Etiketler

Öğrencilere motivasyon eğitimi verildi

Elazığ Birlik Vakfı eğitim seferberliği kapsamında açılan yaz kurslarında öğrencilere motivasyon eğitimi verildi.

Aziziyede yaz kursları sosyal etkinliklerle devam ediyor

Erzurum'un Aziziye İlçesi A. Vehbi Efendi Camiinde düzenlenen Yaz Kurslarında öğrenciler eğlenerek öğreniyorlar.

Palandöken Belediyesi’nin yaz okulları devam ediyor

Palandöken Belediyesi, mesleki, kültürel ve sanatsal eğitim faaliyetlerini yaz aylarında da devam ettiriyor. Recep Tayyip Erdoğan Kültür ve Spor Merkezi'nde eğitim öğretim sezonu boyunca açık olan kursların dışında Palandöken Belediyesi'nin yaz kursları da büyük ilgi görüyor.

500 öğrenciye Kuran-ı Kerim eğitimi verildi

Erzurum'da düzenlenen yaz kursları ile yüzlerce öğrenci milli ve manevi değerlerine katkı sağladı.

Kayapınar’da Kültür ve Sanat Festivali başlıyor

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesince 3 ay boyunca devam eden yaz kursları kapsamında 1 hafta sürecek Kültür ve Sanat Festivali düzenlenecek. Festival, 17-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

Büyükşehir Belediyesinin yaz kursları sona erdi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin, çocukların yaz tatilini daha verimli geçirmek, sosyal becerilerini ve bireysel yeteneklerini geliştirmek amacıyla açtığı ve toplam 390 çocuğun faydalandığı yaz kursları sona erdi.

Okullarda yaz kursları devam ediyor

Destekleme ve Yetiştirme Yaz Kursları, tatile rağmen eğitime ara vermeden tüm hızıyla devam ediyor.

Depremzede çocuklardan yaz kurslarına yoğun ilgi

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Mart ayında meydana gelen depremde mağdur olan çocuklara yönelik olarak açılan yaz kurslarına yoğun ilgi gösteriliyor.

Yaz kurslarında başarılı olanlar bisikletle ödüllendirildi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Hayrat Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan yaz kursunda dereceye giren öğrenciler Belediye Başkanı Yusuf Özdemir tarafından bisikletle ödüllendirildi.

AGD’nin yaz kurslarına büyük ilgi

Anadolu Gençlik Derneği tarafından açılan yaz dönemi kurslarına öğrenciler büyük ilgi gösteriyor.

Kayapınar Belediyesindeki yaz kurslarına yoğun ilgi

Diyarbakır'ın Kayapınar Belediyesince, Cegerxwin Kültür ve Sanat Merkezi ve Bilgi Evlerinde 52 branşta açılan Yaz kursları yoğun ilgi gördü. 2 bin öğrencinin başvurduğu yaz kursları kapsamında Cegerxwin Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesinde verilmeye başlanan DGS ve KPSS'ye hazırlık kursundaki yoğun nedeniyle kurulan 120 sandalye, 150'ye çıkarıldı.

Palandöken Belediyesi tarafından açılan yaz kurslarına yoğun ilgi

Palandöken Belediyesi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Spor Kompleksin de açılan yaz kurslarına katılan öğrenciler eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarıyorlar.

Kayapınar’da yaz kursları başlıyor

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesi, yaz kursları kapsamında, ücretsiz kültür sanat kursları düzenliyor. Müzik eğitimleri, sahne ve görsel sanat dalları ile dil kursları açılacak 17 kurs için başvurular başladı. Başvurular 20 Haziran'a kadar devam edecek.

Diyarbakır’da yaz kursları başlıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yaz tatilinde çocukların boş zamanlarını daha iyi değerlendirmeleri, sosyal becerilerini ve bireysel yeteneklerini geliştirmek amacıyla sanat (resim ve ebru), akıl oyunları, satranç ve müzik atölyeleri açıyor. Temmuzun ilk haftasında başlayacak olan atölyeler için kayıtlar başladı.

Elazığ'da Yaz Kursları Başlayacak

Elazığ Belediyesi Kurs Eğitim Merkezi'nde yaz kursları 22 Haziran Cumartesi günü başlayacak.