Etiketler

Araziye gizlenen toz esrarı narkotik köpekleri buldu

Bingöl'de jandarma timlerinin narkotik köpekleri ile yaptığı çalışmada çalılıklar arasına gizlenmiş 2 kilo 300 gram toz esrar ele geçirildi,1 şüpheli gözaltına alındı.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonları

Elazığ'da uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 4'ü tutuklandı.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'da polisin uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığı çalışmalar kapsamında 3 şüpheli tutuklandı, 14 şahsa ise kullanmaktan işlem yapıldı.

Elazığ polisinden uyuşturucu ile mücadele

Elazığ'da polisin yaptığı uyuşturucu operasyonlarında 5'i kullanıcı toplam 7 şüpheli yakalanarak haklarına işlem yapıldı.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu! Çok sayıda tutuklama var

Elazığ polisinin uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığı çalışmalarda yakalanan şüphelilerden 9'u çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonları

Elazığ'da düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 3 kişiden biri tutuklandı.

Gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı

Elazığ'da düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.

Bakan Soylu açıkladı: 27 Bin personel alınacak!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ‘Jandarmaya bu yıl 27 bin 180 personel alımı planlanmaktadır. Jandarma bünyesine 2019 yılında 30 SİHA daha alınması planlanmakta. PKK’nın iki şah damarı, uyuşturucu ve bu belediyelerdi. Kayyum atayarak bu şah damarlarından birisini kesmiş olduk. Uyuşturucu operasyonlarımızda da sürekli olarak diğer damara darbe üstüne darbe vuruyoruz’ dedi.

Sivas’ta uyuşturucu operasyonları

Sivas'ta polis ekiplerince sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 13 şüpheliden 2'si tutuklandı.

Sivas’ta uyuşturucu operasyonları

Sivas'ta polis ekiplerince sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 9 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Sivas’ta narkotik operasyonları

Sivas'ta polis ekiplerince sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 21 şüpheliden 6'sı tutuklandı.

Sivas’ta uyuşturucu operasyonları: 4 tutuklama

Sivas'ta polis ekiplerince sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında yakalanan 13 şüpheliden 4'ü tutuklandı.

Diyarbakır’da uyuşturucu operasyonu: 26 gözaltı

Diyarbakır'da düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında çok sayıda uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirilirken gözaltına alınan 26 kişiden 7'si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sivas’ta uyuşturucu operasyonları

Sivas'ta polis ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 7 şüpheliden 1'i tutuklandı.

Bingöl’de uyuşturucu operasyonları: 12 şüpheli hakkında işlem yapıldı

Bingöl polisi tarafından düzenlenen operasyonlarda 1 kilo 500 gram esrar ele geçirilirken, 12 şüpheli yakalanarak işlem yapıldı.

Bingöl’de uyuşturucu operasyonları: 6 şüpheli tutuklandı

Bingöl'de yapılan uyuşturucu operasyonlarında 6 şüpheli tutuklandı, 43 kilogram esrar ele geçirildi.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonları

Elazığ'da düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 5 kişi gözaltına alındı.

Erzincan’da uyuşturucu operasyonları

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve KOM Şube Müdürlüğü görevlileri gerçekleştirdikleri operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti ve nakli yapan şahıslara göz açtırmadı.

Elazığ'da uyuşturucu operasyonu

Elazığ'da polisin yaptığı uyuşturucu operasyonlarında 2 kilogram esrar ve uyuşturucu hap ele geçirilirken gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

Kahramanmaraş’ta uyuşturucu operasyonları

Kahramanmaraş'ta düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 2 kişi gözaltına alındı, 1 kişi tutuklandı.

Vali Kaldırım; 'Uyuşturucu operasyonları sayısı yüzde 59 arttı'

Bu yıl uyuşturucu noktasında operasyonların yoğunlaştığını ifade eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, geçen yıla göre operasyon sayısının yüzde 59 arttığını ve çok iyi sonuçlar alındığını söyledi.

Malatya’da uyuşturucu operasyonları: 6 tutuklama

Malatya'da uyuşturucu satıcılarına yönelik son 1 haftada gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 19 şüpheliden 6'sı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bingöl’de 59 kilogram esrar ele geçirildi, 5 şüpheli tutuklandı

Bingöl polisinin düzenlediği uyuşturucu operasyonlarında yaklaşık 59 kilogram esrar ele geçirilirken, yakalanan 6 şüpheli'den 5'i tutuklandı.

Diyarbakır’da 756 kilo esrar ele geçirildi

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında, 756 kilo 627,4 gram esrar ele geçirildi. Operasyonlarda, 10 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Sivas’ta 2 bin 331 kök hint keneviri ele geçirildi

Sivas'ta jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında 2 bin 331 kök hint keneviri ele geçirildi.

Sivas’ta uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama

Sivas'ta polis tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 11 şahıstan 3'ü çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bingöl’de uyuşturucu operasyonları: 8 gözaltı

Bingöl'te uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmada 14 kilo toz ve kubar esrar ele geçirilirken, 8 şüpheli de gözaltına alındı.

Sivas’ta uyuşturucu operasyonları

SİVAS (İHA) – Sivas'ta polis ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında üzerlerinde bonzai maddesi ele geçirilen şahıslar hakkında işlem yapıldı.