Etiketler

Elazığ'da yürüyüş yollarında yenileme çalışması

Elazığ Belediyesi tarafından, Malatya Caddesi üzerinde bulunan 2 kilometrelik yürüyüş yolunda kauçuk yenileme çalışması yapıldığı bildirildi.

Gölbaşı Gölleri Tabiat Parkının çehresi değişiyor

Gölbaşı Gölleri Tabiat Parkına iskele, yürüyüş yolları, çim, sulama ve aydınlatma yapılıyor.

Ahmed Arif Parkı tamamlanıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde yaptığı, 50 bin metrekarelik alana sahip Ahmed Arif Parkını tamamlama aşamasına geldi. Yüzde 90'nı tamamlanan parkta basketbol potaları ve yürüyüş yollarının yapılmasıyla hizmete açılacak.

Pasinler kentsel dönüşle yenilenecek

Pasinler'de hayata geçirilecek kentsel dönüşüm projesi ilçenin kaderini değiştirecek. Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, kentsel dönüşüm protokolü çerçevesinde, toplu konut, sosyal yaşam alanları, okullar, ibadethaneler, yürüyüş yolları, havuzlar ve parklardan oluşan bir yaşam merkezi inşa edeceklerini söyledi.

Ekşisu’da çalışmalar hız kesmiyor

Erzincan Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla Türkiye'nin en güzel mesire alanlarından biri haline gelen Ekşisu mesire alanında çalışmalar devam ediyor. Bölgede yeni yürüyüş yolları, seyir terasları, seyir köprüleri, yeni kamelyalar, çocuk oyun parkları, barbeküler ve bin araçlık bir otopark inşa edildi. Ayrıca bölgede eski mesire alanıyla, yeni yapılan piknik alanı arasında bulunan kanalın ıslah çalışmaları da devam ediyor.

Munzur Çayı kıyısı düzenleniyor

Tunceli'de Munzur Çayı kıyısına bisiklet ve yürüyüş yolları ile çevre düzenlemesi yapılmaya başlandı.

Park ve yürüyüş yolları ışıl ışıl

Elazığ Belediyesi şehir estetiğine görsel açıdan katkı sunmak amacıyla park ve yürüyüş yollarında günümüz teknolojisine uygun olarak LED aydınlatma çalışması gerçekleştirdi.