Etiketler

Havuzda hırsızlık yapmışlardı! Tutuklandılar

Elazığ'da bulunan olimpik yüzme havuzundaki kıyafet dolaplarından çok sayıda hırsızlık yaptığı belirlen 2 şüpheli tutuklandı.

Havuzda hırsızlık şoku!

Elazığ'da bulunan olimpik yüzme havuzundaki kıyafet dolaplarını soyan şüpheli polisin çalışması sonucu yakalandı. Şüphelinin daha öncede aynı yerde 6 kez hırsızlık yaptığı ortaya çıktı.

Seçim vaadiydi! Hayata geçirdi

Elazığ'da bir beldenin belediye başkanı, seçim öncesi çocuklara verdiği sözü tutarak yüzme havuzu ve şelale yaptırdı.

Olimpik havuzda, 2 bin çocuk, yüzme öğrendi

Elazığ'da açılan yaz spor kursları ile 2 binden fazla çocuk yüzme öğrenirken, çeşitli spor etkinlikleri yaparak tatilini geçiriyor.

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi Adıyaman 100. Yıl Kapalı yüzme havuzunda başladı.

Palandöken Belediyesinden olimpik havuz

Palandöken Belediyesi, eğitim ve kültür yatırımlarının dışında sağlık ve spor yatırımlarına da ağırlık veriyor. Palandöken Belediyesi tarafından Yıldızkent'te inşa edilen İkinci Kültür Merkezi'nde Erzurum'u yarı olimpik bir yüzme havuzu ile birlikte hamam, sauna ve bir de fitness salonuna kavuşturacak.

Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu yıkılıyor

Millet Bahçesi yapılacak olması nedeniyle İnönü Stadı ve Atatürk Kapalı Spor Salonu ile birlikte yıkılacak Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzuna giden öğrenci velileri, yeni bir havuzun yapılmadan yıkımın gerçekleştirilecek olmasına tepki gösterdiler.

Erzincan’da yüzme kursuna ilgi büyük

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okullarında yüzme kursları yoğun katılımla devam ediyor. 320 civarında yüzme tutkunu minik ve genç sporcu, antrenörler nezaretinde iyi bir yüzücü olmanın taktiklerini alarak aynı zamanda da eğleniyorlar. Yaklaşık 320 sporcu Olimpik Yüzme Havuzunda yüzme eğitimleri alarak hem yüzmeyi öğreniyor hem de verimli bir yaz tatili geçiriyorlar.

Solin’de miniklere yılsonu sergisi ve mezuniyet töreni düzenledi

Diyarbakır'ın Bağlar ilçe Belediyesi, Solin Çocuk Oyun Evi ve Yüzme Havuzu Merkezinde eğitim gören 4-6 yaş öğrenciler için yılsonu sergisi ve mezuniyet töreni düzenledi.

Bismil Belediyesinden yetişkinlere ücretsiz havuz

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Belediyesi, İbrahim Oruç Parkı yanında bulunan Mirza Yüzme Havuzunu ücretsiz hizmete sunarak vatandaşların yaz aylarında serinlemeleri ve havuz keyfi yaşamasını sağlıyor.

Başkan Yanılmaz müjdeyi verdi! Elazığ'da ilk olacak...

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Salıbaba ve Çatalçeşme Mahallesi esnaflarıyla bir araya geldi.

Adıyaman Üniversitesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu vatandaşın hizmetine açıldı

Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesi içerisinde inşa edilen yarı olimpik yüzme havuzu Adıyamanlılara hizmet vermeye başladı.

Büyükşehir Belediyesinden cankurtaran eğitimi

Gençlere istihdam alanı oluşturmak ve yüzme havuzu işletmelerine kalifiyeli eleman kazandırmak amacıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Diyarbakır İl Temsilciliği'nin ortaklaşa düzenlediği ücretsiz Bronz Cankurtaran eğitimleri başladı.

Tekvando Aday Hakem Kursu başladı

29 Mart-1 Nisan tarihleri arasında Malatya Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu üzerindeki Toplantı Salonunda yapılan Aday Hakem Kursu başladı.

Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzunda kış sezonu açıldı

Osman Çağlı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun kış sezonu giriş ücretleri açıklandı.

600 sporcu yüzme kursu alıyor

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu'nda 600 yüz öğrenci kurs alıyor.

Dulkadiroğlu kapalı yüzme havuzunun temeli atıldı

Dulkadiroğlu Belediyesi, Kahramanmaraş'ın en büyük kapalı yüzme havuzu ve sosyal yaşam merkezinin temelini attı.

Kapalı Yüzme Havuzu kış sezonunu açtı

Osman Çağlı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu 2017-2018 kış sezonunu açtı. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Osman Çağlı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu halkımızın hizmetine açılmıştır denildi. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun tek girişlik giriş ücretinin 15 TL olduğu belirtildi.

Çüngüş, 75 gün sonra sosyal tesisine kavuşuyor

Diyarbakır'ın Çüngüş İlçe Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca, ilçe halkına verdiği sözlerin yüzde 95'ini gerçekleştirdiğini belirterek, Sosyal tesis ile ilgili çalışmalarımız son hızla devam ediyor. 75 gün sonra ilçemiz, içerisinde yürüyüş, spor ve çocuk oyun alanı ile yüzme havuzu gibi alanları olan bir sosyal tesise kavuşmuş olacak dedi.

Dulkadiroğlu’nda yarı olimpik yüzme havuzu açılışı

Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından yaptırılan yarı olimpik yüzme havuzu düzenlenen törenle çocukların hizmetine açıldı.

Diyarbakır’da yüzme müsabakaları sona erdi

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma programı çerçevesinde düzenlenen spor etkinlikleri devam ediyor. Seyrantepe Spor Tesisleri Olimpik Yüzme Havuzu'nda yapılan yüzme yarışmaları tamamlandı.

Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş’ta

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Tematik Mutfak Müzesi ve Yahya Kemal Mahallesi yarı olimpik yüzme havuzunda incelemelerde bulundu.

Olimpik Açık Havuz Bayram’da açık

Tam Olimpik Açık Yüzme Havuzunun Ramazan Bayramının ilk iki gününde hizmet vereceği açıklandı.

Olimpik Açık Yüzme Havuzuna büyük ilgi

13 Haziran Salı gününden itibaren hizmet vermeye başlayan Olimpik Açık Yüzme Havuzu'na vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Olimpik havuz sezonu açıyor

Olimpik Açık Yüzme Havuzu 13 Haziran Salı gününden itibaren yüzme sezonunu açıyor.

Türkiye Görme Engelli Yüzme Milli Takımı, Sivas’ta kamp yapıyor

Türkiye Görme Engelli Yüzme Milli Takımı, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Olimpik Yüzme Havuzu'nda kamp yapıyor. 27 sporcunun ve 5 antrenörün katıldığı kampta görme engelli sporculara ilk kez bilimsel test uygulaması da yapılacak.

Okullar Arası Satranç Müsabakaları sona erdi

13-15 Şubat 2017 tarihleri arasında Osman Çağlı kapalı yüzme havuzu üzerinde bulunan Satranç Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Satranç İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Olimpik havuzun tamamlanması için yeniden ihaleye gidilecek

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Sadi Fındıklı, Malatya'da yapımı devam eden olimpik yüzme havuzunda müteahhit firmadan dolayı sıkıntı yaşandığını söyledi. Şeker Kompleksi içerisinde yapılan havuz için yeni bir ihaleye gidileceğini belirten Fındıklı, havuzun açılışının 2018 yılının bahar mevsiminde açılacağını ifade etti.