Bu sürece nasıl gelindi? - Hasan Bak

Bu sürece nasıl gelindi?


Çok Değerli Son Dakika 23 Takipçileri,

Yaklaşık 6 yıldır genel yayın yönetmenliğini yürüttüğüm Son Dakika 23 haber sitesinde artık köşe yazılarımı sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Değerli Okurlar, bu ilk yazımda sizlere kısaca bu sürece nasıl geldiğimizi paylaşmak istiyorum.

İlk olarak, sitemizin kurulum aşamasında ilimize ve bölgemize faydalı olabilecek, tarafsız, şehrin sesi olabilecek bir yol haritası çizdik. Bu yolda gecemizi gündüzümüze katıp bizi çok uzun bir sürecin beklediğini biliyorduk. Bununla birlikte çokça sabır, emek ve fedakarlık da bu süreçte çok önemliydi. Sitemizin alt yapısının iyi olması bu sürecin en temel kuralıydı. Çünkü her geçen gün teknoloji çok hızla ilerliyor ve biz de geride kalmayıp bir yandan da altyapı güçlendirmesi çalışmalarını yapıyorduk. Gel zaman git zaman derken günler, haberle yatıp haberle kalkarak su gibi akıp gitti. Bir de baktık ki yıllar geçmiş ve 80 binden fazla haber sayımıza ulaşmışız bile. Elbette yazdığım gibi kolay bir süreç olmadı ama dediğim gibi sabır ve azimle bu süreci başarılı bir şekilde atlatarak çok şükür ki birbirinden kıymetli yol arkadaşlarımız, büyüklerimiz ve bu işe gönül vermiş üstatlarımızın da desteğiyle bugünlere geldik. Onlara da buradan ayrı ayrı sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Son Dakika 23 haber sitemiz, 2013 Nisan ayından beri yayın hayatına devam etmektedir.

Sizlerin de uzun süredir takip ettiği haber sitemiz, bugün 6 yılı geride bırakarak neredeyse 7’nci yılına yaklaşarak hem ilimizde hem de Elazığlıların yaşadığı dünyanın dört bir yanında çokça takip edilerek ayda 1 milyona yakın ziyaretçiye ulaşmış durumda. Sadece bu kadar mı? Elbette değil. Aynı zamanda bölge illerinde de en çok takip edilen ilk beş haber sitesinden biri. Bunun yanı sıra sosyal medya olarak Facebook, İnstagram, Twitter ve Youtube kanalımızda da çokça takip edilmek bizleri oldukça mutlu etmektedir. Daha çok kitleye ulaşacağımızdan da hiç şüphemiz yok.

Son Dakika 23 haber sitemizde takip ettiğiniz gibi genelden ekonomiye, siyasetten sağlığa, spordan eğitime kadar birçok içeriği sunarak daha çok habere ulaşmanızı sağlamaktayız. Tabi bunun yanı sıra sokak röportajlarımız, özel haberlerimiz ve birbirinden muhteşem görsel şölen sunan fotoğraflarımızı da siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Ayrıca bundan sonraki süreçte birbirinden kıymetli köşe yazarlarımızla da sitemize katkı sağlamış olacağız.

Son Dakika 23’ün tek bir amacı var; o da bu güzel şehrimiz Elazığ’ımıza faydalı olabilecek, katkı sağlayacak ne varsa bunları kamuoyuna tarafsız bir şekilde sunmaktır. Aynı zamanda bu şehirde yaşayan güzel insanların sesi olarak da birleştirici söylemlerimizle birlik ve beraberliğimizi korumayı da hedeflemekteyiz.

Son olarak Son Dakika 23 için elimizden gelen ne varsa tüm imkânlarımızla ve bu işe gönülden bağlı olan kıymetli yol arkadaşlarımız, dostlarımızla birlikte de bu şehir için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Başka bir yazıyla tekrar bu köşede buluşmak dileğiyle…

hbak@sondakika23.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Kas

Ne kadar haberdarız?

22Kas

Bu sürece nasıl gelindi?