Etiketler

Madalya bekliyoruz, Aliye Demirbağ!

Tokyo Olimpiyatları'nda madalya kazanmayı hedefleyen Badminton Milli Takımı sporcusu Aliye Demirbağ, Çin'de yapılacak olan hazırlık kampı öncesi çalışmalarını Elazığ'daki spor salonunda yoğun tempoda sürdürüyor.

Elazığlı boksör, Londra'da son 16'ya yükseldi

İngiltere'de yapılan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kota Müsabakaları'na katılan Elazığlı boksör Aycan Güldağı, İspanyol rakibini yenerek son 16 turuna yükseldi.

Japon öğrencilerden duygulandıran yardım

Japonya'da öğrenciler, Elazığ'da meydana gelen deprem sonrasında kendi aralarında topladıkları 100 bin yeni yazdıkları bir mektupla Türkiye'nin Tokyo Büyükelçiliği'nin posta kutusuna bıraktılar.

Erdoğan’ın hediye ettiği tüfekle Tokyo Yaz Olimpiyatları’na hazırlanıyor

Kahramanmaraşlı milli trapçı Safiye Sarıtürk, 2020'de Japonya'nın Tokyo kentinde düzenlenecek olan yaz olimpiyatlarına katılmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hediye ettiği tüfekle antrenmanlarını sürdürüyor.

Burak Uygur milli forma giyecek

Malatyalı milli sporcu Burak Uygur Tokyo'da yapılacak müsabakalarda milli formayı giyecek.

Taha Akgül: "Hedefim Tokyo’da ikinci kez olimpiyat şampiyonu olmak"

Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Taha Akgül dünya şampiyonasında ikinciliğe üzüldüğü ancak hedefinin 2020'de Tokyo'da düzenlenecek olimpiyatlarda ikinci kez şampiyon olmak olduğunu söyledi.

Koroner kalp hastalıkları ve kellik arasında bir ilişki mi var?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. İlhan Serdaroğlu, Tokyo üniversitesinde 37 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre kelliği olan kişilerin yüzde 32'sinde koroner kalp hastalıklarına rastlandığını belirtti.

Koroner kalp hastalıkları ve kellik arasında bir ilişki mi var

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. İlhan Serdaroğlu, Tokyo üniversitesinde 37 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre kelliği olan kişilerin yüzde 32'sinde koroner kalp hastalıklarına rastlandığını belirtti.

Badmintoncular’dan büyük başarı

Türkiye Büyükler Badminton şampiyonasında Erzincan Türk Telekom spor badmintoncuları büyüklerde başarıya imza attı. Sporcular aldıkları derece ile Tokyo'da yapılacak olan olimpiyatlar için önemli bir adım attılar. 16-20 şubat 2017 tarihleri arasında Bursa'da yapılan Türkiye Büyükler Badminton şampiyonasında Erzincan Türk Telekom spor badmintoncuları büyüklerde büyük başarıya imza attılar.

Bayrakçı Goalball milli takımının antrenörü oldu

Erzurumlu Latif Bayrakçı Goalball Milli Takımının Antrenörü oldu. Aynı zamanda Görme Engelliler Federasyonu Teknik Kurul Başkan Yardımcısı da olan Bayrakçı, Hedefimiz 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda şampiyonluk kürsüsüne çıkmak dedi.

Büyükşehir’in Pehlivanı Ertürk: “Hedefim Tokyo 2020”

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor Kulübü'nün milli sporcusu Murat Ertürk, kardeşi Ahmet Ertürk ile katıldığı U23 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonu oldu. Balıkesir'de düzenlenen şampiyonada gümüş madalya kazanan Büyükşehir'in diğer pehlivanı Ahmet Ertürk, memleketine gelir gelmez kardeşiyle birlikte antrenmana çıktı.