesi avukatlar Feyzioğlu ile aynı kanaatte olmadıklarını söyledi

Türkiye Barolar Birliği'ne (TBB) bağlı Malatya Barosu üyesi 60 avukat, Bağlı bulunduğumuz meslek kuruluşunun Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu ile aynı düşünce ve kanaatte değiliz diyerek evet oyu kullanacaklarını söyledi.

Başkan Yanılmaz’dan İBB’ye ziyaret

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), 15 Temmuz Darbe girişimine karşı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın başkanlığında bira araya gelerek darbe girişimine karşı tek yürek oldu.

TBB Başkanı Feyzioğlu Elazığ’da

Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirten Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, kendilerinin devletin terör karşısında güçlü, kararlı, ilkeli bir duruş sergilemesinin destekçisi olduğunu söyledi.

Meral Abla Elazığ'ı Salladı !

TBBM Başkan Vekili Meral Akşener Elazığ'da Miting Yaptı