Etiketler

Yüzlerce araç yollarda mahsur kaldı

Kar yağışının etkisini sürdürdüğü Van ve Hakkari'de ulaşım güçlükle sağlanırken birçok yol kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

Adıyaman’da facianın eşiğinden dönüldü

Adıyaman'da, park halindeyken freni boşalan otomobil, yüzlerce aracın geçiş yaptığı Atatürk Bulvarında refüjde askıda kalması sonucu olası bir faciadan dönüldü.

AK Parti’nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Atilla’ya coşkulu karşılama

AK Parti'nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cumali Atilla, kente geldi. Diyarbakırlıların havalimanı apronunda karşıladığı Atilla, yüzlerce araçlık konvoyla il başkanlığına geçip, burada binlerce kişiye hitap etti.

Adıyaman’da yüzlerce araç ile Afrin’e destek konvoyu düzenlendi

Adıyaman'da yüzlerce aracın katılımı ile Afrin'e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatına destek konvoyu düzenlendi.

Başkan Aydın’dan 412 araçlık gövde gösterisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum 'daki mitingi için yüzlerce aracın yer aldığı konvoyla binlerce Horasanlı Erzurum a akın etti. AK Parti'nin kalesi konumundaki iller arasında ilk sıralarda yer alan Erzurum da olağanüstü bir yoğunluk yaşanıyor. Erzurum'un Horasan ilçesinde halk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingi için kilometrelerce uzunlukta konvoyla Erzurum'a adeta çıkarma yaptı. Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın'ın öncülüğünde bir araya gelen Horasan halkı, mitingin saatler öncesinde araçlarıyla yollara koyuldu. Onlarca kilometreyi bulan araç konvoylarını ay yıldızlı Türk bayraklarıyla süsleyerek adeta gövde gösterisi yapan Horasan, Ak oyların lideri biziz mesajını verdi. Başkan Aydın, Horasan'ın Türkiye genelindeki AK Parti oy oranında önemli sıralarda olduğunu belirterek, Hedefimiz bu yıl yüzde 95 evet oyu ile Erzurum da rekoru kırmak. Bu liderliği sürdürmek için yoğun bir dönem yaşıyoruz dedi.