Etiketler

'Sakin şehir' Ahlat ziyaretçilerini bekliyor

İtalya'nın Greve in Chianti kentinde bu yıl düzenlenen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda 'sakin şehir' kabul edilen Bitlis'in Ahlat ilçesi, tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini bekliyor.

‘Elazığ Günleri’ 7 Ekim’e kadar ziyaretçilerini bekliyor

İstanbul Yenikapı Fuar Alanı’nda 7 Ekim’e kadar sürecek olan Elazığ Günleri’nin açılışı yapıldı. Büyük beğeni toplayan fuara ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu.

6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı ziyaretçilerini bekliyor

Geçtiğimiz gün kapılarını açan 6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı ziyaretçilerini bekliyor.

Bin yıllardır süren ihtişam: Hasuni Mağaraları

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde, M.Ö. bin yılına ait kalıntıların bulunduğu ve içinde barındırdığı yapılarla bölgenin önemli şehir yerleşim yerlerinden biri olan Hasuni Mağaraları, tüm ihtişamı ile yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.

Ergani’de 10 bin yıllık tarihe yolculuk

Buğday ve mercimek gibi bitkilerin ekilmesi, koyun ve keçilerin evcilleştirilmesi gibi günümüz uygarlığının önemli bir basamağını oluşturan ve 10 bin yıllık bir geçmişe sahip Ergani ilçesindeki Çayönü ve Hilar Mağaraları ziyaretçilerini bekliyor.

Nemrut Dağı ziyaretçilerini bekliyor

Geçtiğimiz günlerde yolu ulaşıma açılan Nemrut Dağı ziyaretçilerini bekliyor.

Minia Malatya ziyaretçilerini bekliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından Malatya'nın tarihi ve turistik değerlerinin tanıtılması amacıyla Minia Malatya Projesi hayata geçirildi.