Etiketler

‘Hayal kırıklığı yaşıyorum’

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ın transferi konusunda yönetimle toplantı yaptıklarını belirterek, ‘Onlar bu kararda olmadıklarını söylediler. Bu bir fikir ayrılığıdır. Çıkarken de buradan ben bu kararın iyi yönetilmesinden yana olduğunu üstüne basarak söyledim. Bu karar ben eve varmadan bir gazeteye verilmiş. Bu Galatasaray’a yakışan bir durum değil. Ben her zaman yönetimle arasında sorun var dedirtmemek için çok çaba harcıyorum. Hayal kırıklığı yaşıyorum’ dedi.

Komutan İnan, basın mensuplarıyla bir araya geldi

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı'na atanan ve göreve başlayan Albay Gökhan İnan, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Palu'da meclis üyeleri ve muhtarlarla toplantı

Elazığ'ın Palu ilçesinde Kaymakam Mustafa Demir, il genel meclisi üyeleri ve muhtarlarla toplantı yaptı.

Baskil Kaymakamı Murat müftülük çalışanlarıyla buluştu

Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, müftülük görevlileriyle toplantı yaptı.

Kaymakam Özdemir, okul servis şoförleriyle toplantı yaptı

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir, özel ve taşımalı okul servis sürücüleriyle bir araya gelerek, uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmada bulundu.

Vali Okay Memiş: “Kar külfet değil nimettir”

Göreve başladığı günden itibaren kamu kurumlarını gezen Erzurum Valisi Okay Memiş, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Cemal Almaz ve kurum personeli tarafından karşılanan Vali Memiş, ilk olarak Palandöken Kayak Merkezi'nde bulunan otel müdürleri ve turizm sektörü yetkilileri ile toplantı yaptı.

Kaymakam Özdemir, muhtarlar ile toplantı yaptı

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir, ilçedeki muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Milletvekilleri ve ziraat odası başkanları tarımı konuştu

Adıyaman ziraat odalarının başkanları Ankara'da Adıyaman milletvekilleri ile tarım konusunda toplantı yaptı.

Erzincan’da destekleme ve yetiştirme kursları başladı

Erzincan'da öğrencilere yönelik olarak destekleme ve yetiştirme kursları başladı. Kursa katılan öğrenciler yaz boyunca hem eksikliklerini giderecek hem de üniversite sınavına yönelik olarak çalışma yapacaklar. Erzincan Lisesi'nde devam eden kurslara katılan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün öğrenciler ile görüştü. Gün burada yaptığı açıklamada Şuan Erzincan lisesinde bulunuyoruz. Erzincan İlimizde destekleme ve yetiştirme kurslarımız ile ilgili olarak yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde kurslarımıza katılan öğrencilerimiz ile birlikteyiz. Destekleme ve Yetiştirme kurslarına katılan lise öğrencilerimiz yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürlüğüne de farklı bir toplantı daha yapmıştık. Buda okullar hayat olsun projesi kapsamında yazın gerçekleştirilecek olan kurslarla ilgili olarak. Toplantı yaptık.

AK Parti’de miting hazırlığı

AK Parti, 1 Haziran 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı miting öncesi toplantı yaptı.

Evkur Yeni Malatyaspor yeni sezon yol haritasını belirledi

Evkur Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, Erol Bulut ile önümüzdeki sezona dair bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, Hocamız ile Galatasaray maçı öncesi toplantı yaptık. Kendisi bize büyük emeklerle hazırlanmış bir proje sundu. Yönetim olarak bu hepimizin çok hoşuna gitti. İnşallah Erol Hoca ile daha uzun süreli çalışırız dedi.

Yurt dışı kredili hayvan talepleri ile ilgili toplantı yapıldı

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın yurt dışı kredili hayvan talepleri ile ilgili tüm kurumların olduğu bir toplantı yaptı.

Tütün Platformu tütün için bir araya geldi

Adıyaman Tütün Platformu üyeleri, tütün yasası nedeniyle toplantı yaptı.

AK Parti Adıyaman’ın 33 mahallesinde eş zamanlı toplantı yaptı

AK Parti Adıyaman'ın 33 mahallesinde eş zamanlı mahalle toplantısı düzenledi.

Emniyet Müdürü Alper şoförlerle bir araya geldi

Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, Besni ilçesinde Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanları ve şoförlerle toplantı yaptı.

Malatya’da müze toplantısı

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser'in daveti üzerine Malatya'ya gelen Tarihi Kentler Birliği Müze Danışmanı Ahmet Ömer Erdönmez, Malatya'da kurulması düşünülen müzelerle ilgili toplantı yaptı.

Vali Azizoğlu: “100’ncü yılda tarihe önemli bir not düşelim”

Vali Seyfettin Azizoğlu, Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşunun100'ncü yılında yapılacak etkinlikler hakkında il protokolü ile toplantı yaptı.

Kaymakam Aksu vatandaşları dinledi

Aşkale Kaymakamı Mehmet Aksu; vatandaşların sorunlarını tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla 'Vatandaşla Buluşma' adıyla İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında toplantı yaptı.

Müdür Kızılkaya ilçe milli eğitim müdürleriyle toplantı yaptı

Adıyaman İl Müdürü Kızılkaya, ilçe milli eğitim müdürleriyle beraber değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, Narman’da okul müdürleriyle toplantı yaptı

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, Narman'da okul müdürleriyle toplantı yaptı.

Sivil toplum kuruluşu ve siyasilerden uyuşturucu tepkisi

Adıyaman'ın Besni ilçesinde sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri uyuşturucu satışı ve kullanımının önüne geçilmesi amacıyla toplantı yaptı.

Kahta ilçesinde tütün ile ilgili toplantı yapıldı

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde Ege menşeili tütün üretimi yapan yerleşim birimlerinin muhtarları ile firma yetkilileri toplantı yaptı.

OSB’de URGE Toplantısı yapıldı

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetimi, Uluslararası Rekabeti Geliştirme (URGE) çalışmaları kapsamında firmalarla toplantı yaptı. İnşaat ve yapı malzemeleri konusunda 16 firmayla ihtiyaç analizi sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, ihracatı arttırmaya yönelik yol haritası belirleme çalışmaları yapıldı.

Yeşilyurt Belediye Meclisi olağanüstü toplandı

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Karakavak Mahallesindeki Revizyon Uygulama İmar Planlarını görüşmek üzere olağanüstü toplantı yaptı.

TÖTM’de hedef kalp naklinin başlatılması

Turgut Özal Tıp Merkezi (TÖTM) Başhekimi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, Kalp-Damar Cerrahisi Anabilim Dalı öğretim görevlileri ile toplantı yaptı. Toplantıda TÖTM'de kalp naklinin başlatılması, ileri aort cerrahisi ve konjenital (doğuşsal) kalp cerrahisinin güçlendirilmesi konuları görüşüldü.

Vali Toprak Darendelilerin sorunlarını dinledi

Malatya Valisi Mustafa Toprak Darende ilçesini ziyaret ederek, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlar ile bir toplantı yaptı.

Milletvekili Ilıcalı, 2026 Kış Olimpiyatları adaylık sürecini anlattı

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı: Üniversite hocalarından bilimsel bir heyet oluşturduk, onlarla toplantı yaptık. Erzurum'da yerel medya ile toplantı yaptık. Bu anlamda Erzurum, Erzincan, Kars 2026 Kış Olimpiyatları ile ilgili adaylık raporu hazırladık dedi.

Milli Eğitim Müsteşarı Tekin eğitim camiasıyla bir araya geldi

Adıyaman Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin Adıyaman'da milli eğitim camiasından yöneticilerle toplantı yaptı.

Vali Abdullah Erin depremzede muhtarlarla toplantı yaptı

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki depremin ardından ilçede ki köy ve mahalle muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Vali Toprak, Kuluncak’ı ziyaret ederek ilçenin sorunlarını dinledi

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Kuluncak ilçesini ziyaret ederek, ilçe yöneticileri ile bir toplantı yaptı.