Etiketler

İtfaiye ekipleri okullara yangın ile ilgili panolar asıyor

Adıyaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Adıyaman'da ki tüm okullara yangın söndürme talimatının bulunduğu panoları asıyor.

Sivas Belediyesi personeline yangın eğitimi

Sivas Belediyesi ve Özbelsan personeline yönelik iş sağlığı ve güvenliği kapsamında acil durumlar eğitimi verilerek yangın söndürme tatbikatı yapıldı.

Elazığ'da yurtta yangın tatbikatı yapıldı

Elazığ'da bir yurtta öğrencilerin katılımıyla yangın tatbikatı gerçekleştirilip, yangın söndürme eğitimi verildi.

Büyükşehir’den öğrencilere itfaiye eğitimi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle Gazi Ortaokulu öğrencilerine itfaiyenin görevleri, nelere müdahalede bulunduğu, yangın söndürmede kullanılan kılık kıyafet, araç, malzeme ile yangın çeşitleri hakkında, teorik ve pratik eğitim verdi.

Gölbaşı Kaymakamlığı köylere yangın söndürme sistemi kuruyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Kaymakamlığı tarafından uzak köylere yangın söndürme sistemi kuruluyor.

İtfaiye’den askerlere yangın söndürme eğitimi

Erzincan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından 3'üncü Ordu Komutanlığına bağlı askeri itfaiye ekiplerine eğitim verildi.

Elazığ'da çatı yangını

Elazığ'da bir apartmanın çatısında çıkan yangın hasara neden oldu.

Ormana sıçrayan yangına, uçakla müdahale

Tunceli'nin Pertek ilçesinde otluk alandan başlayıp rüzgarın etkisi ile ormanlık alana sıçrayan yangının kontrol altına alınması için yangın söndürme uçağı devreye girdi.Karadan ekiplerin müdahale ettiği yangına, yangın söndürme uçağı da havadan su boşaltarak destek oluyor.

600 derece ısıda tatbikat yapan itfaiyeci: "Artık namaza başlayacağım"

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangın söndürme ve mücadele tatbikatı düzenledi. 600 derece ısıda tatbikat yapan itfaiyeci, Artık namazlarımı kılacağım dedi.

İtfaiyeden öğrencilere yangın eğitimi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 300 öğrenciye itfaiyenin görevleri, nelere müdahalede bulunduğu, yangın söndürmede kullanılan, kıyafetler, araç ve malzemeler hakkında eğitim verdi.

Sivasspor kulüp çalışanlarına yangın söndürme eğitimi verildi

Sivasspor kulüp çalışanlarına itfaiye ekipleri tarafından yangın söndürme eğitimi verildi.

Belediye personeline yangın söndürme eğitimi

Battalgazi Belediye personeline yönelik 'Temel Yangın Eğitimi' verildi. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yangına karşı alınacak tedbirlerle birlikte yangına erken müdahale imkanının hem can, hem de mal güvenliği açısından önemli olduğunu söyledi.

Okul personellerine yangın eğitimi verildi

Adıyaman il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurum ve merkezde bulunan okul personellerine yangın söndürme eğitimi verildi.

Belediye personeline yangın eğitimi

Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından belediye personellerine yönelik yangına karşı alınacak tedbirler ve yangın söndürme eğitimi verildi.

Otobüsü şoförlerine ‘kurtarma’ eğitimi

Adıyaman Belediyesi, bünyesinde bulunan otobüs şoförlerine seyir halindeyken meydana gelebilecek olası bir aksiliğe karşı müdahalede bulunabilmeleri için kurtarma, tahliye ve yangın söndürme eğitimi verdi.

Malatya’da orman yangını

Malatya'nın Pütürge ilçesinde yaşanan orman yangını yangın söndürme uçağı ve helikopterlerin de desteği ile yerleşim alanlarına sıçramadan kontrol altına alındı.

Elazığ'da 4 binanın çatısı yandı

Elazığ'da bir binanın çatı katında başlayan yangının çevredeki binalara sıçraması ile 4 binanın çatısı yandı. Yangın söndürme çalışmaları sırasında güneş enerjisinin su deposunun düşmesi ile kısa süreli panik yaşanırken, dumandan etkilenen 5'i itfaiye eri 7 kişi hastanelik oldu.

(Özel haber) İtfaiye bu kez yangını değil sporcuları soğuttu

Adıyaman Belediyesi itfaiye ekipleri bu kez yangın söndürmeye değil, sıcaktan bunalan sporcuları soğutmaya gitti.

Hızır gibi yetişti

Tanker yangınına, yangın söndürme tüpü satan kişinin denk gelmesi olası büyük bir yangını önledi.

Askerlere yangın söndürme eğitimi

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığında vatani görevini yapan askerlere yangın söndürme eğitimi verildi.

KHB Genel Sekreterlik çalışanlarına eğitim verildi

Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nde görev yapan personellere iş sağlığı ve güvenliği eğitimi ile deprem sonrasında meydana gelen yangın söndürme eğitimi verildi.

İstanbul'da helikopter düştü!

Büyükçekmece'de Eczacıbaşı Yapı Grubu'na ait helikopter düştü. İlk belirlemelere göre beş kişi ölürken, çalışmalar devam ediyor.

Kulp’ta eğitimcilere yangın eğitimi verildi

Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü İş Güvenliği Birimi tarafından Kulp ilçesindeki eğitim ve öğretim kurumlarında çalışan personele yangına müdahale ve yangın söndürme eğitimi verdi.

Çıkan yangınlara anında müdahale

Şehrin muhtelif yerlerinde eş zamanlı çıkan 8 yangına Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri aynı anda müdahale ederek, yangın söndürme çalışmalarını gerçekleştirdi.

Orman görev şehidi toprağa verildi

Elazığ Hazar Baba Dağı'nda yangın söndürme çalışmalarında hayatını kaybeden İhsan Yıldırım yapılan törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Yangını söndüreyim derken canından oldu

Elazığ Hazar Baba dağında otluk alanda 2 gündür devam eden yangın söndürme çalışmalarında bulunan bir görevli, dozerin altında kalarak hayatını kaybetti.