Etiketler

Tüketicilerin yüzde 71’i yeni ürünleri deniyor

Yılın Seçilmiş Ürünü (YSÜ) programı kapsamında yapılan araştırmaya göre, Türk tüketicilerinin yüzde 71’i 'yeni' ürünleri denemeyi seviyor. Her 4 tüketiciden 3’ü ise ürün fiyatının satın alma kararını etkilediğini ifade ediyor.

Tüketicilerin yüzde 57’si yeni ürünleri denemeyi seviyor

‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ (YSÜ) programı kapsamında yapılan araştırmaya göre, Türk tüketicilerinin yüzde 57’si yeni ürünleri denemeyi severken, 25-34 yaş grubu yeni ürünleri denemeye en açık yaş grubu olarak öne çıkıyor.

Kahramanmaraş Kağıt’tan 2 yeni ürün

Kahramanmaraş Kağıt Sanayi, 15 milyon euroluk makine yatırımı ve Ar-Ge çalışmaları ile beş yılda iki yeni ürün olarak alçı levha kağıdı ve yüksek mukavemetli Coreboard kağıdı ürettiğini açıkladı.

Tüketicilerin yüzde 60’ı yeni ürünleri deniyor

'Yılın Seçilmiş Ürünü' (YSÜ) programı kapsamında yapılan araştırmaya göre, tüketicilerinin yüzde 60’ı 'yeni' ürünleri denemeyi seviyor. Araştırmaya göre, kadın tüketiciler erkeklere kıyasla 'yeni' etiketli bir ürün satın almaya daha eğilimli durumda.

Diyarbakır kayısıda Malatya’ya rakip olmaya hazırlanıyor

Diyarbakır, kayısı yetiştiriciliği konusunda dünya üretiminin büyük bir bölümünü karşılayan Malatya'ya rakip olmaya hazırlanıyor. Dicle Üniversitesi (DÜ) Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mikdat Şimşek, fakülte bahçesinde 17 çeşit kayısı yetiştirdiklerini belirterek, Bu 17 çeşitten yeni yeni ürün almaya başladık. Bir yerde bu kadar kayısı çeşidinin olması nadir bir olaydır. Bunlar yetiştiğinde Malatya'ya rakip olma ihtimali doğar dedi.

iPhone 7 bekleyenlere kötü haber

Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve büyük bir sükse yaptığı yeni ürünü iPhone 7'de ortaya çıkan bu sorun markanın karizmasını çizdi.