Etiketler

Bakan Pakdemirli'den koranavirüs talimatı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, koronavirüsü tedbirleri kapsamında telekonferans yöntemiyle Bakanlığa bağlı il müdürleri ile yaptığı online toplantıda 'Önceliğimiz gıda arz ve talep dengesini korumak, vatandaşımıza güvenli gıdayı ulaştırmaktır' dedi.

FÜ'de telekonferanslı toplantı

Fırat Üniversitesi (FÜ) Senatosu, yeni korona virüs salgınına karşı telekonferans sistemi ile toplantı yaptı.

Öğrenciler telekonferansla NASA’ya bağlandı

Sivas'ın İmranlı ilçesinde öğrenciler NASA'da görev yapan Türk bilim adamı Dr. Umut Yıldız ile telekonferans yolu ile görüştüler.

Vali Güzeloğlu, kanaat önderleriyle bir araya geldi

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, kentin kanaat önderleriyle bir araya geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun telekonferansla katıldığı toplantıda başta Afrin operasyonu olmak üzere son dönemde yaşanan gelişmelere ilişkin değerlendirmeleri aktarıldı.

Tiriod okulu programı başladı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Endokrin Cerrahisi işbirliğiyle 'Yerinde eğitim' kapsamında tiriod hastalığına dair yeni metot ve bilgilerin paylaşıldığı tiroid okulu programı başladı. Program kapsamında Türkiye'de alanında ünlü doktorların meslektaşlarına bilgiler aktaracağı konferans sonunca telekonferans yöntemiyle tiroid ameliyatı gerçekleştirilecek.

Erzincan’da 3 derslikli anaokulunun temeli atıldı

Türk Kızılay'ı İstanbul Şubesi tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın himayelerinde, 81 İlde 81 Anaokulu Projesi kapsamında Erzincan'da yapılacak anaokulunun temeli telekonferans yöntemiyle atıldı.

Suşehri’nde anaokulunun temeli atıldı

Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın himayesinde, Türk Kızılayı İstanbul Şubesince hayata geçirilen 81 İlde 81 Anaokulu Projesi kapsamında, Sivas'ın Suşehri ilçesine yapılacak anaokulunun temeli telekonferans yöntemiyle atıldı.