Etiketler

Satranç turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliğince düzenlenen küçükler ve yıldızlar il birinciliği satranç turnuvasına 301 kişi katıldı.

Satrançta derece yapan öğrenciler, ödüllerini aldı

Elazığ'da satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Diyarbakırlı 5 çocuk Satranç Şampiyonasına katılacak

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) tarafından düzenlenen Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasına Diyarbakır'dan 5 çocuk katılmaya hak kazandı.

Fındılı’ya hayırlı olsun ziyareti

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün yeni yerine taşınmasından dolayı Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Başkanı Gülkız Tülay, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'ya 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu. Tülay'ın çiçeğini Satranç Malatya İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy verdi.

Elazığ'da satranç turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği tarafından küçükler ve yıldızlar il birinciliği satranç turnuvası düzenlendi.

“Sokakta Satranç Var” projesi Erzincan’da başladı

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından organize edilen Sokakta Satranç Var projesi Erzincan'da başladı.

Sokakta satranç var

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından her yıl okullar açılmadan önceki hafta geleneksel olarak hayata geçirilen Sokakta Satranç Var projesi bu yıl 8 Eylül Cumartesi günü başlıyor. Projeye en büyük desteği veren illerin başında Malatya geliyor.

6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası sona erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin Türkiye Satranç Federasyonu(TSF) işbirliğinde düzenlediği 6.Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası tamamlandı.

6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenecek olan 6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasının 6-11 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’na yoğun katılım bekleniyor

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenecek olan 6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasının için geri sayım başlarken, Satranç İl temsilcisi Cemal Gürsel Toy katılımın yoğun olacağını söyledi.

6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’nın detayları belli oldu

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenecek olan 6. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasının için geri sayım başlarken, bu önemli organizasyonun 6-11 Ağustos tarihlerinde yapılacağı belirtildi.

Eğitim Bir- Sen satranç turnuvası sona erdi

Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şubesi tarafından Türkiye Satranç Federasyonu ile işbirliği yapılarak düzenlenen Satranç Turnuvası Adıyaman Fen Lisesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi.

Satrançta başarılı öğrenciler Başkan Atlı'yı ziyaret etti

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası'nda dereceye giren öğrenciler, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı ziyaret etti.

4. Yeşilyurt Ulusal Satranç Şenliği 14-15 Nisan’da yapılacak

Yeşilyurt Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Malatya İl Temsilciliğiyle ortaklaşa olarak 14-15 Nisan tarihleri arasında 4. Yeşilyurt Ulusal Satranç Şenliği düzenlenecek.

Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası sona erdi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası sona erdi.

Adıyaman Belediyesi 1. Ulusal Satranç Turnuvası sona erdi

Adıyaman Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu Adıyaman İl Temsilciliği tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Adıyaman Belediyesi 1. Ulusal Satranç Turnuvası düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Adıyaman Belediyesi 1. Ulusal Satranç Turnuvası başlıyor

Adıyaman Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Adıyaman İl Temsilciliği tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan 'Adıyaman Belediyesi 1. Ulusal Satranç Turnuvası' 32 ilden 228 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Keban’da ‘Sokakta Satranç Var Projesi’

Keban'da, Türkiye Satranç Federasyonu, satrancı sokaklara taşımak amacıyla başlattığı ‘Sokakta Satranç Var Projesi’ kapsamında etkinlik düzenlendi.

Lisanslı sporcu sayısında satranç zirvede

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ temsilcisi Esra Kılavuz Yalçın, federasyonun hayata geçirdiği proje ve etkinliklerle Türkiye'de lisanslı sporcu sayısı bakımından satrancın birinci sıraya yerleştiğini söyledi.

Altın kayısı satranç turnuvası sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Malatya'da düzenlenen 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası sona erdi.

Uluslararası Altın Kayısı Satranç turnuvası başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından organize edilen 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç turnuvası başladı. Turnuvaya, Türkiye ile birlikte 10 ülkeden 600 dolayında sporcu katılıyor.

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Tülay Malatya’da

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tülay, Malatya Yeşilyurt Belediyespor Kulübü'nü ziyaret etti.

’Altın Kayısı’ya katılacak sporcular belli oldu

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 5. kez düzenlenecek Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası'na katılacak sporcular belli oldu.

5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasına başvurular başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi ile Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde düzenlenecek olan 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasına başvurular başladı.

5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası, Sanat Merkezi’nde yapılacak

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenecek olan 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasının için geri sayım başlarken, bu önemli organizasyonun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde yapılacağı belirtildi.

5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası 20 Ağustos’ta başlayacak

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenecek olan 5. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası için geri sayım başladı.

3.Yeşilyurt Ulusal Satranç şenliği tamamlandı

Yeşilyurt Belediyesi tarafından organizasyonu yapılıp, Türkiye Satranç Federasyonu Malatya İl Temsilciliğinin katkılarıyla düzenlenen 3.Yeşilyurt Ulusal Satranç Şenliği sona ererken şenlikte dereceye giren sporculara kupa, madalya ve para ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi.

Anaokulu öğrencileri satrançta yarıştı

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği tarafından Anaokulları Satranç Turnuvası düzenlendi.

3.Yeşilyurt Ulusal Satranç Şenliği 6-7 Mayıs’ta düzenlenecek

Yeşilyurt Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu Malatya İl Temsilciliği tarafından 6-7 Mayıs tarihleri arasında, 3.Yeşilyurt Ulusal Satranç Şenliği düzenlenecek.

5 Nisan Madalya Günü 8. Uluslararası Santraç Turnuvasında ödüller dağıtıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile düzenlenen 5 Nisan Madalya Günü 8. Uluslararası Satranç Turnuvası'nda dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.