Etiketler

Jandarma ve polisten şekerli bayram uygulaması

Elazığ'da trafik denetimi yapan jandarma ve polis ekipleri, sürücülere şeker ve kolonya ikram ederken, çocuklara da boyama kitabi hediye etti.

Jandarma'dan 'Uçangöz'le trafik denetimi

Elazığ'da jandarma ekiplerinin Drone destekli yaptığı uygulamada, sürücülere şeker ve kolonya ikram edilirken çocuklara da çeşitli oyuncaklar verildi.

Jandarmadan şeker tadında bayram uygulaması

Elazığ'da trafik denetimi yapan jandarma ekipleri, sürücülere şeker ve kolonya ikram ederken çocuklara ise oyuncak hediye etti.

Bayram öncesi jandarmadan 'Uçangöz'le trafik denetimi

Elazığ'da Ramazan Bayramı öncesi jandarma tarafından Uçangöz (drone) ile yapılan uygulamada 27 araca cezai işlem uygulanırken, 7 araç trafikten men edildi.

Elazığ'da trafik denetimi

Elazığ'ın Keban ilçesinde Kadir Gecesi dolayısıyla trafik denetimi yapıldı.

‘Uçangözle’ trafik denetimi yapıldı

Tunceli'de ‘Uçangözle’ havadan görüntü desteği sağlanarak yapılan denetimlerde, trafik kurallarına uymadığı tespit edilen sürücülere cezalar yazıldı.

Erzurum’da drone ile trafik denetimi

Erzurum'da gerçekleştirilen trafik uygulamasında kuralları ihlal eden sürücüler, drone ile havadan tespit edilerek cezalandırıldı.

Malatya’da drone destekli trafik denetimi

Malatya'da trafik ekipleri bir yandan drone ile havadan denetim yaptı, bir yandan da 'Yaşam tünelleri' uygulaması ile sürücüleri bilgilendirdi.

Polis, ’drone’ ile sürücülere ceza yazdı

Sivas'ta drone ile gökyüzünden trafik denetimi yapan polis ekipleri kırmızı ışık ihlali yapan sürücülere ceza yazdı.

Kaymakam Erdem trafik denetimine katıldı

Kuluncak ilçesinde trafik denetimlerinde katılan Kaymakam Mehmet Erdem, çocuklara kırmızı düdük dağıttı.

Diyarbakır’da bayram trafiği helikopter ve Drone’la denetlenecek

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İçişleri Bakanlığınca yürütülen 'Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük' uygulaması kapsamında trafik denetimine katıldı. Vali Güzeloğlu, bayram boyunca trafik denetimlerinin helikopter ve Drone'la yapılacağını söyledi.

Öğrenciler polisle birlikte trafik denetimi yaptı

Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Erzurum Cumhuriyet caddesinde polis memurları öğrencilerle birlikte trafik denetimi yaptılar.

Ayakları camda uygulama noktasına girince cezayı yedi

Sivas'ta jandarma ve polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen 'Türkiye'de Güvenli Trafik Denetimi-4' uygulaması kapsamında uygulama noktasına ayakları camda giren şahsa emniyet kemeri takmadığı için cezai işlem uygulandı.

Sürücülere bayram şekeri jandarmadan

Erzurum'un Palandöken İlçesinde jandarma ekipleri, trafik denetimi kapsamında durdurdukları sürücülerin Ramazan Bayramını kutlayarak, şeker ve kolonya ikram etti.

Sivas’ta polis ve jandarmadan ortak trafik uygulaması

Sivas'ta jandarma ve polis ekipleri, 'Türkiye'de güvenli trafik denetimi' uygulaması kapsamında kentin 11 noktasında trafik uygulaması yaptı.

Gemerek’te sivil trafik denetimi başladı

Gemerek'te toplu taşıma araçlarında sivil trafik denetimleri başladı.