Etiketler

Bir Elazığlı daha 'O Ses' de 4 jüriyi döndürdü

Tv 8'de 'O Ses Türkiye' yarışmasında sahneye çıkan Elazığlı Zafer Döner, seslendirdiği şarkıyla 4 jüri üyesini döndürdü.

Elazığlı 'O Ses' 4 jüriyi döndürdü

Bu akşamki Tv 8'de yayımlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasında sahneye çıkan Elazığlı Burak Kütük, performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

Survivor 2019 Türkiye şampiyonu Yusuf Karakaya

Survivor'da Yunan takımında Dalaka'nın şampiyonluğunun ardından Seda Ocak ve Yusuf Karakaya'dan en fazla oyu alan Yusuf Survivor 2019'un Türk şampiyonu oldu.

Kick Boksçu Yusuf Karakaya'yı keşfeden hocası anlattı

TV 8,5 ekranlarında yarışmada tanınan Kick Boksçu Yusuf Karakaya'yı anlatan ilk antrenörü Zülfü Topuz, 15-16 yaşlarında yanlarında spora başladığında da şimdiki gibi efendi, kişilikli, saygılı, çok azimli ve istikrarlı olduğunu söyledi.

İnternetten en çok aranan kelimeler belli oldu

Ajans Press’in derlediği verilere göre yılın ilk 7 ayında en çok artış gösteren aramalar; gece gölgenin rahatına bak, içerde son bölüm, son depremler, survivor ve tv 8 canlı oldu.

Survivor’da Erzurum rüzgarı esti

Tv 8 Ekranlarında yayınlanan Survivor programında Erzurum rüzgarı esti. Final heyecanına damga vuran Erzurum ekibinden Nesibe Şener'in konuşması seyircilerden alkış aldı.

O Ses Türkiye'de Elazığlı ikizlerin rüzgarı esti

Tv 8’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına katılan Elazığlı Ali ve Fatih Aydoğan ikiz kardeşler, beş jüri üyesinden birini döndürmeyi başardı.