Etiketler

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde polis, bir aracın motor kısmında zulalanmış halde çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirdi, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Tam 20 bin uyuşturucu hap...

Elazığ'da jandarma ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramada 20 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'da jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada narkotik köpeği Alçı'nın tepki verdiği bir araçtaki şüpheliden 98 uyuşturucu hap ile esrarı ele geçirildi.

Uyuşturucu kullanan genç hayatını kaybetti

Elazığ'da uyuşturucu hap kullanan 19 yaşındaki genç yaşamını yitirdi.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'da bir araca düzenlenen operasyonda 4 şüpheli gözaltına alınırken, otomobilin koltuk ve tavanına zulalanmış şekilde 1 kilo 670 gram esrar ile çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.

Uyuşturucu haplarla yakalanan şüpheli tutuklandı

Elazığ'da polisin yaptığı çalışmada uyuşturucu haplarla yakalanan 1 şüpheli tutuklandı.

Uyuşturucu haplarla yakalanan iki şüpheli tutuklandı

Elazığ'da polisin 638 adet uyuşturucu hap ile yakaladığı iki şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Uyuşturucu haplarla yakalanan şüpheli tutuklandı

Elazığ’da çok sayıda uyuşturucu hap ile yakalanan bir şüpheli tutuklandı.

Kafede basıldı! Karnına bin 863 adet hap zulalamış

Elazığ'da polisin yaptığı çalışmada bir kafede gözaltına alınan şüphelinin karnına zulaladığı bin 863 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

‘Zeta’ yine boş geçmedi

Adıyaman'da narkotik polisi tarafından bir araçta yapılan aramada narkotik köpeği 'Zeta' sayesinde motor kısmına zulalanmış uyuşturucu haplar bulundu.

Durdurulan şüpheli araçtan uyuşturucu hap çıktı

Adıyaman'da polis ekiplerinin şüphelenerek durdurduğu otomobilde çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.

Uyuşturucu haplarla yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Adıyaman'da, durdurularak aranan ve içerisinde uyuşturucu haplar bulunan otomobildeki 2 şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Diyarbakır’da uyuşturucuya darbe

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğünce son bir ay içerisinde yapılan çalışmalarda, 45 bin 876 kök kenevir bitkisi, 675 kilo 803 gram kubar esrar, 1 ton 187 kilo 960 gram toz esrar, eroin, skunk, uyuşturucu hap ve metamfetamin ele geçirildi. Operasyonlarda, müzik aletlerinin içerisine sakladığı uyuşturucuyu kargoyla başka illere göndermeye çalışan şahıslar da yakalandı.

Erzincan’da afyon sakızı ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Erzincan'da ayrı günlerde 10 kilo 302 gram afyon sakızı ve 550 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Adıyaman’da uyuşturucu operasyonu

Adıyaman Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bir ikamette yapılan uyuşturucu operasyonunda uyuşturucu hap reçinesi ve tüfek ele geçirildi.

Kahramanmaraş’ta uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Kahramanmaraş'ta bir kişi 90 paket bonzai ve 24 adet uyuşturucu hapla yakalandı.

Uyuşturucu sanılan hapların reçeteli ilaç olduğu anlaşıldı

Adıyaman'da uygulama noktasında bir şahsın yanında bulunan kutudan çıkan ve uyuşturucu hap sanılan hapların psikiyatri hastalarının tedavisinde kullanılan ilaçlar olduğu ortaya çıktı.

Fanila ve çıplak ayakla kaçan uyuşturucu satıcısı drone takibiyle yakalandı

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu tacirlerine yönelik özel harekat destekli operasyon düzenlendi. 2 kişinin yakalandığı operasyonda 2 tabanca ve 55 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Hırsızlıktan aranan şüpheli, 217 adet uyuşturucu hapla yakalandı

Elazığ'da polisin yaptığı çalışmada 2 ayrı hırsızlık suçundan aranan ve cezaevi firarisi bir şüpheli 217 adet uyuşturucu hap ile yakalandı. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Malatya’da torbacılara şafak baskını: 19 gözaltı

Malatya'da narkotik ekipleri tarafından uyuşturucu madde satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 19 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.

Cezaevi firarisi polisten kaçamadı

Adıyaman'da devriye görevi yapan Yunus polis ekipleri, şüpheli 2 şahsın üzerinde eroin ve uyuşturucu hap ele geçirdi. Yakalanan şahıslardan birinin cezaevi firarisi olduğu ortaya çıktı.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu

Elazığ polisi 592 adet uyuşturucu hap ele geçirdi, yakalanan 2 şüpheli tutuklandı.

Zehir tacilerine darbe

Elazığ'da polisin yaptığı çalışmada 840 adet uyuşturucu hap ele geçirilirken, 2 şüpheli yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bingöl’de uyuşturucu ile mücadele

Bingöl'de uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda 1 şüpheli tutuklandı, 735 gram toz esrar ile 110 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Satışa hazır eroin ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Adıyaman'da, iki şahsın üzerinde Yunus polis ekipleri tarafından satışa hazır eroin ile uyuşturucu haplar ele geçirildi.

Polis, 700 adet uyuşturucu hap ele geçirdi

Adıyaman'da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 700 adet ecstasy uyuşturucu hap ele geçirdi.

2 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi

Malatya'da uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda 3 şahsın üzerinde 20 paket halinde yaklaşık 2 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Uyuşturucu tacirleri tutuklandı

Elazığ'da uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda iç çamaşırında bin 850 adet uyuşturucu hap çıkan kadınla birlikte 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Adliyeye çıkarken şüphelilerden birinin karısı, eşini uyuşturucu tuzağına düşürdüğünü iddia ettiği kadına tekme tokat saldırmıştı.

İç çamaşırından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı

Elazığ'da polisin yaptığı çalışmada yakalanan 3 şüpheliden kadın olanın sütyeninden bin 850 adet uyuşturucu hap çıktı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden birinin karısı, üzerinde uyuşturucu hap çıkan kadına tekme tokat saldırdı.

Jandarma 9 kişiyi uyuşturucu kullanırken yakaladı

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar kapsamında uyuşturucu kullandığı esnada yakalanan 9 kişi yakalandı. Yakalanan şahısların üzerinde uyuşturucu hap ile esrar ele geçirildi.