Etiketler

Diyet yapanlar dikkat!

Diyetisyen Gizem Gençyürek, diyet yaparken hataya düşmemek için dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bu işaret olmayan ürünleri sakın almayın

Okulların açılmasına az bir süre kala Ticaret Bakanlığı tarafından kırtasiye ürünleri ve okul kıyafetlerinin satıldığı iş yerlerinde denetimler gerçekleştirildi

Bugün değişti... Emeklilik planı yapanlar dikkat!

BES'te devlet katkısında değişikliğe gidildi. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan düzenlemeye göre, sistemden ayrılmış çalışanın yeniden sisteme dahil olması halinde, başlangıç devlet katkısı hesaplanmayacak.

Kredi kartı ile online alışveriş yapanlar dikkat!

Kredi kartıyla online alışverişte onay süresi bugün sona eriyor. Kullanıcılar bankalarına onay vermediği takdirde 1 Şubat'tan itibaren kredi kartlarını online alışverişte kullanamayacak.

Yılbaşı alışverişini İnternet'ten yapanlar dikkat

Güvenlik uzmanları bilgisayar ve akıllı telefonlarla yılbaşı alışverişi yapanları siber suçlulara karşı uyardı.

Spor yapanlar dikkat

Medicana Sivas Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Sefa Aktı ön çapraz bağlarının kopmasının genellikle sporcularda gözüktüğünü ve kopması dahilinde sporcuların 6 ay müsabakalardan uzak kalacağını söyledi.

Spor yapanlar dikkat!

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Kadir Göde, spora başlamadan önce mutlaka ısınma hareketleri yapılması uyarısında bulundu.

Diyet yapanlar dikkat!

Diyetisyen Halime Karaoğlan, yapılan yanlış diyetlerde saç dökülmesi, unutkanlık, halsizlik ve yorgunluk gibi belirtilerin olabileceğini söyledi.