Etiketler

Elazığ'da hayvan satış ve kesim yerleri temizlendi

Elazığ'da kurban satış ve kesim yerleri temizlendi.

İbadethaneler temizlendi

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen cami, türbe ve taziye evlerinde temizlik çalışması yaptı.

Bir evden tam 8 kamyon çöp çıktı

Elazığ'da vatandaşların ihbarı ile yaşlı bir adamın yaşadığı ev ve bahçesinden 8 kamyon çöp çıkartıldı. Aynı kişinin 2 yıl öncede çöp biriktirdiği ve yine 8 kamyon çöpün o zaman da temizlendiği öğrenildi.

Çeşmelerde temizlik çalışması yapıldı

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il merkezindeki çeşmeler temizlendi.

Yağmur sularının kirlettiği Munzur ve Pülümür Çayı temizlendi

Tunceli'de yağmur sularının Munzur ve Pülümür Çayının birleştiği noktaya getirdiği çöpler, Vali Sonel'in talimatıyla temizlendi.

Evden 3 kamyon çöp çıktı

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde çöp ev belediye ekiplerince temizlendi.

Yol ve kaldırım çalışması tamamlanan sokaklar temizlendi

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bahçelievler Mahallesinde yol ve kaldırım çalışması yapılan sokaklarda temizlik çalışması yaptı.

Mahir Ünal: "Kırsaldan terör temizlendi, Türkiye huzura kavuştu"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal kırsaldan terörün temizlendiğini belirterek, Türkiye huzura ve güvene kavuşmuştur dedi.

Yağışlara karşı mazgallar temizlendi

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, olası bir şiddetli yağışa karşın Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan mazgalları temizledi.

Nemrut yolu kardan temizlendi

UNESCO'nun 'Dünya Kültür Mirası' listesinde yer alan Nemrut Dağı yolunda kalınlığı 2 metreye ulaşan kar, Karayolları ekipler tarafından temizlenerek, yol ulaşıma açıldı.

Tunceli teröristlerden temizlendi: 114 terörist etkisiz hale getirildi

Tunceli'de 2017 yılında aralarında yeşil, turuncu, mavi ve gri kategorilerde yer alan teröristlerin de bulunduğu 114 terörist etkisiz hale getirildi. Operasyonlarda 150 sığınak imha edildi, 158 silah, 120 el bombası, 8 adet roket atar ile 42 bin mühimmat ve 67 ton malzeme ele geçirildi.

Dar sokaklar çevreci faytonla gezilecek

Terörden temizlendikten sonra yeniden inşa sürecine giren Diyarbakır'ın dar sokaklarıyla kendi özgü bir mimarisine sahip tarihi ilçesi Sur'da elektrikli fayton dönemi başladı. Kenti gezmeye gelen yerli ve yabancı turistler dar faytonlarla tarihi ilçenin dar sokaklarında gezinti yapabilecek.

Duraklardaki çirkin görüntü ortadan kaldırıldı

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il merkezindeki otobüs duraklarına yapıştırılan ve çirkin görüntüye sebep olan ilan ve reklam afişleri temizlendi.

Pankreas tümörü robotik cerrahi yöntemle temizlendi

Erzurum'da 43 yaşındaki Mehmet Sabit Polat'ın pankreasında tespit edilen insülin salgılayan tümör, robotik cerrahi yöntemle temizlendi.

Hevsel Bahçeleri hafriyat ve çöpten temizlendi

Temiz ve yeşil bir kent için çalışmalarına devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Hevsel Bahçeleri ve Keçi Burcu'nun bulunduğu 3 kilometrelik alana gelişi güzel atılan çöp ve hafriyatları topladı.

Su hattı temizlendi ve tamir edildi

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Erkenek Grup İçme suyu birliğine ait isale hattında meydana gelen arıza giderildi.

Gölbaşı Gölleri çevresinde temizlik çalışması

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesinin yapıldığı alanda yağışlar sonucu biriken çöp, toprak ve taşların temizlendiğini söyledi.

Yarbaşı Mezarlığı temizlendi

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi ekipleri Yarbaşı Mezarlığında temizlik yaparak ağaç budama işleri gerçekleştirdi.

Vali Köşger,"önemli bir grup ilçe kırsalından temizlendi"

Bingöl'ün Genç ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Yavuz Selim Köşger, Silahla, mühimmatla her yeri doldurmuşlar. Çözüm sürecini tam tersi bir şekilde değerlendirmişler. Hepsi de şimdi tek tek bulunup imha ediliyor dedi.

Tekman’da karla mücadele

Erzurum'un Tekman ilçesinde belediye ekiplerince çatılarda biriken kar yığınları temizlendi.

Tunceli'de terör örgütü DHKP-C'ye büyük darbe

Terör örgütü DHKP-C'ye yönelik Tunceli kırsalında nisan ayından bu yana sürdürülen operasyonlarda 16 teröristin etkisiz hale getirildiği ve bölgenin terör örgütünden temizlendiği bildirildi

Olgunlar Mahallesi baştan sona temizlendi

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kapsamlı mahalle temizlik çalışmaları sürüyor.