Etiketler

Elazığ'da TYP kapsamında işe alınacaklar kura ile belirlendi

Elazığ'da Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak geçici 672 kişilik kadro da istihdam edilecekler bugün yapılan kura çekimiyle belirlendi.

Müjdeli haber! Elazığ’da 672 kişiye iş imkanı

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 672 kişinin 9 ay süreyle işe alınacağını açıkladı.

Keban'da TYP kurası çekildi

Keban ilçesinde Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında istihdam edilecek 70 kişi, kurayla belirlendi.

Elbistan’da 75 kişilik işe 943 aday başvurdu

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından düzenlenen Toplum Yararına Projesi (TYP) kapsamında Elbistan Belediyesi ve Elbistan Devlet Hastanesi bünyesinde 6 ay süreyle çalıştırılacak 75 kişi, başvuru yapan 943 aday arasından kurayla belirlendi.

Baskil'de TYP kuraları çekildi

İŞKUR tarafından yürütülen Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında Baskil Belediyesinde istihdam edilecek kişiler kura ile belirlendi.

‘Bin 500 kişi istihdam edilecek’

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı, MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut 1500 kişiye istihdam sağlayacak olan (TYP) Toplum Yararına Çalışma Programı hakkında bir açıklama yaptı.

Okullarda görev yapacak güvenlikçiler kura ile belirlendi

Toplum Yararına Çalışma Program (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapacak güvenlikçiler kura ile belirlendi.

Okullarda çalışacak güvenlik görevlileri için kura çekildi

Sivas'ta Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 270 gün süre ile istihdam Edilecek 147 güvenlik görevlisi için noter huzurunda kura çekildi.

Çalışma Bakanlığı duyurdu! 80 bin kişi işe alınacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, ‘Okullarımızda yine TYP üzerinden görevlendirilecek yaklaşık 20 bin ‘güvenli eğitim koordinasyon görevlisi’, okul yönetimleri ve okul aile birlikleri aracılığıyla gelişmeleri an be an takip ederek olası sorunlar karşısında gereken tedbirlerin hızlı bir şekilde alınmasını sağlayacaklar. Böylece toplamda 80 bin kişi TYP’den faydalanacak’ açıklamasını yaptı.

707 Kişilik işe 6 bin 153 kişi başvurdu

Adıyaman'da Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında okullarda 5 ay süreyle istihdam edilecek 707 kişilik işe 6 bin 153 kişi başvurdu.

TYP’ye 7 bin kişi başvurdu

Adıyaman'da Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda çalıştırılmak üzere TYP kapsamında 475 işçi alınacak.

İŞKUR TYP Projesi başladı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından İŞKUR Toplum yararına projesi kapsamında hazırlanan 'Modern Meyvecilik Teknikleri' başlıklı projesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma ve İş Kurumu Malatya İl Müdürlüğü tarafından kabul edilerek uygulanmaya başladı

Keban Belediyesinde çalışacak 30 kişi kurayla belirlendi

Keban Belediyesinde, İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında istihdam edilecek 30 işçi, kurayla belirlendi.

15 Bin kişi içerisinden bin 500 kişi belirlendi

Adıyaman Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) İl Müdürlüğü ile Adıyaman'daki kamu kurumları arasında düzenlenen Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında alınacak bin 500 kişi başvuruda bulanan 15 bin 141 kişi arasından belirlendi.

6 Ay süreyle çalışacak işçiler kurayla belirlendi

İş Kur Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından yürütülen TYP kapsamında Adıyaman Belediyesinde çalıştırılacak olan 300 işçi kameralar önünde kurayla belirlendi.

Gölbaşı ilçesinde İşkur kuraları çekildi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında belediyede 6 ay süreyle istihdam edilecek 60 işçi, kurayla belirlendi.

TYP Başvurularına yoğun ilgi

Adıyaman Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) İl Müdürlüğü İle Adıyaman'daki kamu kurumları arasında düzenlenen Toplum Yararına Program (TYP) başvurularına yoğun ilgi gösterildi.

Kahramanmaraş’ta 6 aylık iş için metrelerce kuyruk

Kahramanmaraş'ta Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 6 ay süreyle istihdam edilecek bin 300 kişi arasında yer alabilmek için başvuru yapmak isteyenler, İş-Kur binası önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

İŞKUR sosyal yardım alan vatandaşı iş gücüne dahil etmek için kolları sıvadı

Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nce, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf temsilcileriyle toplum yararına program (TYP) başvuru öncesi toplantı düzenlendi.

TYP güvenlik görevlileri için kuralar çekildi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde okullara alınacak güvenlik görevlileri için kura çekildi.

233 Kişinin alınacağı işe 3 bin 789 kişi başvurdu

Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında okullarda temizlik görevlisi olarak çalışacak 233 kişi için 3 bin 789 kişi başvuruda bulundu.

Gölbaşında TYP kuraları çekildi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde İşkur kapsamında okullarda görevlendirilecek temizlik görevlileri için Gölbaşı Belediye Konferans Salonunda kuralar çekildi.

Sincik’te TYP kuraları çekildi

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların temizliğinde görevlendirilecek işçiler için kura çekimi yapıldı.

TYP kuraları çekilmeye başlandı

Adıyaman İşkur Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında istihdam edilecek kişilerin kura çekimleri başladı.

TYP kapsamında okullarda 457 kişi çalışacak

Adıyaman İŞKUR Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında 457 kişi okullarda istihdam edilecek.

İş başvurusunda izdiham

Kahramanmaraş'ta Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde geçici olarak istihdam edilecek 568 kişi için ilk gün yüzlerce kişi müracaat etti. Başvuru yapmak isteyenler izdihama neden oldu.

Erzincan da 42 typ programında 2 bin 259 kişi istihdam edildi

2017 yılı ikinci dönem İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı, Erzincan Valisi Ali Arslantaş başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Battalgazi Belediyesine 200 personel alındı

Battalgazi Belediyesi ve İŞ-KUR İl Müdürlüğü ortaklığı ile gerçekleştirilen Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 200 kişi, 6 ay süre ile Battalgazi Belediyesinde işbaşı yaptı.

Sincik ilçesinde TYP kurası çekilişi yapıldı

Adıyaman'ın Sincik İlçe Belediyesine, Toplum Yararına Çalıştırma Programı (TYP) kapsamında istihdam edilecek olan işçiler için noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

100 kişilik işe bin 182 kişi başvurdu

Sivas'ta Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında il müftülüğünde istihdam edilecek 100 kişilik işe, bin 182 kişi başvurdu.