Etiketler

Bahçeşehir Okulları'nda uzaktan eğitim canlı derslerle sürüyor

Bahçeşehir Koleji Elazığ Kampüsü koronavirüs tedbirleri kapsamında kendi alt yapısında oluşturduğu yeni sistem ile uzaktan eğitimini aralıksız sürdürüyor.

TRT-EBA TV ve EBA'da yayınlanıyor.. Uzaktan eğitim başladı

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, TRT EBA TV’den öğrenci ve velilere seslendi.

Kur'an kursları uzaktan eğitime başladı

Elazığ Müftülüğüne bağlı hafızlık Kur'an kurslarında uzaktan eğitim başladı.

Uzaktan eğitim için ücretsiz internet!

Koronavirüs ile ilgili alınan önlemler kapsamında okulların tatil edilmesi ve online eğitim sürecinin başlatılması kararı üzerine Türk Telekom bir açıklama yaptı.

Bakan Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 'Uzaktan eğitimle ilgili olarak tüm süreci hafta içi size simülasyonlar ile anlatacağız. Derslerin nasıl izleyeceğini, hangi kanallardan yayın alabileceğinizi, EBA’nın kullanımını örnek videolarla aktaracağız.' dedi.

Bakan Selçuk'tan önemli açıklamalar

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Corona virüse karşı alınan tedbirlerin detaylarını ve uzaktan eğitim sürecine ilişkin açıklama yapıyor.

Dövizle askerlik başvuruları başladı

Milli Savunma Bakanlığı, dövizle askerlik uygulaması kapsamında, uzaktan eğitimle ilgili internet sitesinin hizmete açıldığını duyurdu.

Uzaktan Eğitim Ebelik Lisans Tamamlama öğrencilerinin mezuniyet coşkusu

İnönü Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından Uzaktan Eğitim Ebelik Lisans Tamamlama Programı 2016-2017 eğitim-öğretim mezunları için mezuniyet ve yemin etme töreni düzenlendi.

Elazığlılar dikkat! Bu fırsat kaçmaz

Yurtdışında yabancı dil eğitimi alma hayaliniz, MBBWİEN tarafından gerçeğe dönüştürülüyor. Avusturya’nın başkenti Viyana’da bulunan MBBWİEN Uzaktan Eğitim Enstitüsü tarafından verilecek olan derslere dünyanın neresinde olursanız olun, katılabileceksiniz.

AÖF'de ücretsiz yüz yüze dersler tüm yurtta başladı

Anadolu Üniversitesi’nin (AÖF) Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dâhilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik ücretsiz yüz yüze derslerin Bahar Dönemi, tüm Türkiye’de 13 Mart Pazartesi günü başladı. Dersler, 28 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek.