Etiketler

Depremde felçli adamın yürümeye başladığı iddiası

Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde 3 yıldır belden aşağı kısmi felçli olup yatağa bağlı yaşadığı ileri sürülen 70 yaşındaki Kenan Gül, deprem anında panikle kendini dışarı atıp yürümeye başladığını söyledi.

Mutlu Kaya yürümeye başladı

Bir televizyon kanalındaki ses yarışmasıyla tanınan ve eski erkek arkadaşı tarafından başından vurularak tekerlekli sandalyeye mahkum olan Mutlu Kaya, gördüğü tedaviler sonucu yürümeye başladı. Hayallerine kaldığı yerden devam edeceğini söyleyen Kaya, MHP'nin af teklifi ile ilgili olarak da, affın eski erkek arkadaşını da etkileyeceğini savunarak, Zaten af gelirse bu adam bana yine sıkar. Başka kadınlar yine ölür. Kesinlikle affa karşıyım dedi.

Doktorlar yürüyemez dediği çocuk yürüdü

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde doktorların yürüyemez dediği 6 yaşındaki Zeynep Dicle Polat, yürümeye başladı.

Geleceğin şampiyonu

Erzurum Kayak Kulübü'nün en genç üyesi olan 5 yaşındaki Macit Keleşoğlu, Palandöken Kayak Merkezi'nin maskotu oldu. Yürümeye başladıktan hemen sonra snowboard yapmayı öğrenen ve yeteneğiyle görenleri hayrete düşüren minik Macit'in gelecekte şampiyon olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir hareket hayatını değiştirdi

Diyarbakır'da karıştığı silahlı kavga yüzünden 25 yıl boyunca yürüyemeyen ve engelli gibi yaşayan Fuat Akdağ'ın hayatı, fizik tedavi merkezinde yaptığı bir esneme hareketiyle değişti. Akdağ, 25 yıl sonra yürümeye başladı.

Felç geçiren hasta yeniden yürümeye başladı

Elazığ'da felç geçiren 26 yaşındaki Ferit Batur, kapalı beyin damarının açılmasıyla birlikte yeniden yürümeye başladı.  

Bacakları kopmak üzereyken kurtuldu

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde, çalıştığı hayvan çiftliğinde bacaklarını iş makinesine kaptırarak ağır yaralanan ve iki bacağının kesilme ihtimali bulunan Emrah Ataş, yapılan başarılı operasyonlar sonrasında yürümeye başladı.